Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy serwer Minecraft 24/7 z dowolną ilością slotów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde!!

 

Jak pisze java -jar craftbukkit.jar To mi pisze Killed A jak pisze screen java -jar craftbukkit.jar To znowu pisze [screen Termaning] Czy jakoś tak... :/

 

HELP!!!!!!!! DAM "LUBIĘ TO" !

4613f3c2a38d0d10gen.png

Opublikowano

Kurde!!

 

Jak pisze java -jar craftbukkit.jar To mi pisze Killed A jak pisze screen java -jar craftbukkit.jar To znowu pisze [screen Termaning] Czy jakoś tak... :/

 

HELP!!!!!!!! DAM "LUBIĘ TO" !

 

 

Pomożecie...?

4613f3c2a38d0d10gen.png

Opublikowano

Mam pytanko, żeby odpalić serwer przez bukkit'a to muszę wpisać:

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar nogui

?

Do bukkit'a mam plik: craftbukkit.jar

1398347001-U399156.png

Opublikowano

@Up2

Tak, to jest przez to reklamowanie się na Forach.

Gdyby nie powstał ten temat, Craftshell dalej by funkcjonował...

@Up

Racja.

Opublikowano
Ze względu na dużą ilość serwerów Minecrafta musieliśmy włączyć ograniczenia na pamięć RAM i jeżei wyskoczy tobie błąd :
"[screen is terminating]"
To znaczy, że serwer darmowy już jest maksymalnie obciążony.
Postaramy się na dniach uruchomić nową maszynę.
Konta Płatne ze względu na małe problemy techniczne z naszej strony zostaną przedłużone o 10 dni .

2mg3y3k.jpg

Opublikowano

IP Serwera: free.craftshell.pl:25211

Nazwa Serwera: free.craftshell.pl:25211

Typ Serwera: Survival

 

Sloty: 10 Bedzie wiecej xD

Premium: Tak

No-Premium: Tak

Mineshafter: Tak

PvP: Tak

Whitelist: Nie

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Nether: Tak

The-End: Nie

pluginy: LWC, NoLag, chestshop, [14:15:04] dawid.osinski73: autosavewordl

ichat, jobs, MobArena i wiele więcej :)

Ochrona serwera: Ogarnięci Administratorzy

Forum: W trakcie Robienia :)

Opublikowano

@ref.

Narzekacie i narzekacie, że killuje, że to, że tamto ale w końcu jest darmowe!

Jak się nie podoba to płaćcie za serwery i tyle. ;)

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...