Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cube Assasin's (Kwadratowa Masakra) (zero lagow) (dedykowany)


MsRafalas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: GoQu

Premium: Nie

Dlaczego ty masz być dodany?: Ponieważ jestem miłym i pomocnym graczem i też bym chciał grać na tego typu servie.

Wiek: 16 30.03 mam urodziny i 17

Coś o sobie: Jestem uczciwym graczem nie grifuję i nie kradnę lubię grac z innymi graczami na serwerach MC.

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Admin dlaczego jak chcę wejść pisze Admin ma zawsze racje! i Zostałeś rozłączony przez serwer

Możesz jakoś zrobić żebym grał?

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

JA : nick w grze:plewa7

premium:nie

dlaczego ty masz byc dodany?:gram 2 lata nie grifuje

Wiek:15lat

Cos o sobie:Lubie grac w Minecraft ;D

 

KOLEGA : nick w grze: Kocuurekk

premium:nie

dlaczego ty masz byc dodany?:gra 2 lata , poczucie humoru itp/

Wiek:15lat

Cos o sobie:Lubi grac w Minecraft

Opublikowano

nick w grze:En0iR

premium:Tak

dlaczego ty masz byc dodany?:Ponieważ lubię takie serwery,niebędę griefowal:D

Wiek:12

Cos o sobie:Uprawiam różne sporty,jestem miły i pomocny

Opublikowano

nick w grze: Axandar

 

 

premium: Jakby inaczej (tak)

 

dlaczego ty masz byc dodany?: Jestem uczciwy zetelny i moge pomoc innym

 

Wiek: 15

 

Cos o sobie: Insteresuje sie Minecraft'em od 2 lat wspolpracuje z roznymi serwerami oraz lubie programowac i krecic filmiki na youtube

 

 

jakby co dodajcie na skype: michal31.piatkowski

"Żyje by grać, gram by żyć" - Oto moja dewiza

Opublikowano

nick w grze: Taki jak na forum

premium: tak

dlaczego ty masz byc dodany?: Bo jestem spoko

Wiek: 10 lat

Cos o sobie: Jestem wredny, często grifuje, bluźnię, Jestem za działalnością Pani Grażyny Żarko.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

nick w grze:Deralaos

premium:Posiadam

dlaczego ty masz byc dodany?:Lube servery typu Kwadratowa Masakra , nie griferuję , i nie kradnę.

Wiek:15

Cos o sobie:Jestem miły , przyjacielski , nie obrażam , i pomagam w razie potrzeby.

Opublikowano

nick w grze:GregorQ

premium:Naraze Nie

dlaczego ty masz być dodany?:Nie oszukuje ,nie zabijam,bede sie dostosywał do zasad

Wiek:14 lat

Coś o sobie:Lubię grac w minecrafta i zawsze oglądam madzik98 i verteza,minecraftablow

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...