Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać w Dragon ball Online


ScoTube

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Mój problem polega na tym gdy iż podchodze do moba i chce go bic wyskakuje mi błąd wybieram opcje pierwszą i łaczy sie chyba z serwerem bo jest pokazany mały komputer (monitor) i chyba serwer (taka jednosta) prosze o pomoc ;)

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam Mój problem polega na tym gdy iż podchodze do moba i chce go bic wyskakuje mi błąd wybieram opcje pierwszą i łaczy sie chyba z serwerem bo jest pokazany mały komputer (monitor) i chyba serwer (taka jednosta) prosze o pomoc ;)

 

Sprawdz czy Wszystkie patche masz w cliencie.

 

Działa wam strona do rejestracji? Bo mi nie chce połączyć.

 

Działa

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Nie mogę aktywować konta, loguje się tak jak w punkcie nr 2 i wyskakuje takie coś

http://imageshack.us/f/818/beztytuupbv.jpg/

i przenosi na stronkę

http://imageshack.us/f/546/beztytuu2ve.jpg/

Opublikowano

Nie mogę aktywować konta, loguje się tak jak w punkcie nr 2 i wyskakuje takie coś

http://imageshack.us/f/818/beztytuupbv.jpg/

i przenosi na stronkę

http://imageshack.us/f/546/beztytuu2ve.jpg/

 

Spróbuj na innej przeglądarce.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Spróbuj na innej przeglądarce.

Próbowałem na Safari i google chrome i nie działa.

W mozilli i explorerze tak samo.

Masz jakiś pomysł co to może powodować?

Opublikowano

Próbowałem na Safari i google chrome i nie działa.

W mozilli i explorerze tak samo.

Masz jakiś pomysł co to może powodować?

 

Za pierwszym razem nie spojrzałem na drugi ss, jesteś już zarejestrowany z tego co widzę, pozostało tylko aktywnować konto.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Nie przebiega, wystarczy jedynie nacisnąć obrazek "DBO" i nacisnąć przycisk.

Ale jak ja mam to zrobić jak nie mogę zalogować się na konto?

Opublikowano

Ale jak ja mam to zrobić jak nie mogę zalogować się na konto?

 

Wpisz dane to znaczy Login i hasło do konta na dbo które mam Ci założyć na PW i zobaczymy czy się uda ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam problem a mianowicie taki:

dboerror.png

oczywiście chodzi o ekran logowania... robiłem wszystkie kroki na trzech kontach ze wszystkich poradników i nic :/... co mam z tym zrobić?

Opublikowano

to tak mam aktywowane, jednak błąd wciąż jest. spróbuje przeinstalować DBO i nie wiem... może coś wyjdzie :)

Opublikowano

Przeinstalowałem, zrobiłem trzy konta, przeinstalowałem 2 raz i nic... nie mam do tego siły już, chyba nie pogram :/

Opublikowano

Przeinstalowałem, zrobiłem trzy konta, przeinstalowałem 2 raz i nic... nie mam do tego siły już, chyba nie pogram :/

 

Coś z kontem musi być jak client działa dobrze.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...