Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy serwer Minecraft 24/7 z dowolną ilością slotów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Crytek023

Aby serwer działał cały czas musisz przed komendą uruchomienia dodać screen np.:

screen java -Xmx400M -Xms400M -jar craftbukkit.jar

@James1919

Prawdopodobnie wpisujesz złe hasło.

@MC0Kuba0MC

Aby wgrać pluginy zaloguj się do FTP przez FileZilla/WinSCP. Był o tym gdzieś poradnik na MPC. Poszukaj.

@James1919 x2

Wybierz inne lub zmień port z 25565 na np. 32874. ;)

Jeśli pomogłem nie żałujcie lajków. ;)

5465845486.png

Opublikowano

A wpisałeś to samo IP i port w minecraft co w server.proporties?

No i czy w ogóle uruchomiłeś serwer komendą

screen java -Xmx400M -Xms400M -jar craftbukkit.jar

>?<

5465845486.png

Opublikowano

Nic wpisałem to co podałeś + sprawdziłem ip i port ale był ok

 

Spróbuje jeszcze raz przesłać pliki usunę i prześlę ponownie

Cześć...

Opublikowano

Eh proszę pomoc jak chcę wpisać

 

 

java -Xmx400M -Xms400M -jar craftbukkit.jar

 

 

Error: Unable to access jarfile craftbukkit.jar

 

Zmieniam uprawnienia na 777 i dalej to samo o co tu chodzi

Cześć...

Opublikowano

Eh proszę pomoc jak chcę wpisać

 

 

java -Xmx400M -Xms400M -jar craftbukkit.jar

 

 

Error: Unable to access jarfile craftbukkit.jar

 

Zmieniam uprawnienia na 777 i dalej to samo o co tu chodzi

 

Nie lepiej wpisać java -jar craftbukkit.jar ?

wtedy dynamicznie będzie się pamięć rozszerzać

Opublikowano

Mam problem . Chcę teraz wyłączyć ten serwer ale po wpisaniu komendy screen java .... to teraz nie wiem jak zrobić aby mi się pokazała konsola . Proszę o pomoc

T3N0cnlTd2lydXNfX19ldW5lX19fMjI1X19fU1BFU19fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...