Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [1.4.6 MC] [BUKKIT] [Survival/Frakcje] Profesjonalne pliki serwerowe by GetFun [Wersja plików: 1.6]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem z tym pluginem OrebfuscatorLite co 1 sek albo mniej jakieś błędy są w server.log

 

Edit

 

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] Exception in thread "Orebfuscator ChunkCompressionThread Thread"

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.TileEntity.e()Lnet/minecraft/server/Packet;

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] at com.lishid.orebfuscator.obfuscation.Calculations.sendTileEntities(Calculations.java:350)

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] at com.lishid.orebfuscator.threading.ChunkCompressionThread.sendOut(ChunkCompressionThread.java:55)

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] at com.lishid.orebfuscator.threading.ChunkCompressionThread.run(ChunkCompressionThread.java:136)

2012-10-29 19:18:38 [sEVERE] Exception in thread "Orebfuscator ChunkCompressionThread Thread"

Opublikowano

Mam problem z tym pluginem OrebfuscatorLite co 1 sek albo mniej jakieś błędy są w server.log

 

Edit

 

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] Exception in thread "Orebfuscator ChunkCompressionThread Thread"

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.TileEntity.e()Lnet/minecraft/server/Packet;

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] at com.lishid.orebfuscator.obfuscation.Calculations.sendTileEntities(Calculations.java:350)

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] at com.lishid.orebfuscator.threading.ChunkCompressionThread.sendOut(ChunkCompressionThread.java:55)

2012-10-29 19:18:37 [sEVERE] at com.lishid.orebfuscator.threading.ChunkCompressionThread.run(ChunkCompressionThread.java:136)

2012-10-29 19:18:38 [sEVERE] Exception in thread "Orebfuscator ChunkCompressionThread Thread"

 

Narazie usun ten plugin, musisz poczekać na update.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Narazie usun ten plugin, musisz poczekać na update.

 

a wiec pozostaje mi czekać na update tego orebfuscatorLite :) a wie może ktoś kiedy będzie update ?

Opublikowano

a wiec pozostaje mi czekać na update tego orebfuscatorLite :) a wie może ktoś kiedy będzie update ?

 

W przeciagu kilku dni napewno będzie.

Śledź tą stronę.

 

http://dev.bukkit.org/server-mods/orebfuscator-lite/

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Pytanie.

 

Jak zmienić wiadomość gdy się zakłada Mulitkonto i pisze że mozna tylko jedno konto załozyć na dany adres IP.. I żeby pisać na GG. Gdzie to moge zmienic?

Opublikowano

Świetne pliki. Naprawdę się postarałeś Like dla ciebie WoW

Polecane przeze mnie TuT'y :

 

[TuT] Epic Boss ( by Ichcios )

http://www.mpcforum.pl/topic/735116-dltutpluginepicboss-stworz-wlasnego-niepowtarzalnego-bossa/

-- Tutaj może być twój TuT , chcesz ? Napisz mi na PW ! --

Opublikowano

Pytanie.

 

Jak zmienić wiadomość gdy się zakłada Mulitkonto i pisze że mozna tylko jedno konto załozyć na dany adres IP.. I żeby pisać na GG. Gdzie to moge zmienic?

 

Wejdz w plik config.yml

Domyslnie ustawione jest, że tylko jeden gracz moze sie zarejestrowac na ip i jeden gracz moze byc online.

 

I tam znajdz linijkę:

 

maxOnlinesPerIP- tu wpisujamy liczbe graczy ktorzy moga byc zalogowani na jednym IP (np. maxOnlinesPerIP: 3 )

maxRegistrationsPerIP - tu wpisujemy liczbę oznaczającą ilość kont możliwych do zarejestrowania na jednym IP np. ( maxRegistrationsPerIP: 3 )

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Mógłbyć dodać citizens?

I tak ten plugin musiałbyś sobie sam skonfigurowac, npc tworzy sie tylko pod jedna mape.

http://dev.bukkit.org/server-mods/citizens/files/19-2-0-2-build-370/

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Jezeli macie propozycje co do plikow, piszcie ! :P

 

Więc tak, mógłbyś zrobić również wersję z PeX'em?

Dodać CompatNoCheatPlus (wtyczka do NCP)

 

Oto moje propozycje, jeżeli byś to zrobił byłbym bardzo wdzięczny.

Take it easy my friend

Opublikowano

Więc tak, mógłbyś zrobić również wersję z PeX'em?

Dodać CompatNoCheatPlus (wtyczka do NCP)

 

Oto moje propozycje, jeżeli byś to zrobił byłbym bardzo wdzięczny.

 

Tak właśnie myślałem dodać CompatNoCheatPlus, bo niektory skille w mcMMO nie dzialaja.

Nigdy nie tworzylem na PEX'ie, więc raczej nie zrobie.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...