Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy serwer Minecraft 24/7 z dowolną ilością slotów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem

 

Serwer zaczął mi się sam resetować wywala z niego i pisze serwer closed a za chwile jest 'on' I po 10 min to samo co się dzieje

Cześć...

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To tylko konto testowe. Mam serwer MineCraft Basic na 30 slotach i jak wejdzie 28 osób jest bez lagów (nikt się nie skarży). W razie jakiś problemów lub pytać piszcie do administracji ponieważ jest łatwy kontakt.

Opublikowano

Wpisuje

unzip tekkit.zip

i nic się nie dzieje.

Oprócz tego że wyskakuje komunikat z informacją żebym nie zapomniał klikać w reklamy.

 

POMOCY!!!ONEONEONE Jak to wypakować?

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Wpisuje

unzip tekkit.zip

i nic się nie dzieje.

Oprócz tego że wyskakuje komunikat z informacją żebym nie zapomniał klikać w reklamy.

 

POMOCY!!!ONEONEONE Jak to wypakować?

 

 

Pomoże ktoś?

 

#Edit:

Gdy próbuje rozpakować to wyskakuję informacja:


Archive:  tekkit.zip
unzip: Unrecognized archive format

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Jeżeli wyłączacie putty serwer wam się zamyka. oto kruczek

1. Włączamy program putty, logujemy się

2. Przechodzimy do folderu z serwerem cd mc

3. Uruchamiamy go komendą ./start.sh

4. Nie zamykając tej odpalamy kolejną (putty)

5. Logujemy się

6. Wpisujemy ( killall sh )

 

Wyłączamy obie konsoli i cieszymy się dedykiem 24/7 albo i nie ;D

Czas procesu max to 35 min. chyba

//edit mogę zrobić poradnik od a do z

 

Podajcie skrypt na serwer 24/7 bo ten od krzyszfy nie działa ;/ http://www.mpcforum.pl/topic/442109-tut-serwer-247-na-shelach-tak-to-mozliwe/

Opublikowano

Włączyłem serwa, ale gdy chce wbić na niego to mi wyskakuje :koniec transmisji.

 

Po prostu zajęty port czy co?

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Mieli lagi przez kompa chyba :D

Może mi ktoś powiedzieć jak wgrać puginy i mapkę na ten serwer, ponieważ chciałbym wgrać swój save na tego serwa.

Jak odpalić przez ftp? Nie znam się na tym..

fanboy19_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

Dobra, wgrałem już spakowaną mapę rar do tego putty, ale jak to wypakować? Wpisuje

unrar world.rar

Wyskakuje mi coś takiego:

 

 

Usage: unrar <command> -<switch 1> -<switch N> <archive> <files...>

<@listfiles...> <path_to_extract\>

 

<Commands>

e Extract files to current directory

l[t,b] List archive [technical, bare]

p Print file to stdout

t Test archive files

v[t,b] Verbosely list archive [technical,bare]

x Extract files with full path

 

<Switches>

- Stop switches scanning

ad Append archive name to destination path

ai Ignore file attributes

ap<path> Set path inside archive

c- Disable comments show

cfg- Disable read configuration

cl Convert names to lower case

cu Convert names to upper case

dh Open shared files

ep Exclude paths from names

ep3 Expand paths to full including the drive letter

f Freshen files

id[c,d,p,q] Disable messages

ierr Send all messages to stderr

inul Disable all messages

kb Keep broken extracted files

n<file> Include only specified file

n@ Read file names to include from stdin

n@<list> Include files listed in specified list file

o[+|-] Set the overwrite mode

or Rename files automatically

ow Save or restore file owner and group

p[password] Set password

p- Do not query password

r Recurse subdirectories

sl<size> Process files with size less than specified

sm<size> Process files with size more than specified

ta<date> Process files modified after <date> in YYYYMMDDHHMMSS format

tb<date> Process files modified before <date> in YYYYMMDDHHMMSS format

tn<time> Process files newer than <time>

to<time> Process files older than <time>

ts<m,c,a>[N] Save or restore file time (modification, creation, access)

u Update files

v List all volumes

ver[n] File version control

vp Pause before each volume

x<file> Exclude specified file

x@ Read file names to exclude from stdin

x@<list> Exclude files listed in specified list file

y Assume Yes on all queries

fanboy19_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

Tworzenie serwera:

 

1.Kiedy już się zalogujemy, pobieramy jakiś silnik (w poradniku będzie to bukkit)

 

Wpisujemy zatem:

 

wget http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/view/01434_1.3.2-R1.0/

 

Kiedy się pobierze zostaniemy o tym poinformowani...

 

2.Teraz trzeba wpisać to:

 

java -Xmx400M -Xms400M -jar craftbukkit.jar

 

Kiedy serwer nam się uruchomi wyłączamy go

 

3.wpisujemy polecenie

 

freeip

 

Wybieramy jakiś dostępny adres IP

 

potem wpisujemy polecenie

 

mc

 

a)Szukamy ustawień serwera(tam gdzie sie podaje ip itp)

 

Edytujemy to

 

Podajemy IP, oraz ustawiamy port (byle nie domyślny!)

 

b)wychodzimy z mc

 

4.Dalej uruchamiamy serwer

 

Aby serwer się nam nie wyłączył po wyłączeniu programu putty, należy przed poleceniem uruchamiającym serwer wpisać screen

 

Będzie to wyglądać tak:

 


screen java -Xmx400M -Xms400M jar craftbukkit.jar

 

Gratuluje możesz wejść na serwer

 

 

Jak połączyć się z FTP?

 

serwer: craftshell.pl

Nick: Nasz nick

Hasło: Nasze hasło

 

zle wget trzeba wpisac

wget http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/get/01434_1.3.2-R1.0/craftbukkit.jar

bo inaczej zamiast craftbukkit.jar pobiera nam stronke

sygnature.png

Opublikowano

Polecam. ;) Postawiłem serwer MC na testy i ustawiłem sobie 4G RAM i śmiga elegancko. ;)

 

Do tego serwer Terrarii też na testy postawiłem na TShock'u i przy 10 osobach (każda spawnowała po 200 różnych stworów) zero lagów. ;)

 

I to na darmowym. :D

 

Klikajcie w reklamy, bo takiego shell'a ciężko dorwać, a jest naprawdę świetny. ;)

xKaMaSx


exMod


Memory

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...