Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać w Dragon ball Online


ScoTube

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Problem po uruchomieniu instalatora:

 

 

beztytuuuvx.jpg

 

Pomysły jak to obejść?

 

Masz .net framework 4.0 ? Uruchom jako administrator także.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Posiadam .Net Framework 4.0 i uruchamiam instalator jako administrator.

Efekt jest widoczny na screenie powyżej.

Opublikowano

Posiadam .Net Framework 4.0 i uruchamiam instalator jako administrator.

Efekt jest widoczny na screenie powyżej.

 

Nie spotkałem się nigdy z tym.

 

Jeżeli chcesz to tutaj masz clienta zainstalowanego i zpatchowanego :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/837442-download-klient-do-gry-dbo-zakutalizowany/

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Nie spotkałem się nigdy z tym.

 

Jeżeli chcesz to tutaj masz clienta zainstalowanego i zpatchowanego :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/837442-download-klient-do-gry-dbo-zakutalizowany/

 

Wszystko niby powinno działać. Tylko, że mając tego klienta mam inny problem, który opisałem w tym dziale. Nic nie pomaga.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/841958-problempo-zalogowaniu-na-serwer-gameguard/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Juz mi dziala :) ale nie wiem czemu tera po tym update musialem reinstalla robic bo nie dzialal mi dbo ale teraz mi sie patchuje bo juz zrobilem reinstalla tylko mam nadzieje ze mi zadziala...

mca.png
Opublikowano

Juz mi dziala :) ale nie wiem czemu tera po tym update musialem reinstalla robic bo nie dzialal mi dbo ale teraz mi sie patchuje bo juz zrobilem reinstalla tylko mam nadzieje ze mi zadziala...

 

Jakby nie działało to pisz w dziale temat coś zaradzimy temu ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

a ja mam problem z logowaniem mianowicie wpisuje Login i Hasło naciskam Zaloguj napis robi sie taki szary i nagle znowu robi sie jaśniejszy, mam tak naciskać do oporu aż się wloguje czy może ja mam jakiś błąd?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...