Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [1.4.6 MC] [BUKKIT] [Survival/Frakcje] Profesjonalne pliki serwerowe by GetFun [Wersja plików: 1.6]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie jak mam serwer na ubuntu 10.04 i aby uruchomic wymagana jest komęda;

 

wget http://dl.bukkit.org...tbukkit-dev.jar

 

 

To ajki link mam podać aby mieć craftbukkita z tych plików ?

 

 

wget "http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/get/01740_1.4.6-R0.1/craftbukkit-beta.jar" -O "craftbukkit.jar"

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

siema gdzie dodać wiadomości które idą na serwer ??

 

siema gdzie dodać wiadomości które idą na serwer ??

 

Nie rozumiem jakie wiadomości ?

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

jak dodawać wiadomości które są widoczne na serwerze ??? np ze jest promocja na vip

 

Wchodzisz w plugins/automessage/config.yml

 

I tam dodajesz wiadomosc tak samo jak poprzednie.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Napiszesz jak zrobić nową range ? :)

 

Możesz to zrobić w łatwy sposób. Kopiujesz jedną rangę, wklejasz na końcu i edytujesz wg. upodobań.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Witam

Podczas wchodzenia na serwer cały czas pokazują się takie komunikaty http://speedy.sh/ZCQc8/Bez-tytulu.png

Jakbym mógł je usunąć??

 

I mam jeszcze jedno pytanie.

Jak mogę zrobić strefe non-pvp na spawnie??

 

Te komunikaty wyswietlaja sie operatorowi serwera oraz osobom ktore maja do tego permissions gdy dołącza do gry.

Zwykły gracz tego nie widzi.

 

Strefa non-pvp wpisujesz komende:

/region flag nazwa_cuboida pvp deny

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Proponuje Ci abyś zrobił jeden plik startowy, który sam wyszuka Jave u użytkownika i załączy serwer, zauważyłem, że w niektórych plikach tak już robią :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...