Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [1.4.6 MC] [BUKKIT] [Survival/Frakcje] Profesjonalne pliki serwerowe by GetFun [Wersja plików: 1.6]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosba do GetFun , czy mogl bys zrobic taki myk ze /kit DTools moze uzywac tylko vip , i to raz na 3 dni . Oczywyscie tak samo z /kit tools . I jeszcze 1 rzecz czy mogl bys na pw napisac mi jak zrobic aby mogl tylko vip uzywac warp'ow ?

 

Pozdro

Opublikowano
name='GetFun' timestamp='1349526018' post='5355767']

Wersja 1.2 dostępna! Zapraszam do pobierania!

 

Mozesz przeczytaj @UP na tym potem prosze ;*

 

Wersja 1.2 dostępna! Zapraszam do pobierania!

 

Mozesz przeczytac @UP na tym postem ? prosze ;*

 

Mam win7 64bit i jave 7 , odpalam cos sie wyswietla i potem nacisnij na guzik aby kontynuowac naciskam i sie zmyka -_-" mozesz jakos pomoc ?[/b]

Opublikowano

Mozesz przeczytaj @UP na tym potem prosze ;*

 

 

 

Mozesz przeczytac @UP na tym postem ? prosze ;*

 

Mam win7 64bit i jave 7 , odpalam cos sie wyswietla i potem nacisnij na guzik aby kontynuowac naciskam i sie zmyka -_-" mozesz jakos pomoc ?[/b]

 

Wybierz odpowiedni starter.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Ale ja wybralem odpowiedni i nic , prubowalem wszystkie i nic :-(

Przeinstaluj jave.

I upewnij sie czy uzywasz dobrego starteru.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Bukkit 1.3.2 R1.0 i podziękuje, permission nie współpracuje, nie będę szukać instrukcji, ale powiem tak, jeśli jako gracz nie mam praw do komendy spawn -.-

Dziękuje, do widzenia

Lubisz mnie? JA CB TEŻ :P DAM mi plusa to też ci go dam :P

^^^^^^^^^^^^^^

Opublikowano

Bukkit 1.3.2 R1.0 i podziękuje, permission nie współpracuje, nie będę szukać instrukcji, ale powiem tak, jeśli jako gracz nie mam praw do komendy spawn -.-

Dziękuje, do widzenia

 

Ściągnij wersje 1.2.1 . Naprawiłem ten błąd.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Mógłbyś zrobić opis praw itp do rang z swoich plików?

Bardzo by mi się przydały :), wyślij na pw lub tu.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Mógłbyś zrobić opis praw itp do rang z swoich plików?

Bardzo by mi się przydały :), wyślij na pw lub tu.

 

Oczywiście zrobie to, ale zawsze możesz otworzyć plik groups.yml w folderze GroupManager

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Dodałem twoje pliki do

http://www.mpcforum.pl/topic/743445-dl-kacik-minecraftowicza/#entry5399814

 

Spoko, jezeli mozesz to dodaj jeszcze tego TexturePack'a

 

http://www.mpcforum.pl/topic/595826-dl-texturepack-64x-132-soartex-fanver/

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Zainstalowalem twoje pliki dalem sobie range i nic nie mam ani op , ani rangi gracz ktorej mialem na poczatku , myslalem ze pliki bez bugow a sporo ich jest :)

 

GetFun moze podasz jakies rozwiazanie ? !

Opublikowano

Jeżeli ktoś ma serwer na craftserve to radze usunąć mcMMO, ponieważ będzie wam się długo uruchamiał dlatego, że napoczątku sprawdza pliki a mcMMO tworzy ich miliard :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...