Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy serwer Minecraft 24/7 z dowolną ilością slotów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki fajny poradnik :P Wszystko śmiga :D FTP, mysql itd.

 

JEszcze raz dzięki

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Heh a ja mam 2.5 gb ram do uzycia zajebisty hosting a nic nie ma za darmo wiec klikajcie w reklamy i wgl btw. skoro mysql smiga to mozna metka postawic xD

 

Jak masz 2,5 Gb ramu ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Czytajcie stronę, a nie tylko spamujecie problemami :) Na craftshell.pl wszystko jest opisane :)

 

@outi

VRAM zalicza się do pamięci wirtualnej javy więc typowo jest to wolniejsze "rozszerzenie" ramu. Polecam taką komendę (działa najlepiej): java -Xmx4G -Xms4G -jar craftbukkit.jar

PS. Nie dawajcie więcej RAM bo może lagować :)

Opublikowano

Rozumiem... Tu mamy 5 adresów IP. Jeżeli uruchomimy serwer, i wyskoczy nam błąd, że port jest zajęty, to po prostu trzeba go zmienić w ustawieniach

 

 

Jak założyć konto:

 

 

1.Ściągamy program putty

2. Wpisujemy to co jest podane tutaj:

0.gif

3. Dalej klikamy "open"

4. Wyskakuje nam okienko gdzie mamy:

Login as:

Wpisujemy: newuser

Potem prosi nas o hasło, więc wpisujemy: craftshell

5. Dalej wyskoczy coś takiego:

2.gif

Tutaj mamy wszystko opisane...

6.Dalej klikamy enter

7. Logujemy się tym razem w ten sposób:

5.gif

8.Potem podajemy passy, które przed chwilą wpisywaliśmy (czyli nasz nick i hasło)

9. Gratuluję! Zarejestrowałeś się :)

 

No można poprosić o -5% chyba :D

Opublikowano

@up

 

Tak... Wpisujesz

wget bezposredni link do plikow

 

Potem je rozpakowywujesz komenda( zapomniale jaka xD)

 

no i polecenie uruchamiajace serwer(musisz wiedziec jak nazywa sie plik bukkita)

 

Wgl...Mozna sie tu dostac na ftp? Byloby latwiej :D

Opublikowano

@up

 

Tak... Wpisujesz

wget bezposredni link do plikow

 

Potem je rozpakowywujesz komenda( zapomniale jaka xD)

 

no i polecenie uruchamiajace serwer(musisz wiedziec jak nazywa sie plik bukkita)

 

Wgl...Mozna sie tu dostac na ftp? Byloby latwiej :D

Nic nie dało znaczy coś pisze ale tego nie kumam :P wpisalem wget i pisze coś takiego:

wget: brakujący URL

Składnia: wget [OPCJE]... http://...

Polecenie `wget --help' wyświetli więcej opcji. Ok jak pisze wget bezposredni link do plikow do kurde pisz:

--2012-10-07 09:14:19-- (próba:11) [url=http://parking.premium.pl/?/]http://parking.premium.pl/?/

Łączenie się z parking.premium.pl (parking.premium.pl)|62.129.243.50|:80... połączono.

Żądanie HTTP wysłano, oczekiwanie na odpowiedź... Brak danych w odpowiedzi.

Ponawianie próby.

 

i tak cały czas...

Siemka Gram W Minecraft ,CS,Terraria,4Story i oglądam Anime

:D

Opublikowano

OK pisze unrar craftbukkit.jar i pisze:

NRAR 4.00 freeware Copyright © 1993-2011 Alexander Roshal

 

Usage: unrar <command> -<switch 1> -<switch N> <archive> <files...>

<@listfiles...> <path_to_extract\>

 

<Commands>

e Extract files to current directory

l[t,b] List archive [technical, bare]

p Print file to stdout

t Test archive files

v[t,b] Verbosely list archive [technical,bare]

x Extract files with full path

 

<Switches>

- Stop switches scanning

ad Append archive name to destination path

ai Ignore file attributes

ap<path> Set path inside archive

c- Disable comments show

cfg- Disable read configuration

cl Convert names to lower case

cu Convert names to upper case

dh Open shared files

ep Exclude paths from names

ep3 Expand paths to full including the drive letter

f Freshen files

id[c,d,p,q] Disable messages

ierr Send all messages to stderr

inul Disable all messages

kb Keep broken extracted files

n<file> Include only specified file

n@ Read file names to include from stdin

n@<list> Include files listed in specified list file

o[+|-] Set the overwrite mode

or Rename files automatically

ow Save or restore file owner and group

p[password] Set password

p- Do not query password

r Recurse subdirectories

sl<size> Process files with size less than specified

sm<size> Process files with size more than specified

ta<date> Process files modified after <date> in YYYYMMDDHHMMSS format

tb<date> Process files modified before <date> in YYYYMMDDHHMMSS format

tn<time> Process files newer than <time>

to<time> Process files older than <time>

ts<m,c,a>[N] Save or restore file time (modification, creation, access)

u Update files

v List all volumes

ver[n] File version control

vp Pause before each volume

x<file> Exclude specified file

x@ Read file names to exclude from stdin

x@<list> Exclude files listed in specified list file

y Assume Yes on all queries

 

Siemka Gram W Minecraft ,CS,Terraria,4Story i oglądam Anime

:D

Opublikowano

gdy łącze sie z ftp wyskakuje mi :

Błąd: Błąd krytyczny

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Tworzenie serwera:

 

1.Kiedy już się zalogujemy, pobieramy jakiś silnik (w poradniku będzie to bukkit)

 

Wpisujemy zatem:

 

wget http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/view/01434_1.3.2-R1.0/

 

Kiedy się pobierze zostaniemy o tym poinformowani...

 

2.Teraz trzeba wpisać to:

 

java -Xmx400M -Xms400M -jar craftbukkit.jar

 

Kiedy serwer nam się uruchomi wyłączamy go

 

3.wpisujemy polecenie

 

freeip

 

Wybieramy jakiś dostępny adres IP

 

potem wpisujemy polecenie

 

mc

 

a)Szukamy ustawień serwera(tam gdzie sie podaje ip itp)

 

Edytujemy to

 

Podajemy IP, oraz ustawiamy port (byle nie domyślny!)

 

b)wychodzimy z mc

 

4.Dalej uruchamiamy serwer

 

Aby serwer się nam nie wyłączył po wyłączeniu programu putty, należy przed poleceniem uruchamiającym serwer wpisać screen

 

Będzie to wyglądać tak:

 


screen java -Xmx400M -Xms400M jar craftbukkit.jar

 

Gratuluje możesz wejść na serwer

 

 

Jak połączyć się z FTP?

 

serwer: craftshell.pl

Nick: Nasz nick

Hasło: Nasze hasło

Opublikowano

@AdzikXD

Czy mogę skopiować Twój tutorial do mojego pierwszego posta?

Oczywiście napiszę, że tutorial by AdzikXD. ;)

Nagrodzę również lajkami. ;)

5465845486.png

Opublikowano

Serwer działa bardzo dobrze, i bez lagów. Proszą, by klikać w reklamy bo inaczej padną. Serwer nie wyłącza się po jednej godzinie bo miałem go włączonego ok. 2 godziny więc dla mnie super bo buduje z kolegą mapke na serwa.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...