Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

1. Fellaini - wyższy, silniejszy i większe umiejętności obronne. Wchodzi w pole karne przy rzutach rożnych.

2. Cazorla - ma najlepsze statystyki. Ewentualnie Nasri.

Jeżeli masz trenera np. z +3% negocjacji to podczas, gdy dasz zawodnikowi kontrakt np. +28 to dostaniesz 1-2 kontrakty więcej.

 

1. a co myslisz o ramiresie na CAM + ew cazorla rezerwa

2. jest jakas nagroda a pokonanie wszystkich TOTW? bo woczraj z 16 tygodnai pokonalem i mam 1/16

3. wiadomo po ile beda paczki z TOTY

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

1. a co myslisz o ramiresie na CAM + ew cazorla rezerwa

2. jest jakas nagroda a pokonanie wszystkich TOTW? bo woczraj z 16 tygodnai pokonalem i mam 1/16

3. wiadomo po ile beda paczki z TOTY

 

1.Kup na CAM Jovetic, cena jak CAZORLA, a jest o wiele lepszy !

77512f97859e.jpg

Opublikowano

 

1. a co myslisz o ramiresie na CAM + ew cazorla rezerwa

2. jest jakas nagroda a pokonanie wszystkich TOTW? bo woczraj z 16 tygodnai pokonalem i mam 1/16

3. wiadomo po ile beda paczki z TOTY

 

1. Ja bym dał Cazorle.

2. Nie.

3. 25,50 i 100k na pewno.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Schurle czy Willian i dlaczego któryś tak a któryś nie

Schurrle:

Siła, Strzał, Podania, Dobra Szybkość, Zajebistość

Willian:

Szybki, ale nie umie się przepchnąć i nie ma dużo siły ;)

Ramires to bardziej CDM niż CAM ;-;

Dokładnie.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Willian jest tylko trochę bardziej kreatywny w pomocy. Nic oprócz podań i dryblingu nie ma.

Ja wybrałbym Schurrle.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Najtańszy skład, formacja jaka bądź, liga tyż.

Tak do 4/5k albo jak da się to mniej ;d

Silverów też może być

Opublikowano

Potrzebuje fajnego skladu z bundesligi lub ligi angielskiej do 15-20k dajcie taki ktory uwazacie za lepszy ewentualnie moze byc inna liga jesli macie cos ciekawego , formacja obojetna . Mam tez pytanie o co chodzi z tymi 'TOTY' np sie nie orientuje I czy gdzies mozna zobaczyc kiedy sa promocje na paczki czy cos no z tego co czytam to bez promocji nie warto otwierac ,tak ?

Opublikowano

Potrzebuje fajnego skladu z bundesligi lub ligi angielskiej do 15-20k dajcie taki ktory uwazacie za lepszy ewentualnie moze byc inna liga jesli macie cos ciekawego , formacja obojetna . Mam tez pytanie o co chodzi z tymi 'TOTY' np sie nie orientuje I czy gdzies mozna zobaczyc kiedy sa promocje na paczki czy cos no z tego co czytam to bez promocji nie warto otwierac ,tak ?

http://www.futhead.com/14/squads/4965466/

ewentualnie:

Eriksen za De Bruyne

Mirallas za Ben Arfe

Soldado/Defoe za Benteke

 

 

a tu jakis z bundesligi na szybko :

http://www.futhead.com/14/squads/4967105/

TOTY - Team of the Year - od poniedzialku beda dostepne paczki za 25,50 i 100 z tego co ktos pisal wczesniej :) wiecej nie wiem

 

p.s - chyba stanieja troche karty z tego co slyszalem

Opublikowano

Zróbcie jakiś fajny z BBVA max 80k i BPL 30k.

http://www.futhead.com/14/squads/4991907/ 

- Nie dałem PP, bo nie mogę ogarnąć żadnego xD

http://www.futhead.com/14/squads/4991971/ 

- Możesz za Gerrarda, Ramiresa ale on 10K +

 

Potrzebuje fajnego skladu z bundesligi lub ligi angielskiej do 15-20k dajcie taki ktory uwazacie za lepszy ewentualnie moze byc inna liga jesli macie cos ciekawego , formacja obojetna . Mam tez pytanie o co chodzi z tymi 'TOTY' np sie nie orientuje I czy gdzies mozna zobaczyc kiedy sa promocje na paczki czy cos no z tego co czytam to bez promocji nie warto otwierac ,tak ?

http://www.futhead.com/14/squads/4992101/

- Możesz dać Cecha zamiast Hart. - Cech 7000-9000K, ale uwierz że jest zajebisty.

TOTY - Team Of The Year ~ Czyli najlepsza drużyna roku, zawodnicy są na niebieskiej karcie czyli najlepiej poza Legendami. Są Drodzy. Promocje będą kiedy wyjdą te TOTY... Nie wiem kiedy.

 

 

///edit

Mam pytanie, kto do BPL na ŚPO ?

 

~ Jovetić - miałem go, ale nie umiem nim grać, albo on jest chu*owy.

~ Santi Cazorla - miałem go kilka meczy i ani jednego gola i asysty.

~ Nasri - chciałbym go kupić...

 

kto inny ?

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Potrzebuję 2 składów.

 

Główny: Max 240k

Drugi: 60-70k

 

Ligi i formacje dowolne.

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano
http://www.futhead.com/14/squads/4991907/

- Nie dałem PP, bo nie mogę ogarnąć żadnego xD

http://www.futhead.com/14/squads/4991971/

- Możesz za Gerrarda, Ramiresa ale on 10K +

http://www.futhead.com/14/squads/4992101/

- Możesz dać Cecha zamiast Hart. - Cech 7000-9000K, ale uwierz że jest zajebisty.

TOTY - Team Of The Year ~ Czyli najlepsza drużyna roku, zawodnicy są na niebieskiej karcie czyli najlepiej poza Legendami. Są Drodzy. Promocje będą kiedy wyjdą te TOTY... Nie wiem kiedy.

 

 

///edit

Mam pytanie, kto do BPL na ŚPO ?

 

~ Jovetić - miałem go, ale nie umiem nim grać, albo on jest chu*owy.

~ Santi Cazorla - miałem go kilka meczy i ani jednego gola i asysty.

~ Nasri - chciałbym go kupić...

 

kto inny ?

 

Hmm, ja miałem Nasriego i grało mi się świetnie. Zobacz jeszcze De Bruyne, może tani ale gra się nim bardzo dobrze.

Opublikowano

Dobry sklad ?

 http://www.futhead.com/14/squads/5003162/

. Obliczylem i kosztuje caly 99k bez rezerwowych.Niektorzy pilkarze maja inne pozycje niz maja przypiete ale kupie zmiane pozycji jak juz ten sklad bd mial.

 

Ja bym tylko dał Rooneya na CAM bo ma wysoką pracowitość w obronie. W roli napastnika nie zawsze zdąży wrócić z obrony do ataku.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Potrzebuję 2 składów.

 

Główny: Max 240k

Drugi: 60-70k

 

Ligi i formacje dowolne.

http://www.futhead.com/14/squads/5028357/ - 230K
http://www.futhead.com/14/squads/5028420/ - 260K
http://www.futhead.com/14/squads/5028583/ - 60K, bez napastnika... Spróbuj może Benzeme.

 

Hmm, ja miałem Nasriego i grało mi się świetnie. Zobacz jeszcze De Bruyne, może tani ale gra się nim bardzo dobrze.

Miałem De Bruyne i grało się ok, lecz potrzebuje kogoś świetnego.

 

Poproszę jakiś skład...14k pc Może jakaś hybryda albo cuś...

http://www.futhead.com/14/squads/5028659/

- Możesz też Sandro z Essienem zamienić.

 

Dobry sklad ?

http://www.futhead.com/14/squads/5003162/

. Obliczylem i kosztuje caly 99k bez rezerwowych.Niektorzy pilkarze maja inne pozycje niz maja przypiete ale kupie zmiane pozycji jak juz ten sklad bd mial.

http://www.futhead.com/14/squads/5028723/

- O Wiele lepszy niż ten co podałeś.

 

Co zmienić w tym składzie?

http://www.futhead.com/14/squads/5024495/

A tutaj kogo najlepiej na napad wstawić? Myślałem nad Van Persie'm.

http://www.futhead.com/14/squads/5024522/

1. Buffona na Bramke

2. Aguero lub Van Persie (Polecam Aguero)

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...