Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy serwer Minecraft 24/7 z dowolną ilością slotów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kupiłem konto VIP wszystko pięknie ładnie jednak

1. Nie wiem jakie mam IP

2. Brak pomocy ze strony firmy

3. Wgrywam pliki, serwer crash. W ogóle nie chce się włączyć :)

 

(jeżeli ktoś ma konto vip i mu wszystko działa, proszę napisać do mnie na gadu)

Opublikowano

Czy to jeszcze działa? Jest darmowy 24/7? Na jaki okres czasu? Ile slotów max?

1. Działa.

2. Jak zrobisz to będzie 24/7. ;)

3. Zależy czy wszyscy będą klikać w reklamę - jeśli tak to długo.

4. Bez ograniczenia slotów. Zależy ile maszyna uciągnie. ;)

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Ok, dzięki wszystkim za pomoc :-) Ter!az mam prośbę do wszystkich - klikajcie w reklamy, ponieważ jak będziemy korzystać i nic nie robić to nie będzie im się opłacało i nie będzie darmowych kont :-)

2mg3y3k.jpg

Opublikowano

Ok, dzięki wszystkim za pomoc :-) Ter!az mam prośbę do wszystkich - klikajcie w reklamy, ponieważ jak będziemy korzystać i nic nie robić to nie będzie im się opłacało i nie będzie darmowych kont :-)

Całkowicie popieram.

Opublikowano

Siema klikam w reklamy i mam pytanko mam problem za pierwszym razem serwer dzialal extra potem wylaczylem putty i całego kompa następnego dnia chce go włączyc i pisze mi "Error: Unable to acces jarfile minecraft.jar" serwa chciałem odpalic komendą java -Xmx4G -Xms4G -jat minecraft.jar Daje Lajjk za pomoc ;D

72755863964820816043.png

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie jesli plik serwerowy nazywa sie craftbukkit-1.3.2-R2.0 to jaką komendą mam go urochomic ?

 

screen java -Xmx4G -Xms4G (co tutuaj)

 

Jak spowrotem włączyć konsole ???

 

Jak wyłączyc serwer !

 

Jak zmniejsze ilosc slotów to będą mniejsze lagi ?

72755863964820816043.png

Opublikowano

Jak spowrotem włączyć konsole ???

 

 

Jak zmniejsze ilosc slotów to będą mniejsze lagi ?

 

Daje lajki za odpowiedz

72755863964820816043.png

Opublikowano

Unrecognized option: -server.jar

Error: Could not create the Java Virtual Machine.

Error: A fatal exception has occurred. Program will exit.

 

 

mam taki błąd :/

co zrobić?

Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Opublikowano

@up rozwiazałem

brakowało mi -jar w komendzie uruchomienia

nie uruchamiam na bukkicie tylko czystym MC 1.3.2

 

 

pierwsze rozwiązane :P

 

druga rzecz to wyłączanie serwera gdy wyjdę z konsoli - rozwiązane

 

trzecia to zmniejszenie ilości slotów - rozwiązane

 

czwarte to wgranie modów na serwer 1.3.2

 

proszę o wyjaśnienie :D

Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...