Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać w Dragon ball Online


ScoTube

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeżeli jesteś fanem DB to mogę Ci ją polecić.Dużo roboty to nie ma, zrobić konto ->pobrać->zainstalować->spaczować->wgrać spolszczenie lub zangielszczenie->Grać ;)

raken.png

Pomogłem ? Daj Like ;)

Opublikowano

Odpal DBO.exe jako administrator, jak nie będzie działać to próbujemy dalej.

raken.png

Pomogłem ? Daj Like ;)

Opublikowano

-----------------------------------------------

Aktywacja Konta

-----------------------------------------------

 

Zrobiliśmy konto teraz aktywujemy konto =)

 

1) Logujemy się na konto :

 

https://member.wasabii.com.tw/Login.aspx

 

2) Wchodzimy przez ten link do listy gier i naciskamy Dragon ball online

 

https://member.wasabii.com.tw/WA_memberCenter/open/open.aspx

 

Konto aktywowane.

Zrobiłeś to ?

raken.png

Pomogłem ? Daj Like ;)

Opublikowano

Odpal DBOLauncher jako administrator i spaczuj do końca, u mnie jest 1.57.49.

raken.png

Pomogłem ? Daj Like ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tak, powiadomienie będzie w sensie, jeżeli zmieni się Ci Przycisk START z szarego na kolorowy ! :)

raken.png

Pomogłem ? Daj Like ;)

Opublikowano

Ok.Własnie odpaliłem DBOOnline_Downloader_20120531 taka nazwa jest i mi się downloaduje.
Jak mi się skończy to dam edita i dalsze pytanie ^^
@EDIT
Taki setup mam.Mieliście taki sam czy inny?
@EDIT2
Już sobie poradziłem.Dzięki wielkie ^^

post-375256-0-92668700-1372264460_thumb.png

xh56.png

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jakiego launchera trzeba pobrać ??

Jeśli nie chcesz dostać kyuubi-rasengan To się ode mnie odsuń Fuck yea

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

81294391193601040821.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam problem z kontem mianowicie niby wszystko zrobiłem jak należy jednak wyskakuje mi takie coś


29xJrQT.png


Wie ktoś w czym może być problem?


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

Ja mam problem z kontem mianowicie niby wszystko zrobiłem jak należy jednak wyskakuje mi takie coś

29xJrQT.png

Wie ktoś w czym może być problem?

 

Nie masz aktywowanego konta.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...