Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Road of Repose - Cap 110, Low Rate, Masa nowości.


rofdzio___

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

--- Otwarcie serwera zaplanowane jest na 24 lipca ---

 

64042611.png

 

Strona: już niedługo!!

Forum: już niedługo!!

Rejestracja: już niedługo!!

Download: Zostanie udostępniony 19 lipca, by osoby z wolniejszym łączem mogły mieć przygotowanego klienta

 

*** Czemu zaczynać na naszym serwerze?

 

Priorytetem naszego serwera jest dostarczenie długoterminowej rozgrywki, która nie znudzi Ci się po kilku dniach. Chcemy dać Ci odczuć klimat starszych capów w Silkroadzie, nie tylko 80 czy 90, ale właśnie 110, który jest tak często pomijany. Scena prywatnych serwerów Silkroad jest zapełniona słabo wykonanymi serwerami na bazie 12/13D, które już w ogóle nie zasługują na miano Silkroad - update ten zniszczył grę dla większości graczy.

 

*** Level cap & raty na serwerze

 

Level Cap - 110

Item Cap - 11D

EXP / SP - X40

Party Exp - X55

Item Drop - X20

Gold - X10

 

Planujemy na stworzenie długoterminowego serwera, dlatego nasze raty na serwerze są niskie. Doskonale rozumiemy, iż nie każdy może spędzić cały swój wolny czas przy komputerze, levelując swoją postać, dlatego pozwalamy na tzw. light botting, co oznacza, iż możesz używać bota do levelowania swojej postaci gdy robisz coś innego. Gdy serwer się powiększy, możemy podnieść limit do 3 postaci na jeden adres IP.

 

*** Ekipa serwera

 

Nasza ekipa składa się z ludzi, którzy wiedzą co robią. Mogą nie być powszechnie znani, lecz udowodnili swoją wartość gdzieś indziej. Planujemy dostarczyć wam jak najlepsze wsparcie jeżeli chodzi o problemy związane z serwerem, i nie tylko.

 

  • Administracja serwera:
  • Nefetis - Właściciel & developer
  • Haze - Administrator serwera,

 

  • Rozwój:
  • GalactiX - grafik,
  • Stiifii - koder PHP,

 

  • Administracja gry:
  • Concrete - czołowy gamemaster(nadzorca),

 

  • Wsparcie językowe:
  • Kubiorek - niemieckie wsparcie językowe,
  • P0S31DON - arabskie wsparcie językowe,

 

*** Lista funckji serwera

 

  • Evolve pet!(jedynie u nas!)
  • Około 40 nowych spawn pointów w reversach,
  • Shinmoo the man of flames spawni się teraz na terenie Alexandrii,
  • System rang:
     
    - Novice - ranga, którą otrzymujesz po wejściu do gry, utrzymywana do lv20
    - Apprentice - Dostajesz ją pomiędzy 20 a 40lvl.
    - Regular - Dostajesz ją pomiędzy 40 a 60lvl.
    - Expert - Dostajesz ją pomiędzy 60 a 85lvl.
    - Master - Najwyższa możliwa ranga uzyskiwana od 85lvl do 110.
     
     
    Po uzyskaniu odpowiedniego lvl'a wystarczy się przelogować i mamy range:)

  • LazyNPC - NPC który będzie sprzedawał wszystkie nowe poty oraz itemy dodane przez Repose Team
     
    - Speed of Light potion - Przyśpiesza szybkość chara o 165%. Tylko chn char może go użyc
    - XX large potions,
    - Free avatars & baloons.
     
  • Dowhang jest teraz pod wpływem Fortecy Jangan Bandit
  • Nowe avatary
  • Edytowane beginner questy.:
     
    - 1 lv - 1D sun weapon,
    - 5 lv - 20x 100% speedscrolls,
    - 8 lv - 2D sun weapon,
    - 10 lv - a free baloon,
    - 16 lv - 3D sun weapon,
    - 20 lv - 10k skill points,
    - 24 lv - 4D som weapon,
    - 30 lv - white wolf attack pet,
    - 32 lv - 5D som weapon,
    - 40 lv - 3x reverse return scroll,
    - 42 lv - 6D som weapon,
    - 50 lv - 3x global chatting scroll,
    - 52 lv - 7D sos weapon,
    - 60 lv - 1x 1day grabpet clock,
    - 64 lv - 8D sos weapon

    Każdy quest item jest nie-tradowalny, co oznacza, iż osoby wspierające serwer dalej mogą zarabiać gold poprzez sprzedaż silk itemów.
     
  • New intro
  • New intro soundtrack
  • Titan uniques spawn usunięty
  • Kara za odejście z Guild/Job usunięta
  • IM bolt/arrow paczki zostały zwiększone do 25k
  • Dodany został Consigment w Alexandri South Oraz North(Obok Storage)
  • PVP arena Dodana(Aby się na nią dostać musisz mieć lvl wyższy niż 100.)
  • Event arena Dodana(Tutaj bedą się odbywać serverowe eventy.)
  • Green book usunięty
  • Devil Spirit S & devil spirit elixir daodany w IM
  • Grabpet inventory ma teraz 5 stron.
  • Nowy launcher
  • Nowe loading screens
  • Nowe Teleporty

 

*** Start Items:

  • 150.000 skill points,
  • 3 days grabpet,
  • 10x 100% speedscroll
  • 1000 x-large HP & MP potions pack
  • Inventory expansion package,
  • 10x ostrich summon scroll,
  • 7 day male & female devil spirit grade B.

 

Wkrótce dodamy zdjęcia przedstawiające powyższe funkcje.

 

Mamy ogromną nadzieję, iż będziecie cieszyli się z naszego serwera tak bardzo, jak my cieszyliśmy się z jego tworzenia. Jesteśmy tu by zostać i zapewnić miłą atmosferę dla każdego, której nie doświadczycie na żadnym innym serwerze.

TIOiE.jpg

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrobili nam chyba cofke na mpc ... beda konkursy na FB gdzie bedzie mozna wygrac silki ? lub cos podobnego ? Planujecie jeszcze jakies unikaty procz tego 1 w alex ?

 

Wszystko ładnie mam nadzieje ze bedzie mozna prograc z poł roku + a nie 2-3 dni :P ,

Edge-1.png
Opublikowano

Jeśli server nie padnie z powodu włamania lub po prostu braku funduszy oraz nie ogarnięcia to na pewno zagram ;]

Opublikowano

Parę sugestii:

zwiekszcicie troche raty,zróbcie egy set za coiny z job temple ,i fajnie by jeszcze było zeby w temple sie respił oddzielny uniq który by dropił egy wepy z jakimś małym rate np 20% , egy wepy z fgw mogą zostać

Opublikowano

@UP

Zaraz zacznie się fala postów "Raty małe bleee". Jak widzicie Scena Prywatnych Serverów Silkroad jest ogromna lecz serverów Low Rate jest naprawde mało.

Myślimy iż graczom zaczęło nudzić się wbicie Max Level i wydropienia Sunów w 1 dzień dlatego raty są takie nie inne.Przy takich ratach rozgrywka daje dużo

więcej rozrywki i funu z gry.

Rate są postanowione na amen. :)

@Down

Ahh, a więc to od Ciebie zależy ile serwer będzie działał...

222e8ae1733713323837f5d.jpg
Opublikowano

Od nas zależy , bo my musimy wspomagać serwer . Wszystko to rozumiem , ale dla mnie za mało tych "newsów" żeby tylko "nasze" polskie dotacje wam dały tyle kasy, aby utrzymać serwer na więcej niż 2 miesiące . Dlaczego? 1-szy miesiąc sam nawet wpłacę wam te 20zł pewnie z 5-8 osób podobnie , ale potem już nie będzie tych osób i nie będzie z czego płacić . Piszę to z własnego doświadczenia pierwszej odsłony CrystalSro , kiedy był w Teamie RetroXXX.

Opublikowano

A mam jeszcze pyt co do silkow bedziecie kozystac z servera momomat czy jakos tak sie nazywał ? ten co na crystal czy z tego co wiekszosc serverow ( niepamietam nazwy ale na polskich serverach tez z niego korzystali)

Edge-1.png
Opublikowano

@UP

To była ironia?

Może PlaySro Zeus ma ? Gdzie Dev piepsznął tylko inny cap i już że server jest the best.

 

TIOiE.jpg

Opublikowano

CBT będzie tylko dla adminstracji, szybko wyeliminujemy pozostałe bugi i przewidujemy, że uda nam się 24 Lipca wystartować z Official.

222e8ae1733713323837f5d.jpg
Opublikowano

Kolejny serwer na 2-3 miesiące ... Jest sens zakładać go ?

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Liczą na to, że Polacy i nie tylko rzucą się na ten serwer.. A w gruncie rzeczy nie jest on jakiś odkrywczy.. Chciałbym, żeby polski serwer mial powyżej 600 graczy, ale to raczej mało możliwe. Poza tym team tego servera jest praktycznie taki sam, jak przy dwóch poprzednich razach..

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...