Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Analiza wad grafiki WT według @marvelus113 . Zapraszam do lektury:

  • Za słaby komp na filmowe
  • Za słaby komp na filmowe
  • Nie grasz na najlepszych ustawieniach
  • Za słaby komp na filmowe
  • Za słaby komp na filmowe

Ja tam nie widzę ani jednej z wad, o których mówisz.

@Juri. WT ma lepszą grafę na minimalnych i po tym oceniasz?

@meretz WT ma lekkie chwilowe wahania, np. gdy spuszczą ci artylerię na łeb i wszystko dookoła ciebie wybucha. Ale wtedy i tak nic nie widać od tych wszystkich eksplozji.

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra, skończcie ten offtop o WT. To temat "czy pójdzie mi WoT". Jak chcecie dyskutować na ten temat, to zróbcie temat w dziale WT, bo tam i tak nie ma ruchu.

Opublikowano

Na samolotach nie ma wielkich wymagań, to możesz grać na filmowych.

 

 

Chodziło mi o czołgi, tam grafika jest genialna, wciąga nosem Wota...

Opublikowano

Chodziło mi o czołgi, tam grafika jest genialna, wciąga nosem Wota...

 

Skończcie już ten offtop. WT ma gorszą grafikę od WoT'a.

Opublikowano

Ram: GOODRAM 6 GB DDR2 800 Mhz

Graf: Gainward Geforce GT630 2 GB DDR3 128 BIT

CPU: Intel Dual Core E2220 2x2.4

Dysk: Saetage 1000 GB 7200 Rpm 64 mb

Syst: Windows 7 Professional 64 bit

Zamieżam grać na 1600x1200 lub 1024x786


@NowAngeL wyciągne na tym z 50 fps na minimalnych ?

Opublikowano

Ram: GOODRAM 6 GB DDR2 800 Mhz

Graf: Gainward Geforce GT630 2 GB DDR3 128 BIT

CPU: Intel Dual Core E2220 2x2.4

Dysk: Saetage 1000 GB 7200 Rpm 64 mb

Syst: Windows 7 Professional 64 bit

Zamieżam grać na 1600x1200 lub 1024x786

@NowAngeL wyciągne na tym z 50 fps na minimalnych ?

 

Procesor przeciętny, a to jest bardzo ważne w wocie. Myślę, że będzie ponad 50fps na minimalnych.

Opublikowano

zintegrowana, 32gb ram, i7 pujdzie? :-)

 

Z Twojego posta jedyne co można wywnioskować, to że masz problemy z ortografią i prawdopodobnie chcesz się pochwalić sprzętem którego nie masz. Podaj pełną specyfikację.

Opublikowano

Ram:4 GB 
Karta graficzna:Intel® HD Graphics
Procesor:Intel® Pentium® CPU P6000 @ 1.87GHz
Zasilacz: Liteon

System: Win 7 Home Premium 64bit 
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1366x768

 

Procek słaby ale na chyba da rade.

Opublikowano

Ram:4 GB 

Karta graficzna:Intel® HD Graphics

Procesor:Intel® Pentium® CPU P6000 @ 1.87GHz

Zasilacz: Liteon

System: Win 7 Home Premium 64bit 

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1366x768

 

Procek słaby ale na chyba da rade.

 

Nope, grafiki praktycznie brak, procesor do dupy. Nie masz 2 podstawowych elementów do gier, czyli procka i grafy. Nie ma opcji na płynną grę.

Opublikowano

@Juri. Nie ma opcji że gra się uruchomi.

 

Nie przesadzaj, mam gorszy komputer i dopiero po próbie wejścia do bitwy gra się crashuje, a z kompa zaczyna się dymić.

Opublikowano

 

Zapytaj się w dziale komputery, ale komputerów NIGDY nie kupuj na allegro, bo to najgorszy s**t, psuje się po tygodniu, nie zależnie od ceny.

Opublikowano

Skąd wiesz?

 

http://stopgotowcom.pl/

 

Zawsze tak jest. Wsadzają najgorszy procesor np. i7, który ma tragiczną wydajność, słabe karty graficzne, które dla niedoświadczonych użytkowników mogą wydawać się dobre, a na zasilaczu oszczędzają do tego stopnia, że żywotność tego komputera liczy się w dniach, a nie jak w przypadku dobrych komputerów - w latach.

Opublikowano

Ten Akurat ma GTX 750 TI i procek AMD FX-6300 co razem są bardzo wydajne zasilacz 500 W bardzo cichy ^^ płyta głowna Asus 760G + tania ale dobra nie wiem czy ten komputer jest taki jak ty sądzisz.


Jeszcze gwarancja na 2 lata <3

Opublikowano

Ja się tam nie znam, ale w tej cenie można kupić PRZYNAJMNIEJ 2 razy lepszy zestaw. AMD nie jest do gier, WoT nie pójdzie Ci nawet na średnich.

Opublikowano

Juri widać ze się nie znasz to jest najlepszy procek do tej karty Crysis 3 na Ultra średnio 45 fps zresztą zobacz sam xD http://www.youtube.com/watch?v=g9_Wn6w3InU zobacz troche lepsza karta graficzna GTX 760 ale procek ten sam ;) a tu masz taką kartę jak tamten komp i też procek: http://www.youtube.com/watch?v=OfwIDBY--V4

^^

 

Nie znam się, ale koledzy z tego działu: http://www.mpcforum.pl/forum/439-komputery/ się znają i powiedzą Ci dlaczego tego komputera nie warto kupować. Składak na pewno będzie dużo lepszy, szczególnie dlatego, że można i5 wsadzić.

 

Edit: Nawet nie zajrzałem w ten link. S**t, kupa, nie warto tego kupować, nawet za 1000zł. Same najgorsze części, ale jak Ci tak zależy, to kup, 1500zł w plecy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ram: 8gb
Karta graficzna: AMD Radeon HD 8000/7000
Procesor: AMD A10-7700K
Zasilacz: 400w
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1900X900
Mam nadzieje, ze wszystko dobrze podalem :D

graphic.png

Opublikowano

Ram: 8gb

Karta graficzna: AMD Radeon HD 8000/7000

Procesor: AMD A10-7700K

Zasilacz: 400w

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1900X900

Mam nadzieje, ze wszystko dobrze podalem :D

 

Komputer z allegro? Wydaje mi się, że średnie, albo wysokie przy niskiej ilości fps.

Opublikowano

Ram: 4 Gb 1600 Mhz od Kingstona

Karta graficzna: MSI Radeon R9 270

Procesor: I3 4150

Zasilacz: Antec VP-PC 500W

Rozdzielczość: 1280x720

 

P.S. zrobiłem składaka tak jak mówiliście, mam nadzieje że dobry jest, będę go miał w Poniedziałek :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...