Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [WL] [DEDYK] [No-P] W stylu Kwadratowej Masakry!


Faflik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: AkuRato

Imię: Dominik

Staż w Minecraft: od bety 1.4

Numer GG: 31505860

Masz mumble?: Nie

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Szukam jakiegoś fajnego serwera do gry

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak

Coś o sobie: Lubię grać w piłkę ręczną, bf, cs i oczywiście w minecraft`a

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 15 ^^

Nick: AjdzorPL

Imię: Igor =)

Staż w Minecraft: Gram od Bety 1.0 chyba albo 1.1 nie pamiętam, w każdym bądź razie przed wilkami xD

Numer GG: 9198196

Masz mumble?: Bardziej Preferuje TS ;/ Ale mumble też mam ;)

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Podoba mi się kwadratowa masakra, i chciałbym zagrać na takim serwerze ^^. Mam nadzieję, że stworzymy fajny klimat bez cheaterów itp.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Kilka FB zaliczyłem <3, ale full survival tylko na serwerze kumpla xD.

Coś o sobie: Piłka nożna,Gry komputerowe, Jestem grafikiem na kilku forach oraz robiłem tła na yt dla paru znanych osób ;P, gram w bf3 i to chyba tyle ^^

Opublikowano

Wiek:15

 

Nick:FailStunt

 

Imię:Maciek

 

Staż w Minecraft:Od Alphy 1.1.2

 

Numer GG:19116529

 

Masz mumble?:Nie ale w każdej chwili mogę mieć

^^

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Sama prezentacja mnie mocno zachęciła, chciałbym spróbować gry na takim serwerze. Jeśli będzie bardzo podobny do orginalnej kwadratowej masakry to będę grał 24/7

:D

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Nie, rzadko kiedy grałem w multi ale ponieważ jestem fanem Skkf'a to z wielką chęcią zagram.

;)

 

Coś o sobie:Ogarnięty jak na swój wiek, nie przeklinam, pisze poprawnie po polsku, nie griefuje, mogę wnieść na serwer ciekawe budowle (umiem budować

^^) i miłą osobę, czyli mnie. Łatwo dogaduje się z innymi, jestem koleżeński. Prawie nigdy się nie denerwuję ;] Jestem szczery, interesuję się grafiką komputerową (Gimp) i kolarstwem :D

 

 

Pozdrawiam Administrację i liczę na przyjęcie mnie do WL

:)

Opublikowano

Wiek:16

Nick:First

Imię:Michał

Staż w Minecrafcie :1,5 roku

Numer gg :26435702

Masz mumble :Tak

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać? :Szukam takiej atmosfery jak na kwadratowej masakrze i pondto chcialbym nagrac serie z tego serwera na yt

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?

Coś o sobie : Lubie grac w minecrafta ;]

Opublikowano

Wiek:16

Nick:PatrykPL_998

Imię:Patryk

Staż w Minecraft:2 lata

Numer GG: 43714514

Masz mumble?:Niestety nie jestem w pośiadaniu mumble.:

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Podejrzewam że na serverze bedzie ogar więc dlatego zagram :)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Niestety nie,dlatego chce zobaczyc jak to jest :)

Coś o sobie:Lubie piłkę nożną,Mechanistwo oraz jestem bardzo wesoły.

­SwagZiggs_eune_105_0.pngBądź jak master, zostań ninją

Opublikowano

Chcialbym poinformować, że do tych do których nie pisaliśmy w przeciągu 2-3 dni to nie zostali przyjęci na White-List.

Opublikowano

Wiek:16

Nick:HesyR

Imię:Krsytian

Staż w Minecraft: 1.5 Roku

Numer GG: Nie mam

Masz mumble?: Mam

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Bo poszukuje dobrego serwera survival gdzie mozna przyjemnie pograc.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak grałem bo z kolegami zrobilismy taki.

Coś o sobie:

mca.png
Opublikowano

Wiek:14

Nick: MrJoJo

Imię: Sebastian

Staż w Minecraft: Gram od Alpha 1.0.17_04

Numer GG: 24143001

Masz mumble?: Nie mam

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Bo lubię grać survival z innimi ludzmi :)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Grałem na 3 takich serwerach i moim takim serwerze

Coś o sobie: Lubie grac w minecraft , GTA SAMP i czasem w LastChaos. Lubie oglondac WWE .

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: Major1709

Imię: 13

Staż w Minecraft: od 1.5_0

Numer GG: 4081955

Masz mumble?: Nie

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Kręcą mnie takie serwery :)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak

Coś o sobie: Interesuje się siatkówka , w wolnym czasie kocham ♥ słuchać muzyki. Komputerowi poświęcam 4/5 godzin dziennie . Od września 2/3 :)

lalabg.png
Opublikowano

Wiek:

Nick:

Imię:18

Staż w Minecraft:2 lata

Numer GG:43466220

Masz mumble?:nie

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Chciałbym sprawdzić czy serwer jest ciekawy i warty polecenia

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:tak u skkf

Coś o sobie:Lubie grać w piłkę , koszykówkę , siatkówkę i grać w minecrfat i metin2

Podobny obraz

Opublikowano

Wiek: 14 lat.

 

 

Nick: Poland

 

 

Imię: Mirek.

 

 

Staż w Minecraft:Trochę ponad 2 miesiące

 

 

Numer GG: 12429782 (można też pisać na pm :) )

 

 

Masz mumble?: Tak mam mumble.

 

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Szukam takiego servera gdzie nie będzie cziterów. szukam miłej zabawy,ładnych budowli, i oczywiście dobrej zabawy :) bo głównie o to chodzi :)

 

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak grałem na tego typu serwerze.

 

 

Coś o sobie:cześć jak już wiecie mam na imię Mirek mam lat 14 uczę się w 2 gimnazjum. w minecrafta zacząłem grać przez mojego kolegę. oczywiście nie wiedziałem jeszcze co i jak w świecie klocków, dlatego szukałem pomocy na różnych forach. aż trafiłem na mpcforum. 1 serwerem na którym grałem był to serwer mpcforum.moim hobby jest gra w koszykówkę jak i gra w minecrafta. to chyba tyle jeśli chodzi o mnie :).

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Pampers

Imię:Dawid

Staż w Minecraft:Od samego początku wyjścia gry.

Numer GG:17168737

Masz mumble?:Nie, ale mam TS.

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Szukałem właśnie takiego serwera, grałem na podobnym serwerze i było całkiem fajnie.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Tak.

Coś o sobie:Mam dużo czasu na grę jestem bardzo aktywny i nie jestem cheaterem.

Opublikowano

Wiek:13

Nick:MrKubixPL

Imię:Jakub, Kuba.

Staż w Minecraft:1,5 Roku.

Numer GG:Podam na pw :)

Masz mumble?:Sure.

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Chciałbym zagrać na tym serwerze, ponieważ ogarniam Minecrafta i mogę sporo wnieść na taki serwer.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Nigdy ;/

Coś o sobie:Kiedyś nagrywałem Zagrajmy, gram w LoL'a i Cod'a 4:MW (sentymentalnie). Zawsze lubiłem sandboxowe gry.

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: PedoVsky69

Imię: Krzysztof

Staż w Minecraft: Od 1.2.6 alpha

Numer GG: 6743004

Masz mumble?: Nie posiadam, mam TS :<

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Szukałem takiego serwera, myślę że będzie fajna zabawa

:)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Ne

:(

Coś o sobie: Mam dużo czasu na grę ... (nie wiem co tu jeszcze napisać :P)

Opublikowano

Wiek:

14

Nick:

damix3231 / PREMIUM

Imię:

Damian

Staż w Minecraft:

Początki BETA

Numer GG:

24538779 / częściej jestem na skype: damix3231

Masz mumble?:

Mogę mieć / Mam skypa i TS

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?

Poszukuję czegoś innego, niż tylko 100% survival i RPG

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:

Tak grałem (Serwer znanego użytkownika YouTube, nicku nie podam [Regulamin])

Coś o sobie:

Uczę się podstaw informatyki ( programowanie ), bawię się w Gimp, Cinema4d, mniej jednak w Photoshop. Jednak najwięcej wolnego czasu poświęcam na zabawę efektami video ( Sony Vegas, Adobe AfterEffects[początki]) i poświęcam się fotografii, VideoFilmowaniu. Potrafię ze zwykłego aparatu zrobić kamerę nagrywającą w HD. Historia z minecraft zaczęła się, podczas gdy przeglądałem filmiki na YouTube gdy ujrzałem filmik z gry MineCraft Dżej Dżeja. Do tej pory stawiam serwery, tworzę pliki serwerowe, edytuje pluginy również je spolszczając. Poza tym jestem miły, sympatyczny i lubię dobrą grę :) To tyle i proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.

MsWr9Fv.gif

Opublikowano

Wzór podania:

Wiek:13

Nick:zwiad123

Imię:Jacek

Staż w Minecraft:1.5

Numer GG:43422745

Masz mumble?:nie

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:ciekawi mnie serwer

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:nie

Coś o sobie:

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Wiek: 14 lat

 

Nick: Pacio

 

Imię: Patryk

 

Staż w Minecraft: Od beta 1.2

 

Numer GG: 28434852

 

Masz mumble?: Nie ale mogę pobrać

:D

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Ponieważ servery tego typu są ciekawe lubię oglądać masakrę i chciałbym pograć na tego typu serverze

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Nie nie grałem

 

Coś o sobie: Jestem Patryk mam 14 lat idę do drugiej klasy Gimnazjum. Lubie różne sporty, pływanie, koszykówkę, lubię też biegać na dłuższych dystansach

Opublikowano

Wiek:11

Nick:KaBaS

Imię:Mikołaj

Staż w Minecraft:od bety 1.6.6

Numer GG:nie mam mam skype kolo3002

Masz mumble?:niewiem co to jest

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Jestem ciekaw jaki ten serwer jest

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:tak

Coś o sobie:HMMMMMMMMMMM jestem zwykłym 11 latkiem ktory gra w mniecrft

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: MineHow

 

Imię: Adrian

 

Staż w Minecraft: Od bety 1.6.6

 

Numer GG: 11146560

 

Masz mumble?: niestety nie ale mogę zainstalować jak będzie potrzeba

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Chciałbym sobie zagrać na serwerze Survival bez PvP , oraz lubie Kwadratową Masakrę

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak

 

Coś o sobie: Jestem miłym , uczynnym graczem , jestem ogarnięty

:) nie jestem dzieckiem 10 letnim co wyzywa innych i przeszkadza w grze. Mam 16 lat no i lubię pograć w Minecraft oraz Counter Strike 1.6

Opublikowano

Wiek:

14.

Nick:

Sky1.

Imię:

Gabryś.

Staż w Minecraft:

Od początku Bety.

Numer GG:

Nie mam GG, lecz mam skype jak kogoś to interesuje.

Masz mumble?:

Nie

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:

Leprze to od singla i pograł bym z kimś

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:

Oczywiście

Coś o sobie:

Lubię sport, siedzenie w domu więc znaczy to, że mam dużo czasu i lubię programowanie.

Opublikowano

Ok, narazie wyłączyliśmy wpisywanie na W-L. Prosimy nie pisać już podań. Jeżeli będzie mało ludzi na serwerze to jeszcze otworzymy ale o tym poinformujemy.

Dziękuję wszystkim za zgłoszenia.

Opublikowano

Ok, narazie wyłączyliśmy wpisywanie na W-L. Prosimy nie pisać już podań. Jeżeli będzie mało ludzi na serwerze to jeszcze otworzymy ale o tym poinformujemy.

Dziękuję wszystkim za zgłoszenia.

Mógł byś dać IP. Chociaż by na PW.
Opublikowano

Mógł byś dać IP. Chociaż by na PW.

 

Ty przez to, że nie masz gg to musisz ściągnąć mumble i podam Ci na PW ip. Tam będziesz mówił podanie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...