Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać w Dragon ball Online


ScoTube

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wtedy pokazuje, że aplikacja nie odpowiada i trzeba zakończyć. Zainstalowałem ponownie i działa :D

 

Jakbyś miał problemy/pytania z DBO to pytaj śmiało w dziale ;)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

tylko jak to sprawdzic bo to wszystko sie patchowalo długo dosc

ale dobra tu opisze wszystko jak wyglada na poczatek :

1> http://scr.hu/screenshooter/9840743/susxfnk

taki bład chyba włącza gre przez lanchera

2> http://scr.hu/screenshooter/9840743/fwsbbfd

ładowanie jakies do operacji nr 3

3> http://scr.hu/screenshooter/9840743/ferwkpf

no wiec dalej cos sie dzieje

4> http://scr.hu/screenshooter/9840743/ukmlmwa

a tak juz na koniec jak sie skonczy sprawdzanie które i tak do niczego nie prowadzi

licze na pomoc bo bym chetnie w to pogral :D

Opublikowano

dobra taki motyw po 4 razei gdy wgralem gre odpala sie biggrin.gif
lecz bez patchowanie tylko DBO.exe i gra chodzi do momentu log potem
bład i znowu jaja kaze patchowac wiec to robie a po tym gra juz nie ma
mowy zeby sie nawet właczyla bo sa takie błedy jak wyżej pisałembiggrin.gif
wiec chyba nie jst mi dane zagrac

Opublikowano

Jak już spaczowałem to teraz dbo.exe odpalić czy launchera ??

 

@sorki nie tu ;x proszę o usunięca

 

Jak wolisz :) Ja preferuje dbo.exe

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Witam otóż mam pewien kłopot przy próbie uruchomieniu gry, podczas włączania launchera pojawia się komunikat taki jak u kolegi więc posłuże się jego screenem http://scr.hu/screenshooter/9840743/susxfnk dalej gdy klikam już play pojawia się komunikat : "Game initialize failed" nie wiem co robić jak można proszę o poradę :) z góry dziękuje.

 

#edit

Problem rozwiązany :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam problem taki, że jak włączam gre byle jakim plikiem czy DBO.exe czy launcherem i zaladuje się ładnie nProtect i po chwili wyskakuje takie coś: http://scr.hu/screenshooter/5752823/ianphry . i gdy klikne ten pierwszy przycisk to mam takie coś: http://scr.hu/screenshooter/5752823/asauple

Spróbuj odpalić DBO.exe jako Administrator.

raken.png

Pomogłem ? Daj Like ;)

Opublikowano

Mam problem z rejestracją , a konkretniej kod captcha jest wyświetlany w :看不清楚可點擊換圖

włączałem prze z IE i mozille. Co można z tym zrobić?

Z góry dziękuwa.

Opublikowano

Mam problem z rejestracją , a konkretniej kod captcha jest wyświetlany w :看不清楚可點擊換圖

włączałem prze z IE i mozille. Co można z tym zrobić?

Z góry dziękuwa.

 

 

Obrazki masz zablokowane pewnie.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Mam pytanie, czy ta gra jest może " zangielszczona" chociaż? dużo daje te spolszczenie?

Kolega mówił, ze coś tam wszystko jest po hong konsku czy po chinsku mniejsza o to, samo wymusza aktualizacje, i że są duże lagi.

Ktoś może te słowa potwierdzić, czy wręcz przeciwnie? pozdrawiam :)

1359549208-U277916.png

Klasa:Szaman Healer

Lvl:1+

Królestwo:Shinsoo

Gildia:

Server:Metin2.PH

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...