Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescianny-Rozp****ol! Typ kwadratowej masakry! [BEZ LWC] [NON-PREMIUM] [PODANIA PRZYJMUJEMY W GODZINE!] [DEDYK]


qRTuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Szescianny-Rozpierdol

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa-Masakra

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s53.csrv.pl:12467

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Non-Premium

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

NiochBochxD, patulec, eSTuPL

 

pluginy.png

Te co na kwadratowej masakrze! NIE MA LWC!!!!

 

inf.png

Podanie :

Wiek

Nick

Imie

Skype

Cos o sobie

Dlaczego chcesz u nas grac?

Czy bedziesz nagrywal ?

 

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Maniok

Imię: Marek

Skype: manioczek112

Cos o sobie: Lubie trollowac (bez przesady)

Dlaczego chcesz u nas grac?: Szukam Serwera który odzwierciedli klimat kwadratowej masakry

Czy bedziesz nagrywal ?: postaram się

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Wiek:13

Nick:NezI

Imię:Jakub

Skype:jakub_krzychala

Cos o sobie:Lubie budowac w MC i w niego grac chciał bym byc kims z administracji

Dlaczego chcesz u nas grac?:Szukam serwa na ktorym da sie pograc i jest ogarnienta administarcja

Czy bedziesz nagrywał ?: Raczej nie ;//

Dzieki za obejrzenie mojego podania pzodro na serwie ..

Opublikowano

Podanie :

Wiek: 13 lat.

Nick: Blastofwind

Imie: Tomek.

Skype: tomekxxx711

Cos o sobie: JEstem miłym, spokojnym 13 latkiem.

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ lubie tego typu serwery.

Czy bedziesz nagrywal ? Nie wiem, byc może.

OIE6isU.png

 

Opublikowano

Wiek: 13 lat

Nick: LimekPL

Imie: Bartosz

skype: bartosz.limanin1

Coś o sobie: moim zainteresowaniem jest piłka nożna oraz granie na kompie !

Dlaczego chcesz u nas grac: chce u was grac poniewaz szukam sewrera gdzie mozna sobie pograc ..

Czy będziesz nagrywał: Nie będe.

Opublikowano

No no widze, ze serwer sie rozkreca.

 

Dodamy was jak wgramy jeszcze kilka pluginow.

 

Oczekujcie dodanie okolo 11:30

 

Pozdrawiam!

 

NIE DŁUGO JUŻ REK. NA MODERATORA!

Opublikowano

Podanie :

Wiek 16

Nick Dery

Imie Dominik

Skype Dery1996

Cos o sobie Lubie grać na komputerze i czytać książki

Dlaczego chcesz u nas grac? Bo mi się podoba koncepcja serweru "Kwadratowa Masakra"

Czy bedziesz nagrywal ? Nie

Opublikowano

Podanie :

Wiek: 13

Nick: Grzesiu

Imie: Grzegorz

Skype: lennox712

Cos o sobie: Interesuje mnie Sport.

Dlaczego chcesz u nas grac?: Szukałem serwerów tego typu...

Czy bedziesz nagrywal ?: Raczej nie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek: 15.

Nick:Sparta.

Imię: Paweł.

Skype: pawlo55574.

Cos o sobie: Lubie grac na komputerze i zajmowac sie różnymi sprawami związanymi serwerami minecrafta.

Dlaczego chcesz u nas grac?: Dlatego że lubie serwery podobne do "Kwadratowej Masakry".

Czy bedziesz nagrywal ?: Tak postaram sie jak tylko moge.

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: FacePlam

Imie: Michał

Skype: Tak, mam. Podam, jak się dostanę.

Cos o sobie: Coś o mnie? Nazywam się Michał, 14 lat. Lubię serwery tego typu... eee... blablabla. Jestem ogarnięty i nie robię błędów ortograficznych.

Dlaczego chcesz u nas grac?: Bo to serwer typu Kwadratowa Masakra?

Czy bedziesz nagrywal ?: Możliwe

Opublikowano

DO WHITELISTY, DODAJEMY 25 GRACZY ! CI CO PRZEDEMNA NAPISALI SA ZARAZ JUZ DODANI! ( KONKRETNIE O 11:30 ) GDY POWIEKSZYMY SLOTY REKRUTACJA ZNOWU BEDZIE OTWARTA! SPIESZYC SIE! ZOSTALO 18 MIEJSC!

 

Z POWAZENIEM NIOCHBOCHXD

Opublikowano

Wiek 12

Nick alexowaty789

Imie Szymon

Skype alexik909

Cos o sobie

Dlaczego chcesz u nas grac? Gralem napodobnym servie i Bardzo mi sie spodobal :)

Czy bedziesz nagrywal ? Wole zostawic to Osobom ktore sie Lepiej znaja :D

Opublikowano

Wiek:14

Nick:youarekox

Imie:Kacper

Skype:jaba1211

Cos o sobie:Sympatyczny,nie jestem hamski,Uprawiam sporty.

Dlaczego chcesz u nas grac?:Ponieważ chce być na prawdziwej kwadratowej masakrze ale,żę nie mogę szukam nowych serwów podobnych jak kwadratowa masakra.

Czy bedziesz nagrywal ?

Opublikowano

Podanie :

 

 

Wiek: 14 lat

 

Nick: Centurion1555

 

Imię: Kuba

 

Skype: kupakurcjus

 

Cos o sobie: Jestem graczem minecraft od wersji Alpha

:) Posiadam premium od 1.2_01

 

Dlaczego chcesz u nas grac?: Ponieważ uwielbiam Kwadratową masakre a tutaj jest piękna nazwa

xD

 

 

Czy bedziesz nagrywal ?: Tak

:D

MPC Love<3

Opublikowano

Wiek : 13.5

Nick : ArkNessI

Imię : Patryk

Skype : tak

Cos o sobie : Lubię grać w siatkówkę , koszykówkę i piłkę nożną . Kocham budować w minecrafcie . Gram juz 1.5 roku . Jestem ogarnięty , znam zasady ortografii :))

Dlaczego chcesz u nas grac? : Chcę u was grać ponieważ lubie grać " prawdziwy survival " wraz z miłymi ludźmi

Czy bedziesz nagrywal ? Nie ( czas mi na to nie pozwala )

Opublikowano

Podanie :

Wiek 16+

Nick 1sharp

Imie Marek

Skype shar4456

Dlaczego chcesz u nas grac? Bo podobają mi się serwery tego typu.

Czy bedziesz nagrywal ? Nie

Opublikowano

Wiek:14

Nick:CrazyBoyPL

Imie:Paweł

Skype:Gonzo4515

Cos o sobie:lubię grać w minecrafta gram w piłke nożną i piłke ręczną oraz koszykówke

Dlaczego chcesz u nas grac? : lubie serwery typu kwadratowej masakry

Czy bedziesz nagrywal ? :Tak

Opublikowano

Wiek:12 lat

 

Nick:EkoMixer12

 

Imie:Bartosz ale dla znajomych Bartek

;)

 

Skype:Oczywiście nick na skype to ekomixer12

 

Cos o sobie:Gram w minecrafta 1 rok i pół bardzo lubie budowac mechanizmy

 

Dlaczego chcesz u nas grac?:Bardzo lubie kwadratowa masakre i chcialbym sie czuć ja inni na kwadratwej masakrze

;)

 

Czy bedziesz nagrywal: nie :P

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : SawianPL

Imie : Filip

Skype : Mam aczkolwiek nie mam mikro.

Cos o sobie : Hmm co tu napisać? Chodzę do 2 gim.Lubie zagrać w siatkę ,noge no i oczywiście w minecrafta ;)

Dlaczego chcesz u nas grac? Bardzo lubie serwery tego typu.

Czy bedziesz nagrywal ? Nie będę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...