Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Server 4Castle! [4Nacje] [Budowanie Zamków] [Dedyk] [No-Premium]


KKProgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server 4Castle!!

 

 

Zapraszamy Was na server 4 Castle!

Server 4Castle jest nowatorskim pomysłem zespołu TeamPro.

Tylko u nas! Nigdy nie zapomnisz tego servera! Będzie on jak najbardziej scharakteryzowany żeby przypominał średniowiecze!

Przeróżne, rozmaite questy wprowadzą cię do świata, a ich liczebność cię zadziwi!

Server będzie posiadał 2 mapy :

- Mapa 4Castle

- Mapa 4Nation

Na mapie 4Castle, znajdziesz przeróżne budynki, rynek, bazary, ratusz, pływalnia, karczmy i o wiele wiele więcej!

Na nim możesz zbudować również własny zamek! Ogromne działki do zabudowania!

Zaś na mapie 4Nation będą rozgrywać się wojny jakich nigdy nie zapomnisz!

4 Nacje walczące przeciwko sobie!

 

 

Nacje ;

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Noldorowie - Elfowie Wysokiego Rodu

 

 

Noldorowie to szlachetni Elfowie Wysokiego Rodu, pochodzą z Valinoru

krainy Valarów - Bogów. Cechuje ich bardzo dużo dobrych cech, duma, dobroć, odwaga, sprawiedliwość i wiele innych.

Lubują się w kryształach oraz rozmaitych drogocenności.

Są świetnymi wojownikami, magami, łucznikami i ścigają zło po krańce świata.

Tworzą potężną zdyscyplinowaną armię która kiedy się zwiąże, jest nie do pokonania przez żadną nację.

Sprzymierzeni są tylko z dobrymi istotami, Palladyni to jedni z nich.

Noldorowie mają bardzo różnych rang i prawie każda jest inna.

Większość istot z tej nacji podróżują razem i cięzko ich zaskoczyć.

Na samym szczycie jest Najwyższy Król Noldorów znakomity wojownik, dowódca, tuż za nim

Najwyższy Książę Noldorów na równi z Najwyższą Księżniczką Noldorów.

Następnie wszelkie inne rangi które zaznacie bratając się z Noldorami i stając się nimi.

Noldorowie posiadają olbrzymi, majestatyczny zamek ozdobiony przeróżnymi kryształami.

Twarde skały Noldorskie potrafią wytrzymać wiele szturmów i oblężeń, a ich wielkość przytłacza wrogów.

Ich kolor to z reguły zielony.

 

Najwyższy Król Noldorów - KKProgamer

 

--------------------------------------------------------------------------

 

 

Asao - Podróżnicy

 

 

Asao to szczególna rasa, nie boją się siły ani liczebności wroga.

Pochodzą z krainy Frax gdzie wywędrowali szukając legenedarnego Drzewa Onyx.

W Legendzie której znają wszystkie nacje, Drzewo Onyx jest potężnym źródłem magii.

Rzadko kiedy naprawdę współpracują ze sobą, wolą samotność.

Tam gdzie oni się zjawią pozostawiają po sobie cząstkę drzewa rosnącego tylko na ich ziemiach.

Nie uznają sojuszy ani paktów, atakują każdego kogo napotkaja.

Asao to z pozoru najsłabsza nacja.

Nie należy jej lekceważyć bo to wcale nie jest prawda,

mimo że działają w pojedynkę sami potrafią rozgromić większą liczebność wroga,

a bywa że są znacznie lepiej uzbrojeni od nich, gdyż zabijali już wielu.

Tą nacją dowodzi Wielki Asan który jest straszliwie podstępny i zwabia w swe sidła nawet najsilniejszych

z jego pułapek prawie nikomu nie udało się uciec.

Reszta jest owiana tajemnicą, nawet w torturach żaden z członków Asao nie wyjawi rang ani sił tej nacji.

Jedyną szansą na poznanie ich tajemnicy jest... dołączenie do nich.

Twierdza Asao jest ukryta w wielkim buszu niezwykłych drzew.

Odporna na ogień i ostrzał wroga, usiana ogromną liczbą pułapek i tajemnic.

Drewno Asaońskie potrafi schronić jego mieszkańców na wiele wieków.

Mimo tego nie zależy im na pięknie, nie potrzebują wytwornych, ogromnych budowli.

Wystarczy im mała chatka by tylko przetrwać i poczuć się bezpiecznie.

Ich kolor to z reguły brunatny lub brązowy.

 

 

Wielki Asan - Krael

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 

Pandemonium - Istoty Piekła

 

 

Pandemonium, ostatecznośc, kraniec świata, wieczna śmierć i potępienie.

Tu żyją tylko największe Złe istoty nie ma tu ani troche dobra.

Panuję tu ja a nazywam Sie Mammon

Jestem synem Diabła i Czarownicy Evenday i ja założyłem stowarzyszenie Pandemonium

Czyli Najgorsze i najczarniejsze istoty tego i innego świata

Zostaliśmy stworzeni tylko po to aby walczyć z dobrem a przede wszystkim z palladynami i siać totalną zagłade i rozpuste.

To my jesteśmy najlepsi i najsilniejsi jeżeli dołączysz do nas napewno dotrzemy na sam strzyt swiata

Tam gdzie jeszcze nikt nie dotarł i będziemy rzadzić tym światem.

Pandemonium zarządza ogromnymi hordami diabłów, nieumarłych i wszystkich złych istot.

Potęga Pandemonium nie polega na hordach, mimo że jest ich multum.

Istoty z stowarzyszenia Pandemonium sieją zgrozę i płacz w szeregach wrogów, potrafią ich zniecierpliwić,

wprowadzić do błędu, zatruć, gromią szeregi wroga i większość ucieka w popłochu.

Twierdza stowarzyszenia to potężna forteca, pełno tam ognia, lawy i zatrutych oparów.

Tylko najwytrwalsi potrafią ją oblegać, ciągłe opary zatruwają, grad strzał przeszywa większość, a

z ziemi płonie ogień który strawi nie jednego.

Jeśli chcesz siać zło i nie zważać na nic dołącz do nas!

HAHAHAHA!

Ich kolor to z reguły czerwony.

 

 

 

Wielki Diabeł - GavinoFree

 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Palladyni - Strażnicy Prawa

 

Palladyni sa najszachetniejszymi i najzacniejszyi wojownikami.

Wszyscy sa ustawieni na dobro i zawieraja sojusze ze wsystkimi tymi którzy posloguja sie magia i mieczami.

Maja zamek na polanie a ich krolestwo jest otoczone brzoza ktore wszystkie z nich nazwali Patryk.

Maja one bronic tajemniczego drzewa które w posiadaniu Asaonów może stworzyć niezwyczajną moc i może zniszczyc cale dobro na calym swiecie.

Palladyni walcza o sprawiedliwosc i uginaja sie przed nimi wszyscy bandyci i zli wojownicy.

Ich kolor to błękitny.

 

 

Królowa Palladynów - WiktoriaK

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Server oprócz wojen nacyjnych, oferuje budowę własnych zamków i zamieszkaniu w nich.

Początkowo płacimy za teren 20x20. Są drogie dlategoż trzeba zacząć w bitwach Nacji.

Teren możemy ulepszać i ulepszać. Ulepszenia obowiązują 10 kratek w jedną stronę.

Czyli np. po jednym ulepszeniu gracz ma działkę 30x20. Można mieć działkę np. 100x40, 60x60 czy np. 20x50

Maxymalne wymiary dla jednej działki to 120x120, uwierzcie to naprawdę dużo, a zanim ulepszycie swój zamek do

takiego stopnia potrwa to długo.

 

Mapa Nacyjna będzie ograniczona. Prawdopodobnie 2.000x2.000, to dużo, myśleliśmy o 1000x1000 ale nie wiadomo jeszcze.

Na forum możecie zobaczyć postępy w pracy, możecie już dołaczać do nacji, podawać pomysły i pytania.

Narazie chcemy zobaczyć czy to wypali i slotów będzie mało. Co prawda nie 5 czy 10. Ale 25. Jeśli zobaczymy że zainterestowanie jest duże

bądź ogromne powiększymy sloty do być może nawet 100.

 

 

Rozgrywkę umilą Wam:

- Battlegroundy, czyli walki na specjalnych terenach wyznaczonych drużyn

 

- Różne eventy(inne od Battlegroundów)

 

- Wojny i intrygi między nacjami

 

- Stosunki dyplomatyczne między nacjami

 

- Aspekt gospodarki i handlu

 

- Walki między nacjami na specjalnych lokacjach

 

- Rozpraw w sądzie nacji i konfliktów między mieszkańcami

 

Na koniec załoga TeamPro :

 

Krael - Administrator | Właściciel

KKProgamer - Administrator

WiktoriaK - Moderatorka

sajmon35 - Budowniczy

GavinoFree - Technik

 

 

Każdy kto chce link do forum ma pisać w tym temacie!

 

 

 

 

OTWIERAMY WHITE-LIST!!

 

 

 

Nick :

Wiek (Minimum : 12) :

Preferowana Nacja :

Czy grałeś już na takim serverze? :

Zareklamujesz nas? :

Historia Postaci :

Dodatkowe Info :

 

 

Przykład :

 

Nick : AH2000

Wiek (Minimum : 12) : 15

Preferowana Nacja : Palladyni

Czy grałeś już na takim serverze? : Nie, to pierwszy raz.

Zareklamujesz nas? : Tak

Historia Postaci : Dawno temu, narodził się chłopiec. Był on biegły w posługiwaniu się mieczem, gdy miał lat 15 wyruszył do lasu by zebrać drwa na opał, jednak gdy wrócił do wioski spotkał tylko zgliszcza, ciała zabitych i krew. I myślał : Zgliszcza...Ciała...Krew...Krew...Ciała...Zgliszcza... . Jedyne co znalazł za dowód to czarna spalona opaska ze znakiem toporu. Poprzysiągł zemstę i ruszył w świat by zemścić się. Każdego kogo napotkał z podobną opaską zabił. Lecz dalej mu to nie wystarcza, szuka cały czas i kiedyś wytępi wszystkich...

Dodatkowe Info : Lubię takie servery, mam nadzieję że okaże się hitem.

Hejho! :)

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server jest wykonany przez TeamPro w którym jestem Adminisratorem.

Więc tak, można powiedzieć że server jest mój.

Jest to zapowiedź naszego specjalnego servera.

Hejho! :)

Opublikowano

Server Wam gorącą polecam mam tam Technika i server naprawde fajny mili admini i zawsze można liczyć na ich pomoc :]

Opublikowano

Napewno zagram będe 'Podróżnikiem' . Szukam ludzi do ekipy !

 

@topic

Czy będzie plugin Heroes i MCmmo ??


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Zmieniłem na Gavino ;]

 

 

Czy będzie plugin Heroes i MCmmo ??

 

 

Nie jest wcale wykluczone, możliwe że będzie miał. Zastanawiamy się nad wprowadzeniem WL.

Walki nacyjne będą potężne, 4 spierające się ze sobą nacje. Dotychczas Palladyni podpisali jedynie pakt o nieagresji z Noldorami. Reszta będzie toczyła ze sobą zażartą wojnę.

 

Jeśli chcecie przystąpić już do nacji, zobaczyć screeny, wbić na WL i omawiać już plany w nacjach Zapraszam na forum ;

 

xxx

Hejho! :)

Opublikowano
Napisałam o podanie.. Nawet testu nie mogłam przejść.. -,-

 

Wybraliśmy już skład, a zarazem nie pojawiłaś się na umówionej sieci, więc zrobiliśmy test jedynie osób tych które znalazły się na sieci.

Hejho! :)

Opublikowano

Nick : Kenvex

Wiek (Minimum : 12) : Więcej niż wymagane :)

Preferowana Nacja :''Noldorowie - Elfowie Wysokiego Rodu''

Czy grałeś już na takim serverze? : Nie

Zareklamujesz nas? : Jeśli trzeba to moge.

Historia Postaci : Jestem za stary aby napisać coś tego rodzaju, moja fantazja i kreatywność w tworzeniu historyjek pozostała w rodziale "Gimnazjum".

Dodatkowe Info : Jakie info ? Jeśli chcesz coś wiedzieć to zadaj pytanie :)

Opublikowano

Nick : J4kub3k

Wiek (Minimum : 12) : 12

Preferowana Nacja : Podróżnicy

Czy grałeś już na takim serverze? : Tak , strasznie podobnym

Zareklamujesz nas? : Jasne

Historia Postaci : Nick narodził się już bardzo dawno , lecz miałem wtedy premium <już nie mam zapomniałem hasła na nick 'TeamSpeakUser'> więc teraz gram pod 'J4kub3k' bo mam na imię Jakub .

Dodatkowe Info : Skype - rowerek321321

Szukam ekipy z gildi podróżników lub z innych nacji .


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Nick : MrSniegu

Wiek (Minimum : 12) : 12

Preferowana Nacja : Podróżnicy

Czy grałeś już na takim serverze? : Tak, grałem już na takim.

Zareklamujesz nas? : Pewnie! :)

Historia Postaci : Kiedyś grałem, na Non-premium ale nie dawno jakoś, 5 miesięcy temu zakupiłem kochane Premium. Śniegu, wymyśliłem jak miałem jakieś 10 lat. Wtedy, sobie pomyślałem że to będzie mój pierwszy i ostatni Skin i nazwa.

Dodatkowe Info : Skype: valk.johnny2

Jeżeli, ktoś jest chętny do grania ze mną na Podróżnikach to proszę pisać na Skype ;)

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Przyjęty!

Zarejestruj się na forum i rozglądaj się w dziale Asao - Podróżnicy. :)

 

 

P.S : Historia Postaci : Nie ma określać Was, lecz sterowaną przez Was postać, historia niezwykła o waszej postaci na tym serverze, nie o Was.

Hejho! :)

Opublikowano

Nick : Lex

Wiek (Minimum : 12) : 14

Preferowana Nacja : Palladyni

Czy grałeś już na takim serverze? : Tak, tylko że były 2 nacje

Zareklamujesz nas? : No wezne skopjuje to i wkleje na paru znajomych forach może ktoś wbije z tamtąd

Historia Postaci : Dawno temu żył sobie człowiek o imieniu Lex, miał on żonę i dzieci zaś gdy napadlły go istoty piekła zrabowali dwór i zabili rodzine jego samego wywieźli nad rzekę, wychłostali i wyrzucili do wody, po jakimś czasie obudził się w domu drwala, który mu pomógł i powiedział że palladyni to odwieczny wróg istot piekła, w ten czas Lex zebrał się i wyruszył w drogę ku cywilizacji !.

Dodatkowe Info : Mam skin starego dziwaka w okularach który pasuje do powyższej historii.

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Opublikowano

Przyjęty!

Zarejestruj się na forum i rozglądaj się w dziale Asao - Podróżnicy. :)

 

 

P.S : Historia Postaci : Nie ma określać Was, lecz sterowaną przez Was postać, historia niezwykła o waszej postaci na tym serverze, nie o Was.

 

Przepraszam, za offtopic malutki.

Ale nie wiedziałem, co zbytnio napisać i napisałem to. :)

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

A co z moim podaniem ?

 

Chciałbym także dodać iż jestem Grafikiem Komputerowym, umiem zrobić tanią stronę (za 3 zł serwer) płatną w której można sobie do woli rządzić, przykład to www.lubieminkraft.xaa.pl

O ile jesteście chętni czytajcie poniżej...

 

W sprawie zapłaty za wykonanie możemy się dogadać w kwocie 2 zł sms,

bądź też jakąś dobrą rangą na serwerze minKraFt

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Opublikowano

Nick : AlfheimPL

Wiek (Minimum : 12) : 14

Preferowana Nacja : Noldorowie - Elfowie Wysokiego Rodu

Czy grałeś już na takim serverze? : Troszkę grałem na podobnym serwerze

Zareklamujesz nas? : Jak serwer mi się spodoba to oczywiście :D

Historia Postaci : Moja postać jest Elfem z miejscowści Heim

Dodatkowe Info : Oglądam i czytam dużo fantasy więc jak chcesz jakąś nazwę fantazyjną to pisz >:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...