Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cube Assasin's (Kwadratowa Masakra) (zero lagow) (dedykowany)


MsRafalas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nick w grze:Erlaim

 

 

premium:Niestety nie ale mysle nad kupnem

 

 

dlaczego ty masz byc dodany?:Bo lubie tego typu serwery i niezle sie zapowiada

 

 

Wiek:12

 

 

Cos o sobie:Gram w minecrafta tak okolo 3,4 lat,słucham muzzy Roocka

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nick w grze:Erlaim

 

 

premium:Niestety nie ale mysle nad kupnem

 

 

dlaczego ty masz byc dodany?:Bo lubie tego typu serwery i niezle sie zapowiada

 

 

Wiek:12

 

 

Cos o sobie:Gram w minecrafta tak okolo 3,4 lat,słucham muzzy Roocka

Brawo!!!! Grałeś w MC kiedy był jeszcze w umyśle twórcy. To już jest wyczyn!

Moje TuT'y

 

 

Archiwmenty:

 

 

mca.png

100 postów

150 postów

200 postów

300 postów

400 postów

500 postów

 

 

Opublikowano

nick w grze: CampeR_Thc

premium: Yes of course

dlaczego ty masz być dodany?: Bo jestem fajny.

Wiek: 18

Cos o sobie: Jestem ogarnięty, pozytywnie pier... i potrafię nakurwi... salto!!!.

Opublikowano

nick w grze: CampeR_Thc

premium: Yes of course

dlaczego ty masz być dodany?: Bo jestem fajny.

Wiek: 18

Cos o sobie: Jestem ogarnięty, pozytywnie pier... i potrafię nakurwi... salto!!!.

nie przyjety poniewaz za malo o tym dlaczego ty

Opublikowano

nick w grze: CampeR_Thc

premium: Yes of course

dlaczego ty masz być dodany?: Bo jestem fajny.

Wiek: 18

Cos o sobie: Jestem ogarnięty, pozytywnie pier... i potrafię nakurwi... salto!!!.

nick w grze: CampeR_Thc

premium: Yes of course

dlaczego ty masz być dodany?: Bo jestem fajny.

Wiek: 18

Cos o sobie: Jestem ogarnięty, pozytywnie pier... i potrafię nakurwi... salto!!!.

Nie przyjety Rozwin prozbe
Opublikowano

nick w grze: ForeverLife17

premium: TAk

dlaczego ty masz byc dodany?: Lubie grac na serwerach tego typu lecz duzo osob grifuje mysle ze tu tak nie bedze.

Wiek: 13

Cos o sobie: Dużo gram na komputerze. Tworze mini gry w 2d i profesjonalne strony internetowe w html/php.

Opublikowano

nick w grze:XCraft

premium:Nie.

dlaczego ty masz byc dodany?:Nie jestem griferem i takie serwery są super

^^.

Wiek:13

Cos o sobie:Jestem dopiero co wkraczającym na świat YouTuberem i szukam serwera godnego uwagi.

Opublikowano

nick w grze: Horusssek

premium: nie

dlaczego ty masz byc dodany?: od miesiąca szukam serwera tego typu

Wiek: 14

Cos o sobie: nie lubie odrabiać lekcji, lubie sporty

Opublikowano

@Ref

 

(wlasciciel jestem)

dodamy cie ale jak bedziesz griefowal perm!

 

wyjatek bardzo slabe podanie tylko z wzglendu ze bardzo dlugo szukasz serwer'a takiego typu

dzięki

Opublikowano

nick w grze:GregorQ

premium:Naraze Nie

dlaczego ty masz być dodany?:Nie oszukuje ,nie zabijam,bede sie dostosywał do zasad

Wiek:14 lat

Coś o sobie:Lubię grac w minecrafta i zawsze oglądam madzik98 i verteza,minecraftablow,

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

Czemu ludzio kopjuja moj pomysl jaaaa nie moge!!!!!! kurde no wtf chociaz nie uzywajcie slowa kwadrat

Pozdrawiam, nms.

GG: 23221415

TS3: vapearmy.pl


valogosign.png

Opublikowano

nick w grze:Owned25

premium:tTak

dlaczego ty masz być dodany?:Nie grifuje ani nie zabijam dogaduje się z graczami.

Wiek:14

Coś o sobie:Lubię grać w piłkę oraz grać na komputerze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...