Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[100 slotów] [Non-Premium] SV.Crafted.PL [RPG + SV] [Frakcje] [Profesjonalny]


Pjo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer dobrze zrobiony, lecz moderatorzy go niszcza . Kickuja bez powodu (wieru24, maciorex). Moderator wieru24 to przydupas frakcji Fanatic wiec jezeli idzie cos nie po ich mysli to wieru uratuje kolezkow i bedzie kickowac "worgow" Fanatic (oczywiscie nieslusznie). Na serwerze nie panuje miła atmosfera, wszyscy się wyzywaja ale i tak nasi kochani moderatorzy kickuja tylko tych ktorych nie lubią. Dochodza do tego bany, ostatnio moj kolega dostal bana na 15 minut za pisanie po kazdej wypowiedzi "AMEN" powod bana był następujący: "Idź poczytaj biblie". Wystarczy zmienić moderatorów i serwer będzie IDEALNY. Na szczęście na serwerze jest administrator Pjo_PL (wlasciciel) ktory potrafii ogarnąć serwer. Mimo wielu wad i tak polecam zagrać na serwerze.

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

Kurde, chciałem pograć, a wbijam i już znalazłem parę bugów.

 

Woodcutting nie działa - kicka z serwa jak się go używa.

Igrzyska Śmierci są zepsute i nie działają.

 

 

Oprócz tego ludzie się wyzywają ciągle, moderatorzy też nie są zbyt mili.

Jedyne co tam jest okej to ilość ludzi.

60 osób to już ładna ilość.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jeb jeb! :D Sprawa wyjaśniona

 

@up Igrzyska są wyłączone. :E Jest nawet tabliczka na spawnie. WoodCutting jest w trakcie naprawy (nocheat uważa to za fastbreaking). Moderatorzy niezbyt mili przez spam i wyzywanie właśnie. :<

Opublikowano

Nie polecam serwera!! tak jak pisali koledzy z gory , MODERATORZY kickuja bez powodu ... Pjo widzi ze leca skargi na moderatorow i nic z tym nie robi . Totalne dno Leci -

Opublikowano

Świetny serwer szczerze polecam wszystkim fanom serwerów survival + Frakcje ale nie tylko.Świetna zabawa i dużo atrakcji oraz survival games :)(chwilowo nie dostępne ale powróci w nowej lepszej formie)

Opublikowano

Serwer jest żałosny, nie dośc, że lagi są po 15-20 sekund , to jeszcze beznadziejna Administracja nie pilnuje porządku na serwerze, a co 3 osoba jest z KillAura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...