Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

400k Liga BBVA PC

BBVA:

http://http://www.futhead.com/14/squads/5264587/

Witam posiadam taki skład :

http://www.futhead.com/14/squads/5258198/

i zastanawiam sie kogo z tych piłkarzy kupić ? :

David Luiz / Ronaldinho / Ozil / Eto'o / Runey mam okolo 60k coinsow

Polecam ten:

 http://www.futhead.com/14/squads/5264680/

Sprzedaj tych co masz i kup taki.

 

 

http://www.futhead.com/14/squads/5261408/

Jakich obrońców byście wybrali? Zalezy mi na podaniach i zgraniu.

Koscielny obok Sagny

Kaboul obok Evry

 

 

Zmieszcze się w 400k (razem z ławka) ?

http://www.futhead.com/14/squads/5261611/

Tak i to nawet taniej.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Koscielny i Kaboul nie mają prawie wcale podań.

Ale są nie do przejścia ;) zresztą kto normalny będzie atakował obrońcami ? :D

Ok, kontry lub wyjazd... Rozumiem, ale to rzadkość.

Kolejna sprawa jest taka, że Kaboul u mnie dobrze podaje, a nie wiem jak z Koscielnym.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Ale są nie do przejścia ;) zresztą kto normalny będzie atakował obrońcami ? :D

Ok, kontry lub wyjazd... Rozumiem, ale to rzadkość.

Kolejna sprawa jest taka, że Kaboul u mnie dobrze podaje, a nie wiem jak z Koscielnym.

 

Tak tylko mówię bo on chciał pod podania.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Myslicie ze to dobry czas na kupno piłkarzy? Czy jeszcze poczekać? Tylko pytanie czy jeszcze potanieja

 

Tak, spadną jeszcze. Dopiero dodano pomocników z TOTY.

Wczoraj np. taki Tevez, którego chcę kupić chodził po 17k, dzisiaj już 15k.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Czyli jak wyjdzie cały sklad z TOTY to dopiero wtedy kupować? Czy po wyjściu wszystkich zawodników jeszcze trochę poczekać?

Jak wyjdą TOTY, czyli napastnicy... Najlepiej dzień po.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Czyli jak wyjdzie cały sklad z TOTY to dopiero wtedy kupować? Czy po wyjściu wszystkich zawodników jeszcze trochę poczekać?

 

Tak. Gdy już wyjdą wszyscy to wtedy ceny będą najniższe.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

wiem ze to nie na temat ... ale czy ceny beda dalej spadac ? czy juz beda wracac do normy ? bo nie wiem czy kupic teraz czy jeszcze poczekac pare dni : naprzyklad wczoraj Rooney kosztowal 30k dzis juz widze minimalnie za 34 wiec nie wiem co robic

64l7.png

Opublikowano

Witam potrzebuje sklad na mniej wiecej 3/4 lige mam kolo 80 k coinsow do wydania najlepiej skład Angielski

http://www.futhead.com/14/squads/5313546/ 

- Wychodzi 88K, ale na Bank wydasz 70-80K.

 

Zrobiłby mi ktoś skład z hiszpańskiej do ok. 80k? Najlepiej 4-1-2-1-2 ew. 4-3-3

http://www.futhead.com/14/squads/5313759/

Hybrid v4

 

ten 3

77512f97859e.jpg

Opublikowano

A co sądzicie o SIF Maicon? Jest bardzo tani, a będzie jeszcze tańszy w weekend. Może go tutaj wrzucić?

http://www.futhead.com/14/squads/5306861/

I macie jakieś propozycje do LB? Musi mieć 9 zgrania

Good, na LB zostaw Schmelzer ;) jest dobry, a druga sprawa ma zgrania w chuy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Skład: Byle jaki.

Budżet: do 5000 K.

Informacje: Chodzi o to, że ten Skład będzie tylko do Single Player (jak się zmęczy ten główny to gram tym słabszym np. Sezon Jednego Gracza, Drużyna Tygodnia lub Turniej Jednego Gracza) - Ma to być zastępczy skład.

 

Dobry, lecz tani.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Skład: Pod Palacio

Budżet: do 6000K

Informacje: Tak jak UP@ ma być dobry, lecz tani. = Rezerwowy.

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...