Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cube Assasin's (Kwadratowa Masakra) (zero lagow) (dedykowany)


MsRafalas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nick w grze: Vixon48

premium: Tak

dlaczego ty masz byc dodany?: Ponieważ lubie tego typu serwery

Wiek: 14

Cos o sobie: Mam na imię Piotrek. Interesuje się muzyką i grami komputerowymi.

Opublikowano

Nick w grze:Kaboom

Premium:Nie posiadam

Dlaczego TY: Bo jestem fajny,lubię współpracować z innymi graczami i podobają mi się serwery tego typu.Chce się na nim sprawdzić.

Wiek:17

Cos o sobie: Uprawiam boks,jestem fanem minecrafta.

Opublikowano

nick w grze: Mania

 

premium: Nie

 

dlaczego ty masz byc dodany?Po mam ochote pograć na tego typu serwie z moim kolegą i innymi ludźmi

 

Wiek:14 lat

 

nick w grze: Mania

 

premium: Nie

 

dlaczego ty masz byc dodany?Po mam ochote pograć na tego typu serwie z moim kolegą i innymi ludźmi

 

Wiek:14 lat

Opublikowano

Sorrka , za orto. ale koleś mnie zabił eq straciłem i pisze z kamieniem w sercu żebyś wskrzesił ;D

 

PS. Dodasz mojego kolegę ? - lukaslatek

- Kocuurekk ( mają po 15 lat , posiadają skype )

Opublikowano

Nie polecam serwera!

Gdy admini się już wybudowali zaczęło im się nudzić.

Przed każdymi drzwiami i w każdym przejściu plytki naciskowe a pod nimi tnt.

Wszedzie w domkach spawnuja nam creepery.

Do dozownikow w lodowce wlozyli nam spawnery creeperow.

I ogolnie nudzi sie adminom ktorzy sa dziecmi.

Nie polecam!

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

nick w grze: Litchuania

premium: ta

dlaczego ty masz byc dodany?: ponieważ nie mam serwera, jest mi nudno, a ten serwer polecił mi kolega.

Wiek: 14.

Cos o sobie: mam 14 lat, na imię mi Sebastian, myślę, że jestem koleżeński, nie wżynam kłótni.

PXUm92q.gif

Opublikowano

Nick w grze : KruczyK

Premium : nie

Dlaczego Ty masz byc dodany : Podobaja mi sie tego typu servery, nie griffuje, nie uprzykszam sie oraz staram sie byc mily.

Wiek : 16

Cos o sobie : Lubie MC oraz rozne inne gry, trenuje pilke nozna.

Opublikowano

Nie polecam serwera!

Gdy admini się już wybudowali zaczęło im się nudzić.

Przed każdymi drzwiami i w każdym przejściu plytki naciskowe a pod nimi tnt.

Wszedzie w domkach spawnuja nam creepery.

Do dozownikow w lodowce wlozyli nam spawnery creeperow.

I ogolnie nudzi sie adminom ktorzy sa dziecmi.

Nie polecam!

Nie polecam serwera!

Gdy admini się już wybudowali zaczęło im się nudzić.

Przed każdymi drzwiami i w każdym przejściu plytki naciskowe a pod nimi tnt.

Wszedzie w domkach spawnuja nam creepery.

Do dozownikow w lodowce wlozyli nam spawnery creeperow.

I ogolnie nudzi sie adminom ktorzy sa dziecmi.

Nie polecam!

 

Zjarales CALY LAS (las 50x50 plus 2 chaty Grieferze!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...