Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [WL] [DEDYK] [No-P] W stylu Kwadratowej Masakry!


Faflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:

15

 

Nick:

MrScythe

 

Imię:

 

 

PiotreK

 

 

 

Staż w Minecraft:

 

 

Od alphy bodajże

 

 

Numer GG:

 

Mogę wam podać na PW

 

Masz mumble?:

 

 

Ta, ale nie umiem się nim obsługiwać.

xD

 

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:

 

 

Sam nie wiem, nie będę klamać jak inni,że takiego serwera szukałem, ale może być fajna zabawa;p

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:

 

 

Tak, sporo razy.

 

Coś o sobie:

 

 

Lubię minikrafta

Opublikowano

Wiek:14

Nick:HaSu

Imię:Daniel

Staż w Minecraft:1,5 roku

Numer GG:44271303

Masz mumble?:nie ale moge sciagnac

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:wydaje sie fajny a ja lubie takie servery

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:tak na 10

Coś o sobie:lubie grac w minecrafta

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Wiek: 15(.5)

Nick: Hotarti

Imię: Daniel

Staż w Minecraft: Od 1.2_01 czy jakos tak (zeby nie było - mówie o beta testach)

Numer GG: 37385917

Masz mumble?: Nie , ale moge pobrać

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Bo od dłuższego czasu szukam jakiegoś dobrego servera do grania i mam andzieje ,że zadomowie się u was

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Zależy co masz na myśli

Coś o sobie: Lubie słodycze ;p

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Moge wiedziec za co dostalem bana od MacPola?? Gadalem z Silvem o tym czy mozna spalac czy nie i MacPol nagle Ethernal masz bana na 8h

Powod:Admin ma zawsze racje...

1044853342.jpg
Opublikowano

Wiek:13

Nick:CWH1T

Imię:Bartek/Bartosz

Staż w Minecraft:1,5 roku

Numer GG:20786781

Masz mumble?:nie mam skypa

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Może być fajnie tylko szkoda ze nie ma LifeMC

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:nie dlatego chce spróbowac

Coś o sobie:Jestem chłopakiem Kochającym Sport Jazde na rowerze i Dziefffczynki :D

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano

Podanie TheBodziak:

Wiek: 14 lat.

Nick: TheBodziak.

Imię: Damian.

Staż w Minecraft: 1.5 roku.

Numer GG: 19099827.

Masz mumble?: Nie ale posiadam skype oraz Ts3.<w każdej chwili mogę mieć>.

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Zaciekawił mnie typ serwera

i chciałem go przetestować.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Nie nie grałem.

Coś o sobie: Jestem Damian.Gram w Mc.

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Alerias

Imię:Patryk

Staż w Minecraft:Gram od wersji demo: Classic 0.30

Numer GG:44383741

Masz mumble?:Nie

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Poniewaz szukam serwera z ogarnieta administracja i w miare milymi graczami.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Jeszcze nie ale teraz zobaczymy co z tego bedzie

Coś o sobie:Hmmm...Eeeee...Myhmy... Lubie Minecraft

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Habson

Imię:Grzegorz

Staż w Minecraft:1,5 roku

Numer GG:129686

Masz mumble?:Tak

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Szukam prawdziwego survivala mam nadzieje że się sprawdzę :)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Tak

Coś o sobie:No to co wyżej :) Umiem ortografię... :D Szukam miłych ludzi do gry :)

Opublikowano

Wiek: 15 Lat gimgus ;/

Nick: Sogul

Imię: Konrad

Staż w Minecraft: Gram od bety 1.3

Nr. GG: 7067325

Nie mam MUMBLE.

 

Chce zagrać na tym servie ponieważ już długo szukam servera FreeGuild bez griferów

i neokidów. A granie na servie z dzialkami jest już dla mnie nudne.

 

Grałem na serverach FreeBuild ale niestety na każdym było dużo dzieci które niszczyły

wszystko podbierały ze skrzyć. Więc lipa grać na takim servie.

 

Myśle że jestem przeciętnym człowiekiem który umie budować.

Poza tym NIE JESTEM DZIECKIEM NEO i nie podbieram ze skrzyń ^^

Opublikowano

Serwer Bardzo ciekawy, Az chce sie caly czas grac.

NA serwerze sie nigdy nie nudzi,bo jest tu co do robienia.

Sa mili admini,I odrazu milej sie gra :D

Opublikowano

Wiek: 14

nick: Anelka

imie: Lena

Staż w minecraft: gram od bety 1.3

Dlaczego chce grac na tym serwerze: poniewaz szukam serwera free buil z ogarniętą administracją i miłymi graczami.

o sobie: uważam sie za miłą osobe która lubi nawiązywać nowe znajomości i budować ^.^

 

 

niestety nie mam gg

Opublikowano

Wiek:14

Nick:ra1der

Imię:Norbert ;]

Staż w minecrafta: 1.5 roku

Numer GG:44390886

Masz mumble?: Tak

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Szukam fajnego serwera surv i miłej atmosfery, zapowiada się bardzo ciekawie myśle że będzie spoko ;)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak

Coś o sobie: Przedewszystkim ogarniam minecrafta i nie boce jak niektórzy na haxach myślę że będe często grał na tym serwerze.

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: WebspyPL

Imie: Sajmon

Staż w minecraft: Około półtora roku.

Dlaczego chce grac na tym serwerze: Ponieważ szukam serwera gdzie mogę pograć z miłymi osobami a przy okazji poczuć dużo adrenaliny.

O sobie:Jestem miłą osobą lubię pracować w grupie.Nie Piszę Z Capse i Nie Robię Błędów Ortograficznych.

​Lubię pomagać innym ale także mogę pomóc administracji w serwerze.Ma Premium.Oczywisćie Ograniam Minecrafta i Nie Buduję Budowli Typu Kwadrat i Koniec.Mam Dużo Ciekawych Pomysłów i Szeroką Wyobraźnie

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Praktycznie Tak.

Nr GG:43603467

Miałem bo aktualnie korzystam z TS3.Jak coś to mogę znów mieć.

Opublikowano

Wiek: 13,5

Nick: Diviss

Imię: Arek

Staż w Minecraft: Od Bety 1.5_01

Numer GG: 37185829

Masz mumble?: Tak

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Bo Lubię Survivale A Ten Serwer Jest Zaje*****

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak

Coś o sobie: Mam Na Imę Arek Mieszkam w Dz-wie Lubię Grac w mc :P

Opublikowano

Wiek:12

 

Nick:Qumand

 

Imię:Patryk

 

Staż w Minecraft:rok

 

Numer GG:nie mam

 

Masz mumble?:Tak

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Ponieważ chcę poczuć tak jak gwiazdy youtube czują się na kwadratowej masakrze i robić płuapki

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Nie nie grałem ale chcę spróbować

 

Coś o sobie:Jestem opanowanym człowiekiem nie oskarżam bezpodstawnie i bez dowodów.

Opublikowano

Nick: Kitek69

Imię: Krystian

Staż w Minecrafcie: 2 lata

Numer gg : 6128652

Masz mumble: Tak

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać? Chcę pograć tak jak za dawnych czasów prawdziwy survival z miłymi ludźmi :)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze ? tak

Coś o sobie : Lubie pykać w minecrafta :D

Opublikowano

Wiek: 12

Nick: YeDreY

Imię: Dawid

Staż w Minecraft: od Roku

Numer GG: 39846058

Masz mumble?: Nie

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Lubie serwery typu Survival , do serwera przyciągnęła mnie prezentacja , serwer wygląda na ogarnięty i mam nadzieje spotkać fajnych ludzi.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak

Coś o sobie: Mam 12 lat , lubię grać w gry komputerowe , piłkę nożną i siatkę , chętnie pomagam innym.

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick:dawid200117

 

Imię:Dawid

Staż w Minecraft: Około roku

 

Numer GG:Nie posiadam ale myślę ze szybko będe mial

Masz mumble?:Nie,ale mam skeypa

skype

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Lubie grac na takich serwerach jak Kwadratowa Masakra

:)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak

 

Coś o sobie:Jestem Sympatyczny i miły. Lubie grac w pilke nożna.interesuje się sportem i Minecraftem

Myśle że przyjmiecie mnie na ten server czekam na odpowiedzi. odpowiedzi morzecie dac pod Moim podaniem

albo na skeypa Mój skeyp $%$Dawidek$%$

 

:)

87d8.jpg

Opublikowano

Wiek: 11

Nick: songoku6

Imię: Kamil

Staż w minecraft: 1 rok

Numer GG: 44395404

Masz mumble?: nie

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Bo chce sobie pobudować i pograć z fajnymi ludźmi

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: nie

Coś o sobie: Jestem ogarnięty

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...