Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cube Assasin's (Kwadratowa Masakra) (zero lagow) (dedykowany)


MsRafalas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Xero2212

Premium: Jasne ze tak

dlaczego ty masz byc dodany: Lubie Kwadratowa Masakre i ogladam kazdy odcinek wiec tez chcial bym zagrac na takim serwie.

Wiek:15

Cos o sobie: Zaczynam kariere na Yt i chcial bym nagrywac serie z tego serwera. Trenuje boks oraz lubie grac w rozne gry komputerowe.

Opublikowano

nick w grze:TheAdum12

premium:nie

dlaczego ty masz byc dodany?:gram bardzo długo w minecrafta więc potrafie w to grać. Mam również skypa

Wiek:15 lat

Cos o sobie:Moje hobby to informatyka ale uprawiam też sport paintbal oraz Piłke nożną

123e6adc51c27765dd0c38b69b7584f0.jpg
Opublikowano

nie dodawaj kazdych tak od razu niech cos napisza o sobie a nie "Lubie Placki " taki to wbija tylko po to aby grifowac

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

nick w grze drivix ,premium nie , bo lubie takie serwery na których są wolne zasady np kwadratowa masakra, wiek 14 lat , lubię grać w piłkę nożną i siedzieć na komputerze

Opublikowano

Nick w grze: Xero2212

Premium: Jasne ze tak

dlaczego ty masz byc dodany: Lubie Kwadratowa Masakre i ogladam kazdy odcinek wiec tez chcial bym zagrac na takim serwie.

Wiek:15

Cos o sobie: Zaczynam kariere na Yt i chcial bym nagrywac serie z tego serwera. Trenuje boks oraz lubie grac w rozne gry komputerowe.

Przyjety

 

david232 Nie przyjety(nie ma wzoru)

Opublikowano

nick w grze:PLFerbuson

premium:Nie

dlaczego ty masz byc dodany?:A tak sobie lobie pograć , i chciałbym zobaczyć jak to jest na takim serwie

Wiek: 15

Cos o sobie:Umiem budować . skakacz , w walczę jestem nawet dobry a z luku to strzelam tez trochę dobrze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...