Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TrollRoad Online - 90CAP/Roc/Job temple/Naprawione Skille/etc.


ipaikillah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Repose nie ruszy dziś to wbijam tutaj już dość tego czekania .

Pewnie też zagoszczę na teamspeak jestem dość doświadczonym graczem .

Myślę , że znajdzie się tam dla mnie miejsce ;] .

Możemy razem chodzić się farmić , chodzić do temple na ROC 'a i na FW ze zgraną gildią ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

szczerze mowiac to pewnie od poczatku nas oszukiwali z ReposeNetwork...Ja nie bede gral na Xymha na tym szajsie jak wogole powstanie..wole TrollRoad..

Opublikowano

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZAPRASZAMY na tsa (Team Speak 3)

IP ts.nighthunters.eu

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przeważnie jest nas po 25+ osób :) Guild

Odchodzi niezła Brechta :) jest śmiesznie

Będziemy Grać tutaj zapewne ;)

Siedzimy na :

Silkroad *Xympha*

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

jak by ktoś miał Problem z zainstalowaniem , wbiciem to pisać na PRIV ;)

Po 24 gramy w kalambury na kurniku, zajęcie dla prawdziwych macho. :D

// Jak inni, również zagram i zapraszam na server.

Opublikowano

I tak trzymać Panowie ! Na pewno zagram :) oby serwer nie był zamknięty po miesiącu :P Repose może się schować :) Ich serwery za 80tys DOLARÓW ahhhhh Naiwne dzieciaczki z Repose team :) Ripose = Little Pony

Jeżeli pomogłem kliknij :)41779_110682358981262_6367_n.jpg

Opublikowano

ale skoro start ma być o 18 to mogli by już clienta dać ... ja z netem 1mb musze poświęcić ok 3h na ściąganie:(

Palić , sadzić, zalegalizować!

Opublikowano

Jasne, hejtujcie Respose w kazdym temacie, to na pewno Wam ulży, co nie, skrytobójco? Bedzie smiesznie, jak ten serwer jednak o 18 nie wystartuje, ops, kolejny serwer do hejtowania bedzie, nie? ;]

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZAPRASZAMY na tsa (Team Speak 3)

IP ts.nighthunters.eu

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Praktycznie zawsze jest nas 20+ osób

Jest klimat i zorganizowanie na kanałach

nie ma spinek ani dzieciaków

TWORZYMY NAJSILNIEJSZA GUILD NA SERVERZE

 

Siedzimy na :

Silkroad*TrollRoad online*

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

jak by ktoś miał Problem z zainstalowaniem , wbiciem to pisać na PRIV ;)

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

1495yme.jpg

Zapraszamy na serwer, postanowiliśmy przejść tutaj gdyż mamy dość obiecanek Repose.

Co do gildi, zebraliśmy dużą ekipę - przeważnie na ts'ie siedzi 20-25osób(rekord:35).

 

Gildia będzie international(zależy od ilości graczy), ze względu wielu wpadek polskich gildi!

Co do tworzenia, gildia powstanie w krótkim czasie po otworzeniu.

Chcemy zebrać ogarniętą ekipę, aby nie rozpadła się po tygodniu.

20 pewnych ludzi siedzi już o tygodnia na ts'ie.

 

Name: Resistance

Slots: 45/50

Unia: 1/8 - narazie są pewne 3 mocne gildie! Oczywiścię tworzymy my unię!

 

Czego oczekujemy od was:

+ aktywność!

+ ogarnięcię w grze Silkroad.(staż ++)

+ aktywność na ts'ie. (uwzględniamy brak mikro).

+ pomocny dla innych(wymiana free items guild,lub pomoc w innych sprawach.)

+ język angielski w miarę ogarnięty(inter guild). // pomyślimy czy polski/ang czy tylko ang. Zobaczymy jak to będzie.

 

Tworzymy silną gildię, oraz będziemy się starali o silne gildię do naszej uni.

Planujemy startować na fortecę, w miarę od stabilności gildi + uni.

! Pamiętajcie, bycie pierwszym - nie musi być zawszę najlepszym rozwiązaniem.

 

Sprawa z ts myślę iż była już wyżej opisywana, ale robię po to aby ten post znalazł się w top, oraz nie trzeba było już więcej spamować.

Zapraszamy na ts'a, nie musisz mieć mikro jak narazie, wystarczy że będziesz aktywny. Jak widzicie nasza aktywność została nagrodzona(25+/dzień na kanale),

w prezencie dostaliśmy kanał VIP. Aktualnie czekamy na start już, w dużej grupce.

 

IP: ts.nighthunters.eu

K: 10(Vip)

+ nie musisz się bać. Każdy zostaje, miło przyjęty.

+party zostają już ustalane (3x8/8).

+ no cóż zapraszam serdecznie - czekamy na start.

 

 

W sprawie gildi pisać: Careless , Sambia, Xantar, _Reality_, Jogobella etc.. (Party Match.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...