Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[100 slotów] [Non-Premium] SV.Crafted.PL [RPG + SV] [Frakcje] [Profesjonalny]


Pjo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gratuluje Wentylatorze warna i naprawde gównianego serwera :)

 

@mcmen Tak, lecz nie mówię że czegoś w przyszłości nie dodam. Serwer będzie cały czas rozwijany. Jeszcze kolejnym źródłem kasy są dungeon - parcoury.

Opublikowano

I ekonomie zrobiłem tak, że jak ktoś jej nie chce, to nie musi zarabiać. Daje drobne, przywileje, (targ w mieście/bezpieczna skrzynka w mieście/naprawianie itemów u kowala/w przyszłości więcej).

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, więc czekamy z niecierpliwością na otwracie serwera ^^ A może szukasz pomocy ? Nie wiem - budowa, może moderator ? Ogarnięty jestem, więc jak coś to wiesz ^^

Opublikowano

Straszny jest ten serwer

- Administracja jest lekko nie ogarnięta, a mianowicie:

Na początku nie było flagi na spawnie i wszyscy się bili,

- Jak się weszło na serwer to się ginęło,

Ci którzy grali od początki (taki jak ja) dostali w cholere diamentów... Ja osobiście gram od początku i nawet mi kita nie chcieli przywrócić,

 

- Dziwna atmosfera,

- Ocena: 2/10

Osobiście nie polecam.

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

@up

 

Tak samo nie polecam Serwer ! Tez Widzialem dzieci ktore po 5 min lataja w diax eq .

 

Jest jeszcze jeden przypadek : Stoja 5-6 klocow pod ziemia na shifcie , patrze i do mnie kopie sie Protson ( jakos tak ) i full diax eq :)

 

Serwer -1/10

 

Dotego "ogarnieta administracja" zmiast ich zbanowac to im zabiera eq , ktore i tak beda miec znowu po 5 min .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...