Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać w Dragon ball Online


ScoTube

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znaczy Już Ściągnąłem Grę Ale Jak klikam to nic się nie robi I problem z Rejestracją mam. Proszę o pomoc.

 

Grę Już ściągnąłem ale nie z tej strony tylko netmarble.net I wyskakuje mi takie coś http://imageshack.us...iedziala.png/

Nie wiem Co robić. Scout Pytanie podasz mi twoje gadu albo ja moje to mi napiszesz okej bo chce w to pograć ;(. Problem z Rejestracją.

Opublikowano

kubazizi, z netmarble pobrałeś wersję koreańską, którą odpala się ze strony, ale tam żeby konto założyć trzeba się namęczyć ;)

Opublikowano

Jak widziałem żeby ściągnąć Gre trzeba mieć uTorrent tak.??

 

Nie koniecznie, możesz ściągnąć przez ich downloadera i w sumie z ładną prędkością tam leci.

 

@down

To wersja Taiwańska.

Opublikowano

A w tą co wy gracie to jaka wersja ?

 

Nie koniecznie, możesz ściągnąć przez ich downloadera i w sumie z ładną prędkością tam leci.

Podaj Link jak możesz
Opublikowano

Up : daj jakieś screeny.

 

ps.Nie ściągajcie wersji koreańskiej bo po tygodniu z banem polecicie(nie lubią europejczyków) ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

dlaczego gdy mi sie pobiera gra to jak nie ruszam kursorem to tak jakby sciaganie stoi w miejscu? a jak najade kursorem to nagle skacze :D i czy to wplywa na szybkosc sciagania?

Opublikowano

dlaczego gdy mi sie pobiera gra to jak nie ruszam kursorem to tak jakby sciaganie stoi w miejscu? a jak najade kursorem to nagle skacze :D i czy to wplywa na szybkosc sciagania?

Oczywiście że nie, pewnie masz spadki i wzloty internetu, wydaje Ci się. ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Serwer wybiera się jak wchodzisz do gry, jeżeli nie działa Ci aktywacja to zaloguj się na stronie Dragon ball online i tam będzie zakładka Game list :)

Można o linka? ;d
jmm0xku1w3y4.png

Opublikowano

Aktywuj konto jako dragon ball online.

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------

Update

----------------------------

 

- Nowy link aktywacji konta.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

siemka. mam pytanie bo powiem szczerze nie chce mi sie w ciemno sciagac :D jak moglbys po krotce wyjasnic o co chodzi w tej grze (np. nawalanie sie i bicie lvl) ? i moze jakis screen z gry?

 

Z gory dzieki:)

Opublikowano

siemka. mam pytanie bo powiem szczerze nie chce mi sie w ciemno sciagac :D jak moglbys po krotce wyjasnic o co chodzi w tej grze (np. nawalanie sie i bicie lvl) ? i moze jakis screen z gry?

 

Z gory dzieki:)

W Dragon ball Online głównie chodzi o :

 

- Turnieje Budokai (czyli turnieje pvp/gildijne) bardzo ciekawe.

- Zbieranie Smoczych kul dzięki którym jesteś lepszy [?]

- Ulepszaniu postaci (np. Quest na dorosłość/master class)

- W grze można latać/pływać.

- Dużo bardzo ciekawych misji z anime.

 

Co by jeszcze tutaj dodać ? chyba nic. Wejdź do gry i sam oceń DBO.

 

 

a Screeny masz w tematach w dziale np :

http://www.mpcforum.pl/topic/780304-dyskusja-spolszczenie-dragon-ball-online/

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Da się ogarnąć chociaż angielską wersje?

A ciężko poszukać English patcha w dziale ?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/778058-tutorial-zmiana-jezyka-w-grze/

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...