Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz jak zarabiać? Zapytaj tutaj!


xSoby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Broń (KD) Truta +6 30 kd +4 exp

2. Zbroja (KD) Stalka +4 kd 4 exp 5b mix albo YY +9 2k pz

3. Klasa postaci Sura WP

4. Skille Ostrze M10/Zbrojka M10/Wir M9/Strach M2

5. Serwer S20

6. Lv postaci 75

Czekam do Ostrza G/P zanim pójde na mapki bo bije je zbyt wolno.

  • Odpowiedzi 581
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Broń (KD) Truta +6 30 kd +4 exp

2. Zbroja (KD) Stalka +4 kd 4 exp 5b mix albo YY +9 2k pz

3. Klasa postaci Sura WP

4. Skille Ostrze M10/Zbrojka M10/Wir M9/Strach M2

5. Serwer S20

6. Lv postaci 75

Czekam do Ostrza G/P zanim pójde na mapki bo bije je zbyt wolno.

Red las lub metki mordu w DT

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Więc opisze to po swojemu.

 

Woj body 35 lvl z bojem.

Aura i berek na P.

Teraz wymienię itemki,

Rib +9 sr 39 z kd kryt i przeszywka +4

Fms +9 sr 42 z kd kryt i przeszywka +4

Smiertelka +9 z 2k hp oraz kd defa i wital +4

Naszyjnik 2k hp

Ebonki +9 10 luda

Zelak +9 10 luda oraz 10 magia

Butki 2k hp

Branza 2k hp

 

Najbardziej zależy aby zarobić a się nie narobić ;)

 

Posiadam także WP 80 lvl.

Czarowane, strach, ochronka, wir na P palec na 10 pkt rozpro na 1 pkt.

Trutka +9 sr 39 kd kryt, przeszywa oraz potwory +4

Stalka +9 z 2k hp oraz kd witala, defa oraz uchylki +4

Naszyjnik 2k hp

Ebonki +9 10 luda oraz 20 dt

Helm 41 +9 10 luda, 10 magia oraz 20 dt

Butki 2k hp

Branza 2k hp

 

Nad Wp myślałem nad red lasem lub grota ale gdzie zarobie więcej ;)

Ps. Posiadam także około 20 kont 40+ aby chodzić na dt ulepszać.

Ps2. Na akutalne eq zarobiłem na Fb tymi kontami 40 lvl, przez noc na 10 botach miałem ponad 50 małży na noc. Lecz to już nie wystarcza.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Więc opisze to po swojemu.

 

Woj body 35 lvl z bojem.

Aura i berek na P.

Teraz wymienię itemki,

Rib +9 sr 39 z kd kryt i przeszywka +4

Fms +9 sr 42 z kd kryt i przeszywka +4

Smiertelka +9 z 2k hp oraz kd defa i wital +4

Naszyjnik 2k hp

Ebonki +9 10 luda

Zelak +9 10 luda oraz 10 magia

Butki 2k hp

Branza 2k hp

 

Najbardziej zależy aby zarobić a się nie narobić ;)

 

Posiadam także WP 80 lvl.

Czarowane, strach, ochronka, wir na P palec na 10 pkt rozpro na 1 pkt.

Trutka +9 sr 39 kd kryt, przeszywa oraz potwory +4

Stalka +9 z 2k hp oraz kd witala, defa oraz uchylki +4

Naszyjnik 2k hp

Ebonki +9 10 luda oraz 20 dt

Helm 41 +9 10 luda, 10 magia oraz 20 dt

Butki 2k hp

Branza 2k hp

 

Nad Wp myślałem nad red lasem lub grota ale gdzie zarobie więcej ;)

Ps. Posiadam także około 20 kont 40+ aby chodzić na dt ulepszać.

Ps2. Na akutalne eq zarobiłem na Fb tymi kontami 40 lvl, przez noc na 10 botach miałem ponad 50 małży na noc. Lecz to już nie wystarcza.

 

Hymm może, metki mordu na DT ? Bicie w red lesie jest mało opłacalne chyba, że chcesz expić to PD :D, poluj na kamole i wybierz się dropić bronie 70 do atly v2. 1 broń = 1kk +

Opublikowano

1. Broń (KD) Truta +6 30 kd +4 exp

2. Zbroja (KD) Stalka +4 kd 4 exp 5b mix albo YY +9 2k pz

3. Klasa postaci Sura WP

4. Skille Ostrze M10/Zbrojka M10/Wir M9/Strach M2

5. Serwer S20

6. Lv postaci 75

Czekam do Ostrza G/P zanim pójde na mapki bo bije je zbyt wolno.

Red Las/DT

Opublikowano

1. RIB +9 38sr

2. Smiertelka +8 1.5kpż 10% do pz kd defa +3

3.Wojownik Mental

4.Silne G3/Duchowe G1/Walniecie M1/Tapniecie 2pkt/Kometa 1pkt

5.Serwer Balantia.pl

6.Lvl 55

Opublikowano

1. Broń (KD) truta 31 sr do expa (taka sobie)


2. Zbroja (KD) stal do expa


3. Klasa postaci Bodziak


4. Skille All P


5. Serwer Pandoramt2


6. Lv postac 148

Opublikowano

1. RIB +9 38sr

2. Smiertelka +8 1.5kpż 10% do pz kd defa +3

3.Wojownik Mental

4.Silne G3/Duchowe G1/Walniecie M1/Tapniecie 2pkt/Kometa 1pkt

5.Serwer Balantia.pl

6.Lvl 55

 

Myślę, że spokojnie powinieneś dać radę klepać metki na pustyni i sohan.

Opublikowano

1. RIB +9 38sr

2. Smiertelka +8 1.5kpż 10% do pz kd defa +3

3.Wojownik Mental

4.Silne G3/Duchowe G1/Walniecie M1/Tapniecie 2pkt/Kometa 1pkt

5.Serwer Balantia.pl

6.Lvl 55

Metki 45/55
Opublikowano

1. RIB +9 38sr

2. Smiertelka +8 1.5kpż 10% do pz kd defa +3

3.Wojownik Mental

4.Silne G3/Duchowe G1/Walniecie M1/Tapniecie 2pkt/Kometa 1pkt

5.Serwer Balantia.pl

6.Lvl 55

Metiny twardości, diabła, śmierci.

Opublikowano

A jeśli chciałbym zacząć nową grę na serwerze Feniks bądź Solar to jak mam zarabiać?

Zero ekwipunku, czysta gra, może czasami jakieś paysafecard na smocze monety.

Opublikowano

A jeśli chciałbym zacząć nową grę na serwerze Feniks bądź Solar to jak mam zarabiać?

Zero ekwipunku, czysta gra, może czasami jakieś paysafecard na smocze monety.

 

Wbij 7 poziom, zrób ekwipunek +4/6 za yangi otrzymane z misji i idź do M3. Bij przeklęte zwierzęta, z których lecą bronie na 30 poziom. Możesz też wbić 10 poziom, zrobić ekwipunek +6 i iść klepać metki bitwy.

Opublikowano

A jeśli chciałbym zacząć nową grę na serwerze Feniks bądź Solar to jak mam zarabiać?

Zero ekwipunku, czysta gra, może czasami jakieś paysafecard na smocze monety.

Wbij 7 lvl i wybierz się do M3 (Imha) lub po prostu na 10 lvl próbuj na Metinach w M1. Zobacz te poradniki:

[Tut] M3 czyli zarabiamy ! - Kosz - MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

[Tut] Jak zarabiać na PL - 22 sposoby - Kosz - MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

Pasjonat
Opublikowano

1.Szeroki+7, na 30lvl'u będzie jakiś FMS.

2.Nieszczęsna+9 z jakimś tam kd.

3.WP

4.Czarowane M1, reszta po pkt.

5.Ravia.eu

6.27lv (męczarnie na dropie medalów ale udało się zrobić boja xD), możecie podawać na większe levele zarobki, bo nie mam problemu z lvl up ;d

7ba4ef2746a62.png

Opublikowano

1.Szeroki+7, na 30lvl'u będzie jakiś FMS.

2.Nieszczęsna+9 z jakimś tam kd.

3.WP

4.Czarowane M1, reszta po pkt.

5.Ravia.eu

6.27lv (męczarnie na dropie medalów ale udało się zrobić boja xD), możecie podawać na większe levele zarobki, bo nie mam problemu z lvl up ;d

 

Metki 35lvl obok imha i od razu możesz spotkać Best.kapitan a z niego klucz z kufrów tak sobie leci ale zawsze możesz lustro 30kk do przodu, ravia tylko hematy więc proponuję zrobić dropa do m1 a swoją postacią 42lvl i do trudnego lochu klepać małpy xD

Opublikowano

1.Szeroki+7, na 30lvl'u będzie jakiś FMS.

2.Nieszczęsna+9 z jakimś tam kd.

3.WP

4.Czarowane M1, reszta po pkt.

5.Ravia.eu

6.27lv (męczarnie na dropie medalów ale udało się zrobić boja xD), możecie podawać na większe levele zarobki, bo nie mam problemu z lvl up ;d

Bij na tym levelu Best. Kapitana, aby zdobyć klucze do otwierania tych dodatkowych skrzynek.

PS. Skorzystaj też z tych poradników:

[TUT]Zarabianie na RAVIA.EU! - Najłatwiejszy i okazały sposób. <CREATE BY GOLDENCOAST & MPC FORUM users> - Metin2 - Tutoriale - MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

[TUT] Zarabianie na Ravia.EU by Flourine : > - Metin2 - Tutoriale - MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

[Tut] Jak zarobić na Ravia.eu? - Metin2 - Tutoriale - MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

(ten ostatni to taki bardziej 'dla rozkręcenia postaci')

Opublikowano

1.Szeroki+7, na 30lvl'u będzie jakiś FMS.

2.Nieszczęsna+9 z jakimś tam kd.

3.WP

4.Czarowane M1, reszta po pkt.

5.Ravia.eu

6.27lv (męczarnie na dropie medalów ale udało się zrobić boja xD), możecie podawać na większe levele zarobki, bo nie mam problemu z lvl up ;d

 

No myślę, że na razie metki w M2. Potem metki na pustyni i sohan. Oczywiście, jak zrobisz skile i lepszy ekwipunek.

Opublikowano

Nie wiem jak zarabiać.

Sura WP 43 LVL

Ostrze M3 ; Zbroja M4 ; Wir 1 ; Strach 7

6k HP

305 obrony bez czarowanego

FMS + 5 sr 11 :/

Mistyczna +7 Srebrna +7 Okragla +6 Wyzywka +7

Kolce z bialego zlota; naszyjnik i buty +500 pz

Konik bojowy :)

Słaby surak szuka roboty :D

Opublikowano

Nie wiem jak zarabiać.

Sura WP 43 LVL

Ostrze M3 ; Zbroja M4 ; Wir 1 ; Strach 7

6k HP

305 obrony bez czarowanego

FMS + 5 sr 11 :/

Mistyczna +7 Srebrna +7 Okragla +6 Wyzywka +7

Kolce z bialego zlota; naszyjnik i buty +500 pz

Konik bojowy :)

Słaby surak szuka roboty :D

Nic z tym ekwipunkiem nie zrobisz. Najpierw skorzystaj z podstawowych sposobów, czyli fishbot oraz kopanie rud. Potem zrób postać 7 lvl i wybierz się do Imha, po jakiegoś FMS'a ze średnimi +30% (następnie za zarobioną kasę ulepsz go do +9, włóż KD i zakup dwa itemy z 2k HP). Jak już to zrobisz to wybierz się na Metiny na pustyni i powoli zarabiaj na resztę EQ.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...