Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [WL] [DEDYK] [No-P] W stylu Kwadratowej Masakry!


Faflik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:14

Nick: Narwen

Imię: Kamil

Staż w Minecraft: 17 miesięcy.

Numer GG: 41598160

Masz mumble?:Nie, ale mogę pobrać.

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Ciekawi mnie tematyka i to jak przebiega gra na tego typu serwerach.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Nie.

Coś o sobie: Lubię sport i gry. Ciekawi mnie nagrywanie filmów ;d

 

Wiek:14

Nick: Narwen

Imię: Kamil

Staż w Minecraft: 17 miesięcy.

Numer GG: 41598160

Masz mumble?:Nie, ale mogę pobrać.

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Ciekawi mnie tematyka i to jak przebiega gra na tego typu serwerach.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Nie.

Coś o sobie: Lubię sport i gry. Ciekawi mnie nagrywanie filmów ;d

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:16

Nick: SuZ

Imię: Damian

Staż w Minecraft: od 1.3 beta

Numer GG: 13666457

Masz mumble?: Nie :]

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Bo mi sie nudzi

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Ta

Coś o sobie: wsumie to poco ci to ;>?

Czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

Opublikowano

Wiek : 14 Lat

Nick : Przemm

Imię: Przemek

Staż w Minecraft : od wersji 1.2_2 0

Numer GG : 34913332

Masz Mumble : Nie ;/

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać: jestem ciekawy , chce zagrać na serwie z normalną administracją,fajnymi graczami i miła atmosferą .

Czy Grales kiedykolwiek na takim serwerze : Tak , a dokładnie na 2 .

Cos o sobie : Jestem Kulturalny ,miły ,ogarnięty i wgl . lubie buwować w MC , a po za tym lubie Piłkę Nożną i jazdę na rowerze .

Opublikowano

Taki mądry? Płać za serwer 50 zł miesięcznie. My tego nie musimy robić, bo i tak nie mamy z tego żadnych zysków - wręcz przeciwnie - tracimy na to kasę. I tak dajemy 10 slotów więcej dla nowych, np. 10 osób kupi - my dokładamy 10 slotów. 15 osób kupi - my dokładamy 10.

Jesteś na prawdę wielki cwaniak.

Zrób taki serwer, niech wytrzyma chociaż tak jak nasz, to pogadamy wtedy, nie mam zamiaru marnować czasu na twoje cwaniakowe bleble.

Może napisalibyście chociaż w 1 poście że trzeba się składać na utrzymanie serwera. xD

Taki cwaniak ze mnie, że nie założę serwera na miesiąc gdybym wiedział że serwer ma paść po miesiącu i sępić od kogoś kasę na utrzymanie. :P

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Naklo

Imię: Tomek

Staż w Minecraft: 2 Lata

Numer GG: 21667522

Masz mumble?: Tak

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Ponieważ poszukuje Wrażeń i Przygod

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Nie

:)

Coś o sobie: Jestem Miłym Szczerym chłopakiem Ktory poszukuje wrażeń

Opublikowano

Wiek:13

Nick:Lurii

Imię:Łukasz ;p

Staż w Minecraft:7-8 miesiecy

Numer GG:44123193

Masz mumble?:nie ;/

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Widzę jak skkf i magister, mandzio, kreca filmki, serwer tylu kwadratow masakra podoba mi się , moim marzeniem jest zagranie na takim serwerze ;)

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:hmm , nie ale , gralem na podobnym survival ;)

Coś o sobie:hmm jestem 13 letnim chlopakiem ;d, lubie grac w pilke nozna gram ogolnie w miencraft 4-5h , teraz gdy pojde do szkoly bede grał trochę mniej ;/

Opublikowano

Wiek: 14

Nick:

Exiros55

Imię:

Konrad

Staż w Minecraft:

Od Alpha

Numer GG:

39134132

Masz mumble?

Tak

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:

Bo nigdy na takim serwerze nie grałem .

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:

Nie

Coś o sobie :

Lubię grać w piłkę nożną , nie jestem nolifem :P Jestem w miarę ogarnięty i przestrzegam zasad ortografii

:)

66094091951500607038.png
Opublikowano

Wiek:14

Nick: DaMMiANoo

Imię: Damian

Staż w Minecraft: ok. 2 lat

Numer GG: 4562733

Masz mumble?: Nie ale mogę w każdej chwili mieć

;)

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Ponieważ chciałbym zobaczyć jak wygląda gran na tym serwie a po za tym mieć mase zabawy ;D

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Nie ;/

Coś o sobie: Lubie grać w MC BF3 LoL I grać w kosza

:D

3jen.png

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Nie dawajcie podań, bo serwer zamknięty:

Witam.. Mam takie małe pytanie.. Dlaczego bez mojej zgody mapka zostaje usunięta i wgrana nowa? Czegoś tutaj nie rozumiem. Z kolegami rozbudowuję wioskę a tu takie teksty..

Miło.. strasznie miło.. ._.

 

 

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 

Jako sponsor zamykam serwer na zawsze. Dzięki profesjonalnej moderacji "Pysia/Widmka" wielu stałych graczy nas porzuciło. Było nas prawie 10, lecz skończyło się na 2/3.. Dodawał itemki swoim kolegą.. a teraz zmiana mapki.. Pysio.. nie będę używał twoich plików o to się nie martw.. weź sobie je i szukaj kolejnego naiwniaka który da Ci swój serwer dziękuje i dobranoc.

 

Administrację proszę o zamknięcie tego tematu..

źródło: xxx

9Sg9q.png

by

adx52x

Opublikowano

Wiek:15

Nick:SrCortix

Imię:Kamil

Staż w Minecraft:rok

Numer GG:43831860

Masz mumble?:Tak I ts i skype

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Bo lubie serwery podobne do Kwadratowej Masakry

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Tak

Coś o sobie: Mam premium I Chodze do szkoly:D

Opublikowano

Nie dawajcie podań, bo serwer zamknięty:

[/i][/b][/u][/size]

źródło: http://bit.ly/TcLp0L

 

 

To nie jest ten serwer... lol. Zwykły spamer.

 

Jeden przypadek - my też zmieniamy mapę, ale nie zamykamy serwera.. To jest kanciasta masakra, a tam była jakaś sześcienna, a Ciebie podaję do raportu, bo spamujesz, nie jesteś w administracji serwera a coś rozpowiadasz.

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: _Mixxu

Imię: Piotr

Staż w Minecraft: Od beta 1.3.0_1

Numer GG: 13130394

Masz mumble?: Niestety

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Bardzo podobają mi się serwery tego typu. Zawsze chciałem zagrać, pogadać i poznać nowych znajomych.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak, na dwóch.

Coś o sobie: Siemanko :) Jestem Piotrek, mam 14 lat. Gram w Minecraft, Runes Of Magic oraz Cs 1.6. Poza komputerem trenuję siatkówkę. Interesuję się także piłką ręczną oraz footbag (zośka). Jestem miły, pomocny oraz chętny zawrzeć nowe znajomości. Chętnie nakręcę z kimś materiał na YT.

 

Jeżeli chodzi o płatność za slota, to 4.92zł sms jest to płatność za miesiąc?

Opublikowano

Wiek:14

 

 

Nick:MrCracKu

 

Imię: Filip

 

Staż w Minecraft:2 lata

 

Numer GG:32570683

 

 

Masz mumble?:Nie,ale w chwile mogę pobrać

 

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?:Po prostu podobają mi się takie serwery i chciałbym pograć :).

 

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?:Nie,ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :>

 

 

Coś o sobie:Mam na imię Filip,mam 14 lat,mieszkam na Śląsku w Katowicach,lubię grac w różne sporty,w minecrafta gram już 2 lata.Przestrzegam zasad ortografii,jestem miły i spokojny :>

Opublikowano

Jak wam mówiłem że nie możliwe jest żeby za 10 slotów płacić 75 złoty ...

Tak tylko za sms 4 zł na serwer idzie 1 złotówka lub 2 złote, więc serwer inaczej by się nie utrzymał.

A i tak uważam że to dalej sępy lecz serwer już off. :P

BEKA!

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: AxeV13

Imię: Patryk

Staż w Minecraft: Gram od wersji 1.5

Numer GG: 44369097

Masz Mumbe: Skype, mogę pobrać. :)

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Zawsze chciałem zagrać na serwerze w podobie do Kwadratowej Masakry. Lubię takie serwery i na pewno będę na niego często wbijał.

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Tak u skkf! Oczywiścię żartuje nie, nie grałem.

Coś o sobie: Interesuję się komputerami, grafiką oraz piłką nożną. "Grafikuje" już od 3 lat, a trenuje piłkę 5.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wiek:12

 

Nick:En0iR

 

Imię:Mateusz

 

Staż w Minecraft:Beta 1.2

 

Numer GG:44414925

 

Masz mumble?:Niestety nie;/

 

Dlaczego chcesz na tym

serwer

ze zagrać?:Oglądam filmiki Skkf'a i chciałbym na takim serwerze zagrać

:)

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takimserwerze?:Grałem.Lecz nie był ogarnięty

:(

 

Coś o sobie:Lubie grać w piłkę i informatyke

:)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

 

 

Nick: Pixar

 

Imię : Tomek

serwer jest do bani!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 

Staż w Minecraft : 1.5 Roku

 

Numer GG : 32172672

 

Masz mumble? : Mogę ściągnąć kwestia kilku Sekund ;p

 

 

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać? : Ponieważ od dawna chciałem zagrać na serwerze podobnym, do Kwadratowej Masakry.

Ponadto mam wiele ciekawych pomysłów, na domki lub inne gry i zabawy dla reszty graczy.

 

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze? : Niestety nie miałem przyjemności.

 

Coś o sobie : Jestem miły, nie przezywam ludzi jak to robią inni za np zabicie.

Jestem bardzo tolerancyjny umiem się zachować w prawie każdej sytuacji.

Mam 15 lat jestem z małego miasteczka Strzelce Opolskie.

Mam nadzieję że na serwerze poznam kogoś fajnego :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...