Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poprosze o skład FUT niemiecki do 25k.

http://www.futhead.com/14/squads/5384027/

- Kupisz ich za 25K, nie 29K.

 

Lloris na Bramkę.

 

Skład:Bundesliga

Budżet:100k

Informacje:Musi być Lewy,Błaszczyk na PP i Piszczek na PO.

http://www.futhead.com/14/squads/5384155/

- 100K wyjdzie.

----------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.futhead.com/14/squads/5371238/

1. Mascherano za Varane ?

2. Alba za Luisa ?

3. Ktoś inny za Rakiticia ?

77512f97859e.jpg

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, potrzebuje SPD do formacji 4-1-2-1-2, który dobrze gra głową, przepchnie. Nie pisać o Ramiresie bo on to nie przepchnie, Fellainiego mam a Yaya za drogi ;d

Opublikowano

Witam, potrzebuje SPD do formacji 4-1-2-1-2, który dobrze gra głową, przepchnie. Nie pisać o Ramiresie bo on to nie przepchnie, Fellainiego mam a Yaya za drogi ;d

 

N'Zonzi - 190cm wzrostu i 73 główek.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

SPD ( moze być po zmianie ) do Bundeslgi do formacji 4-1-2-1-2, coś podobny do Fellainiego czyli szybki, wysoki i dobre główki.

Opublikowano

Dobra tera chcę, abym miał w tym składzie.

Szybki RM (mam błaszcza w klubie), CB cos w stylu pepe wystarczy. ST myslalem na huntelarem, ktos z dobrymi głowkami.

Już nie trzeba!!!

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

SPD ( moze być po zmianie ) do Bundeslgi do formacji 4-1-2-1-2, coś podobny do Fellainiego czyli szybki, wysoki i dobre główki.

 

Gentner i Gustavo.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

serie a czy bundesliga?? Jaki sklad lepiej, BPL juz mam , znudzilo mi sie:D

 

Jak dla mnie Seria A.

Większa ilość ciekawych graczy.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...