Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,jakiego napastnika z BPL polecacie do 1600 coins? Nie chce Sterlinga,Deulofeu (bo mam) Hernandeza i Welbecka tez nie,bo mialem i zbytnio nie podoba mi sie gra nimi,mam jeszcze Dzeko,myslalem o Defoe,a Wy kogo polecacie? :)

 

Defoe jest dobry. Mały, ale za to bardzo szybki. Czasem nawet z główek strzela.

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co sadzisz o Lukaku,bo wlasnie mysle o tych 2 zawodnikach,ktorego bys wybral? A moze polec kogos od siebie,tylko tak max do 1600 coinsow.

 

Remy i Benteke.

Lukaku nie grałem.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Wlasnie myslalem o remym i benteke,ale kosztuja ponad 2.5k chyba,a niestety mam do wydania tylko 1.6 bo wiecej nie mam,ani nie mam jak zarobic. ;/

@Dodam,ze chodzi o cene na ps3.

Opublikowano

@Troll a jakby zrobić takie roszady

Fellaini za Ramiresa

Ramires za Joveticia

Jovetic za Benteke

Benteke na ławkę

Hmm?

Potrzebuje składu z brazylii do 50k najlepiej zeby w składzie byl david luis i ramires

Opublikowano

proszę o jeden skład do 15k, a drugi do 30k. tzn łącznie mam do wydania 45k i chcę z tego zrobić dwa składy - proszę o pomoc ;) PS3 formacja obojetna.

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

proszę o jeden skład do 15k, a drugi do 30k. tzn łącznie mam do wydania 45k i chcę z tego zrobić dwa składy - proszę o pomoc ;) PS3 formacja obojetna.

 

Jakie ligi/reprezentacje byś chciał?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

Jakie ligi/reprezentacje byś chciał?

bez znaczenia. byle sie fajnie gralo :) sztuczki 5 nie sa mi potrzebne, 4 w zupelnosci wystarcza choc i tak rzadko uzywam ;p

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

proszę o jeden skład do 15k, a drugi do 30k. tzn łącznie mam do wydania 45k i chcę z tego zrobić dwa składy - proszę o pomoc ;) PS3 formacja obojetna.

15K: http://www.futhead.com/14/squads/4917913/
30K: http://www.futhead.com/14/squads/4917783/

Prosiłbym ponownie o skład, tym razem za około 55K, liga itd. dowolna.

http://www.futhead.com/14/squads/4918027/

Najtańszy możliwy skład broznów, sliverów i goldów. Każdy musi miec 100 zgrania. ;d

Da rade?

http://www.futhead.com/14/squads/4918153/

uzbierasz tyle

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Skład:Jutro zaczynam :)
Ilość monet:Jutro zaczynam :)
W czym potrzebuję pomocy:Więc tak,jutro zaczynam grać w FIFE 14 FUT (Zamowiłem w sklepie bo brakło towaru :> ).Chciałbym wykupić jakiegoś dobrego bramkarza i pare dobrych graczy(zaczne od sezonów i turniejów OFF).Jakich polecacie tak na "dobry początek"? :)

AtypicalRocket8.png

Opublikowano

@up

 http://www.futhead.com/14/squads/4926092/ 

bardzo dobry na początek, miałem taki sam ^^, polecam Eliseu ma epickie wrzutki z rożnych, Inigo jest szybki, Pepe- główki, za Carvajala możesz kupić Montoye. Tello - niedoceniany, u mnie prze chuj gol z 40+ metrów i ogólnie takie petardy wali jak Ronaldo. Rodrigo wyjebiście kończy, Callejon dobrze wrzuca i biega xD. Może like za starania? ;D

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

To znowu ja.

Byłbym wdzięczny gdybyście mi stworzyli tani, ale dobry skład tak do ok. 7k (PC).

Liga obojętna, byle by było tanio i dobrze, więc wydaje mi się że BBVA odpada.

Formacja obojętna, ale może być 4-2-2-2.

Game Over

Opublikowano

Mam problem odnosnie tego skladu :

http://www.futhead.com/14/squads/4931024/

Kogo ustawic na CDM ( ŚPD ) i kogo na CAM ( ŚPO)

I pytanka:
1. Ramires czy Fellaini na ŚPD?
2. Jezeli Ramires to kogo na ŚPO?

Szukalem i 3 kandydatów znalazłem:

a- Oscar - http://www.futhead.com/14/players/5987/oscar/
b- Nasri - http://www.futhead.com/14/players/3188/samir-nasri/
c- Cazorla - http://www.futhead.com/14/players/1874/santi-cazorla/
d- Eriksen - http://www.futhead.com/14/players/12218/christian-eriksen/

ewentualnie tez mozecie kogos zaproponowac tak do 10k bo nie chce wydawac za duzo bo chcailbym kupic pakiety jak wyjdzie TOTY

 

@edit

Jak konkretnie dzialaja trenerzy? ( ci od kondycji itp)

Opublikowano

Mam problem odnosnie tego skladu :

http://www.futhead.com/14/squads/4931024/

Kogo ustawic na CDM ( ŚPD ) i kogo na CAM ( ŚPO)

I pytanka:

1. Ramires czy Fellaini na ŚPD?

2. Jezeli Ramires to kogo na ŚPO?

Szukalem i 3 kandydatów znalazłem:

a- Oscar - http://www.futhead.com/14/players/5987/oscar/
b- Nasri - http://www.futhead.com/14/players/3188/samir-nasri/
c- Cazorla - http://www.futhead.com/14/players/1874/santi-cazorla/
d- Eriksen - http://www.futhead.com/14/players/12218/christian-eriksen/

ewentualnie tez mozecie kogos zaproponowac tak do 10k bo nie chce wydawac za duzo bo chcailbym kupic pakiety jak wyjdzie TOTY

 

@edit

Jak konkretnie dzialaja trenerzy? ( ci od kondycji itp)

 

1. Fellaini - wyższy, silniejszy i większe umiejętności obronne. Wchodzi w pole karne przy rzutach rożnych.

2. Cazorla - ma najlepsze statystyki. Ewentualnie Nasri.

Jeżeli masz trenera np. z +3% negocjacji to podczas, gdy dasz zawodnikowi kontrakt np. +28 to dostaniesz 1-2 kontrakty więcej.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...