Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reaktywacja Serwera RPG (Non-premium)(Klasy)(Rasy)(NPC)(LVL)


soloman981

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 707
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziwne to zdjęcie. Jak już pisałem przypomina mi góry z serwera Zombie Apocalypse. A jeśli to tylko ściema? Mam nadzieje, że nie.Z opisu serwer mi się spodobał. Proszę administracje o inne ss'y bądź filmik jeśli możecie. Ponieważ trochę zaczynam wątpić w serwer.

Opublikowano

Kolejne nowe wiadomości,

 

Gracze domagają się otwarcia tak długo oczekiwanego serwera.Czy serwer istnieje tego dowiemy sie jutro.Na zaplanowany dzien otwarcia serwera.

 

Wywiad od losowego użytkownika:

-Jak myślisz czy serwer istnieje? -Pyta dziennikarz MineINFO

-Nie wiem , są podejrzenia , że mapa jest wzięta za pomocą moda.

-Wszystko możliwe.Dziekujemy za wywiad.

 

Nie wiadomo więc czy serwer istnieje.

Opublikowano

Kolejne nowe wiadomości,

 

Gracze domagają się otwarcia tak długo oczekiwanego serwera.Czy serwer istnieje tego dowiemy sie jutro.Na zaplanowany dzien otwarcia serwera.

 

Wywiad od losowego użytkownika:

-Jak myślisz czy serwer istnieje? -Pyta dziennikarz MineINFO

-Nie wiem , są podejrzenia , że mapa jest wzięta za pomocą moda.

-Wszystko możliwe.Dziekujemy za wywiad.

 

Nie wiadomo więc czy serwer istnieje.

 

 

Też mam wątpliwości co do serwera. Wszystko okaże się jutro.

 

Pytanie. O której godzinie najprawdopodobniej start serwera?

Opublikowano

to nie je zapowiedz to je trolling

 

Jeszcze okaże się, że miał racje :D (ale bym się wku*wił) :angry:

11969270466001795154.pngTak na prawde... jestem DesWardes

Opublikowano

będzie serwer to będzie (i będzie super) nie będzie to źle, ale czasu nie zmarnowałem bo bratnią duszę znalazłem xD (i niestety będe musiał się nastawić na serwer techniczny :( )

Jam jest Inkwizytor SzalonyHollow na stos rzucony przez Boga, przez ludzkość Śmiercią nazwany Eonem będący!
Kogo dziś palimy?

Opublikowano

Znaleźliśmy temat na MPC forum.

 

Jest to zapowiedz servera.Jednak dziwne było to że gdy jakiś użytkownik powiedział jakąś propozycje , była ona już na serwerze.Była to jednak ''ściema''.Użytkownik , twórca tematu po odkryciu iż gracze są mądrzejsi , z 1 postu zrobił kropke..Przeczytajcie sami.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/690306-klientwlasne-zycie400-slot-high-life/

Opublikowano

Byłem na tym MineINFO. I on to zrobił by nabić posty w temacie i like. :)

 

 

Ale w ten serwer zacząłem wierzyć, że będzie i mam nadzieje, że tak będzie. Teraz czekać do jutra. Tylko o której godzinie start serwera jeśli można wiedzieć.

 

 

10 postów?-Jest!

20 postów?-Jest!

30 postów?-Jest!

40 postów?-Jest!

50 postów?-Nie ma.

60 postów?-Nie ma.

70 postów?-Nie ma.

80 postów?-Nie ma.

90 postów?-Nie ma.

100 postów?-Nie ma!!

150 postów?-Nie ma!!

200 postów?-Nie ma!! -.-

Opublikowano

Ok serwer będzie jutro ale w końcu będzie premium/No=Premium bo ja bym wolał No premium a dać mineshaftera i WL xD

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

A jutro o której godzinie wystartuje serwer?

 

 

 

 

10 postów?-Jest!

20 postów?-Jest!

30 postów?-Jest!

40 postów?-Jest!

50 postów?-Nie ma.

60 postów?-Nie ma.

70 postów?-Nie ma.

80 postów?-Nie ma.

90 postów?-Nie ma.

100 postów?-Nie ma!!

150 postów?-Nie ma!!

200 postów?-Nie ma!! -.-

Opublikowano

Mam nadzieje, że o przyzwoitej :) . Dobranoc all ]:-> (przynajmniej dla tych co idą spać)

11969270466001795154.pngTak na prawde... jestem DesWardes

Opublikowano

nie trollujcie, serwer jest i ma sie dobrze, obecnie testujemy wszystko itp, nie chcemy zamykac serwera po godzinie bo jest million bugów, nie mamy w zwyczaju włączania czegos na siłe

Opublikowano

Też jestem testerem ;)

 

:) . Serwer istnieje chcecie to wrzuce SS'y zamku 'Świetlistych' . Tylko napiszcie a SS juz daje :DA

 

@OFFtop

Narazie WL włączyli .


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

To jest ostateczna i oficjalna data. Serwer juz chodzi, sa prowadzone testy oraz wprowadzane małe zmiany i jest white-lista. W niedziele o godzinie 13 zostanie ona zdjeta i serwer bedzie oficjalnie otwarty dla wszystkich graczy. Przepraszamy za taki długi czas oczekiwania lecz jest to niezalezne od nas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...