Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jle będę miał fps na 

Ram: 4GB DDR2

Karta graficzna: nvidia geforce 6150se nforce 430

Procesor: 2xAMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+

Zasilacz: Tracer 450W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:  1440x900

 

Zintegrowana karta - nie pójdzie. 

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jle będę miał fps na 

Ram: 4GB DDR2

Karta graficzna: nvidia geforce 6150se nforce 430

Procesor: 2xAMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+

Zasilacz: Tracer 450W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:  1440x900

 

Pójść może pójdzie, bo mega drewno to to nie jest, ale na minimalnych przy niskiej ilości fps. Na cuda nie licz.

Opublikowano

Ram: 2x1GB DDR2
Karta graficzna: Radeon HD6670 Gigabyte
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600
Zasilacz: Chieftec GPA-400S8
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680x1050

 

Nic nie mam podkręcone.

Opublikowano

Ram: 2x1GB DDR2

Karta graficzna: Radeon HD6670 Gigabyte

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600

Zasilacz: Chieftec GPA-400S8

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680x1050

 

Nic nie mam podkręcone.

Bardzo mało ramu, ale niskie - średnie.

Opublikowano

Bardzo mało ramu, ale niskie - średnie.

 

Gdzie Ty na takim sprzęcie na średnich chcesz grać? Minimalne, w najlepszym wypadku 30-40 fps. Ciężko powiedzieć, ale komputer do nowszych produkcji średnio się nadaje.

Opublikowano

To nawet nie ma sensu tego ściągać, dzięki za pomoc.

 

Niektórym to 30 fps wystarcza, ale do dobrej gry potrzebne jest to stabilne 60.

Opublikowano

Wejdzie na luzie

Nie spamuj, i tak reporcik poleciał.

 

A tak na oko do tego pc co by warto było dokupić żeby fpsy podbić?

Opublikowano

Nie spamuj, i tak reporcik poleciał.

 

A tak na oko do tego pc co by warto było dokupić żeby fpsy podbić?

 

Ram, grafika.

Opublikowano

q6700, 6gb ramu, 9800 gt 1gb. Poleci? ;] I jak tak, to na jakich?

 

minimalne ~50+, średnie ~30 ;]

Opublikowano

Mój kumpel ma podobnego  kompa, i bez problemu na tych minimalnych ma te 50+ ;] może masz mocno zasyfionego/nie aktualizowany system/ w pizdy rzeczy w tle działających? 

Opublikowano

Grafa standardowa, winda stawiania z 1.5 miecha temu, 8.1. Instalowane tylko podstawowe rzeczy, w tle działa zazwyczaj tylko ts, czasem mozilla.
A żeby poszło na takiej lepszej grafie w dobrych fpsach, to jakie podzespoły byłyby potrzebne? :D

6cluij.gif

Opublikowano

Lepsze :D

 

Procek i grafa, czyli też i płyta i w związku z tym zapewne RAM, a kończąc na zasilaczu ;] Czyli w sumie cały komp :|

Opublikowano

Ale jakieś określone? gtx550ti/650? 4gb ram, jakaś i3? Dadzą radę?

 

Na maksymalne nie licz.

Opublikowano

Karta Graficzna:MSI GeForce GTX 750Ti Gaming 2G

Procek:AMD APU A8-6600k Quad Core 3,9 GHz

Ram:8 GB DDR3 1600MHz

Zasilacz:500W

Płyta główna: MSI H81M-P33 DualDDR3-1600

Dysk SSD:  SSD Kingston V300 120 GB

Dysk Twardy 1TB,SATAIII,64mb

 

Pyknie na maksymalnych jak tak to w ilu fpsach?

Opublikowano

Karta Graficzna:MSI GeForce GTX 750Ti Gaming 2G

Procek:AMD APU A8-6600k Quad Core 3,9 GHz

Ram:8 GB DDR3 1600MHz

Zasilacz:500W

Płyta główna: MSI H81M-P33 DualDDR3-1600

Dysk SSD:  SSD Kingston V300 120 GB

Dysk Twardy 1TB,SATAIII,64mb

 

Pyknie na maksymalnych jak tak to w ilu fpsach?

 

Możliwe że pójdzie, nie wiem jak wot działa na procesorach amd, ale na intelu z 40-60 fps powinno być.

Opublikowano

1. zależy od rodzielczości.... i to w większej mierze niż się wam wydaje.

2. zakładając FHD to przy ultra spokojnie powinno być 50+

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...