Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@2up jesus jest dobry i z handanoviciem zgranie bedzie mial / i sorry 5 gwiazdek sztuczek ^^

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Vela mi się lepiej spisywał niż Pedro. Za inform Godina dałbym Sergio Ramosa.

Opublikowano

Zrobilibyście mi hybrydę BPL i BBVA? Van Persie i Benzema na ataku, reszta dowolna. (nie za drogo ale) formacje: 3-5-2 albo 4-1-2-1-2

 

myślałem nad tym:

http://www.futhead.com/14/squads/build/

ale małe zgranie ;x nie idzie mi układanie hybryd

 

myslałem jeszcze nad samą BPL:

http://www.futhead.com/14/squads/build/

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Ta ostatnia wygląda spoko, a grał ktoś formacją 4-2-2? fajnie się tym gra? Gram dużo skrzydłami i lubie porozgrywać sobie piłke w środku pola.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Zrobilibyście mi hybrydę BPL i BBVA? Van Persie i Benzema na ataku, reszta dowolna. (nie za drogo ale) formacje: 3-5-2 albo 4-1-2-1-2

 

myślałem nad tym:

http://www.futhead.com/14/squads/build/

ale małe zgranie ;x nie idzie mi układanie hybryd

 

myslałem jeszcze nad samą BPL:

http://www.futhead.com/14/squads/build/

 

 

Jaki budżet?

Link nie działają.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ta ostatnia wygląda spoko, a grał ktoś formacją 4-2-2? fajnie się tym gra? Gram dużo skrzydłami i lubie porozgrywać sobie piłke w środku pola.

Grałem, całkiem przyjemna i łatwa formacja. Możesz spróbować. ;)

Opublikowano

Budżet tak ok. 200k (ale chciałbym jednak jak najtańszy), mam 100k na Van Persiego i Benzeme, a reszte dozbieram ;) mam swój głowny skład z Serie A dzięki któremu jestem w 1 lidze, więc z nim się raczej nie rozstane bo gra mi się nim najlepiej, ale chciałbym jakiś składzik fajny zrobić, bo jednym składem nudno się gra :) Linki źle wysłałem, ale nie zwracajcie uwagi bo i tak mi nie wyszły te składy. Jeszcze myślałem nad tym żeby za rvp dać luisa suareza, nie wiem który lepszy ;d

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Najwyraźniej nie grałeś Carlosem Vela. :D

Ramos jest zdecydowanie szybszy i lepszy nawet od informa Godina, zresztą, to zależy od gustu.

Opublikowano

Zrobilibyście mi hybrydę BPL i BBVA? Van Persie i Benzema na ataku, reszta dowolna. (nie za drogo ale) formacje: 3-5-2 albo 4-1-2-1-2

 

myślałem nad tym:

http://www.futhead.com/14/squads/build/ 

ale małe zgranie ;x nie idzie mi układanie hybryd

 

myslałem jeszcze nad samą BPL:

http://www.futhead.com/14/squads/build/
http://www.futhead.com/14/squads/5230857/

Za Daniego Alvesa możesz dać jakiegokolwiek zawodnika na PO z BBVA.

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano
http://www.futhead.com/14/squads/5230857/

Za Daniego Alvesa możesz dać jakiegokolwiek zawodnika na PO z BBVA.

Dobry skład, kombinowałem nad podobnym. Varane jest słaby trochę w FUT i za niego dałbym Ramosa - nawet koszem Daniego Alvesa, który nie jest tak świetny. np. ŚO - Sergio Ramos, PO - Juanfran/Montoya/Carvajal/Joao Pereira.

Opublikowano

coś można zmienic jeszcze w tym składzie do 20k ?

http://www.futhead.com/14/squads/5223706/

za Godin - Ramos.

Spróbuj kupić Casillasa.

a no i Pedro zmień z Velą.

 

Vela mi się lepiej spisywał niż Pedro. Za inform Godina dałbym Sergio Ramosa.

Vela lepszy od Pedro, racja.

 

Zrobilibyście mi hybrydę BPL i BBVA? Van Persie i Benzema na ataku, reszta dowolna. (nie za drogo ale) formacje: 3-5-2 albo 4-1-2-1-2

 

myślałem nad tym

: http://www.futhead.com/14/squads/build/ 

ale małe zgranie ;x nie idzie mi układanie hybryd

 

myslałem jeszcze nad samą BPL:

http://www.futhead.com/14/squads/build/
http://www.futhead.com/14/squads/5232721/

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Budżet tak ok. 200k (ale chciałbym jednak jak najtańszy), mam 100k na Van Persiego i Benzeme, a reszte dozbieram ;) mam swój głowny skład z Serie A dzięki któremu jestem w 1 lidze, więc z nim się raczej nie rozstane bo gra mi się nim najlepiej, ale chciałbym jakiś składzik fajny zrobić, bo jednym składem nudno się gra :) Linki źle wysłałem, ale nie zwracajcie uwagi bo i tak mi nie wyszły te składy. Jeszcze myślałem nad tym żeby za rvp dać luisa suareza, nie wiem który lepszy ;d

http://www.futhead.com/14/squads/5233186/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Witam posiadam taki skład :

http://www.futhead.com/14/squads/5258198/

i zastanawiam sie kogo z tych piłkarzy kupić ? :

David Luiz / Ronaldinho / Ozil / Eto'o / Runey mam okolo 60k coinsow

 

Za 60k ulepszyłbym skład do takiego:

http://www.futhead.com/14/squads/5263384/

Jak wolisz przeznaczyć kasę na kogoś lepszego to kup Eto i Rooneya.

 

 

http://www.futhead.com/14/squads/5261408/

Jakich obrońców byście wybrali? Zalezy mi na podaniach i zgraniu.

http://www.futhead.com/14/squads/5263535/

Zmieszcze się w 400k (razem z ławka) ?

http://www.futhead.com/14/squads/5261611/

 

W 350k.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...