Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz jak zarabiać? Zapytaj tutaj!


xSoby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Broń (KD): Kosa Bojowa +6

 

2. Zbroja (KD) Tygrysia +6 (Kd obrony +1 i 1500hp)

 

3. Klasa postaci Wojownik Mental

 

4. Skille Silne M1

 

5. Serwer Syriusz

 

6. Lv postaci 28

 

 

Łatwy loch małp ( na końcu ) - Syriusz to jeden z nowszych serwerów, więc dropienie medali to dobry zarobek.

M2 - dropienie ulepszaczy, głównie chodzi o Kawałki klejnotu - myślę, że w miarę fajny sposób na kasę.

  • Odpowiedzi 581
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Broń (KD): Kosa Bojowa +6

 

2. Zbroja (KD) Tygrysia +6 (Kd obrony +1 i 1500hp)

 

3. Klasa postaci Wojownik Mental

 

4. Skille Silne M1

 

5. Serwer Syriusz

 

6. Lv postaci 28

 

 

Kawałki Klejnotów w M2 jak na Twój poziom będzie najodpowiedniejsze.

Opublikowano

1. Broń FMS +8 śr 40 reszta do dupy bez kd

2. Zbroja (KD) Na 18 +6 kd speeda +2 xD

3. Klasa postaci Sura WP

4. Skille Czarowane M2

5. Serwer Ravia eu

6. Lv postaci 30

-------------------------

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Opublikowano

1. Broń (KD) FMS+9 śr 33% Śmierć, Potwór +3

2. Zbroja (KD) Tygra+6

3. Klasa postaci Wojo Body

4. Skille Berek M1 Aura M1

5. Serwer Solar

6. Lv postaci 35

Posiadam boja

Opublikowano

1. Broń (KD) FMS+9 śr 33% Śmierć, Potwór +3

2. Zbroja (KD) Tygra+6

3. Klasa postaci Wojo Body

4. Skille Berek M1 Aura M1

5. Serwer Solar

6. Lv postaci 35

Posiadam boja

Zarabiaj na Metkach 25/35 w M2 :)

Opublikowano

1. Broń (KD) simki 9+ full kd 3+

2. Zbroja (KD) Funkcja 9+ deffa i speeda 3+

3. Klasa postaci Ninja Dagger

4. Skille zasadzka m5 wirek m4 szybki m3 trutka m1 ( dopiero wbita ;p, a skille słabe bo nie czytałem tak ku dopóki nie wbiłem 70 ;p )

5. Serwer Monastyr

6. Lv postaci 70

Opublikowano

1. Broń (KD) simki 9+ full kd 3+

2. Zbroja (KD) Funkcja 9+ deffa i speeda 3+

3. Klasa postaci Ninja Dagger

4. Skille zasadzka m5 wirek m4 szybki m3 trutka m1 ( dopiero wbita ;p, a skille słabe bo nie czytałem tak ku dopóki nie wbiłem 70 ;p )

5. Serwer Monastyr

6. Lv postaci 70

Z buffem:

- Metki 65/75

- Ognisty król, jeżeli dasz rade.

Opublikowano

1. Szeroki miecz +6

2. Tygrysia +9 z KD Witalności +1

3. Wojownik Body

4. Aura m1, Berserker 10, Szarża 1, Wir 1

5. Orion (S22)

6. 30lvl

 

I jak by jeszcze można było ile tak na oko były zarobek na tydzień?

12093562540002048935.jpg

Wieczny kibic Wisły Kraków.

Opublikowano

1. Szeroki miecz +6

2. Tygrysia +9 z KD Witalności +1

3. Wojownik Body

4. Aura m1, Berserker 10, Szarża 1, Wir 1

5. Orion (S22)

6. 30lvl

 

I jak by jeszcze można było ile tak na oko były zarobek na tydzień?

 

Bij metki dla lepszego rezultatu mozesz reakwice kupic :)

 

Opublikowano

1. Broń (KD) simki 9+ full kd 3+

2. Zbroja (KD) Funkcja 9+ deffa i speeda 3+

3. Klasa postaci Ninja Dagger

4. Skille zasadzka m5 wirek m4 szybki m3 trutka m1 ( dopiero wbita ;p, a skille słabe bo nie czytałem tak ku dopóki nie wbiłem 70 ;p )

5. Serwer Monastyr

6. Lv postaci 70

 

Buffek i metki na 70.

Opublikowano
Klasa postaci: Wojownik Mental

Poziom postaci: 53lvl

Ekwipunek (EQ):

Broń - Rib+9 sr38% kd śmierci +3 , potwora+3

Zbroja - śmiertelka+9 kd speeda+2 defa+3 2kpż

Hełm - Żelazny+9 20 Diabły

Tarcza - Okrągła +8

Bransoleta - Srebrna+9 3 wypełnione

Buty - Skórzane Kozaki+4 +1500pż

Kolczyki - Ebo+9 3 wypełnione

Naszyjnik - na 46 +1500pż

Poziomy umiejętności (skilli):

Duchowe Uderzenie - M5

Silne Ciało - M7

Tąpnięcie -17pkt

Uderzenie Miecza - 1

Walnięcie -

Status Postaci:

WIT - 84

INT -

SIŁ - 82

ZRĘ -

Poziomy dodatkowych umiejętności: *

Jeździectwo - nie mam konia ale mam bengala

Dowodzenie -

Polimorfia -

Dodatkowe informacje: * Błogo 30% Pomoc 28%


Mam rękawicę na 1dzień
Opublikowano

 

Klasa postaci: Wojownik Mental
Poziom postaci: 53lvl
Ekwipunek (EQ):
Broń - Rib+9 sr38% kd śmierci +3 , potwora+3
Zbroja - śmiertelka+9 kd speeda+2 defa+3 2kpż
Hełm - Żelazny+9 20 Diabły
Tarcza - Okrągła +8
Bransoleta - Srebrna+9 3 wypełnione
Buty - Skórzane Kozaki+4 +1500pż
Kolczyki - Ebo+9 3 wypełnione
Naszyjnik - na 46 +1500pż
Poziomy umiejętności (skilli):
Duchowe Uderzenie - M5
Silne Ciało - M7
Tąpnięcie -17pkt
Uderzenie Miecza - 1
Walnięcie -
Status Postaci:
WIT - 84
INT -
SIŁ - 82
ZRĘ -
Poziomy dodatkowych umiejętności: *
Jeździectwo - nie mam konia ale mam bengala
Dowodzenie -
Polimorfia -
Dodatkowe informacje: * Błogo 30% Pomoc 28%
Mam rękawicę na 1dzień

Metki 45/55

Lord Małp

Opublikowano

1. FMS+9 sr 27 kd+3 na DT


2. BOGA +7 czysta bizu itp 1,5k 470 deffa buff ebo +9


3. Body


4. Aura m4 (staram się codziennie czytać) wirek berek m3


5. Solar


6. 61



Metki na Sohan odpadają za dużo ludu najwyżej nocą. DT nie mam co ulepszać. Chciałbym z 3kk dziennie zarobić na wszystkie KU przeczytanie aha i z lorda nic mi prawie nie dropi ew. 2 medale z komnaty ...

Opublikowano

 

1. FMS+9 sr 27 kd+3 na DT

2. BOGA +7 czysta bizu itp 1,5k 470 deffa buff ebo +9

3. Body

4. Aura m4 (staram się codziennie czytać) wirek berek m3

5. Solar

6. 61

Metki na Sohan odpadają za dużo ludu najwyżej nocą. DT nie mam co ulepszać. Chciałbym z 3kk dziennie zarobić na wszystkie KU przeczytanie aha i z lorda nic mi prawie nie dropi ew. 2 medale z komnaty ...

Wszystko prawie wymieniłeś, ale wydaje mi się że najlepszym zarobkiem jednak będą metki na sohan i DT (nazbieraj śmieci w V2)

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

 

1. FMS+9 sr 27 kd+3 na DT

2. BOGA +7 czysta bizu itp 1,5k 470 deffa buff ebo +9

3. Body

4. Aura m4 (staram się codziennie czytać) wirek berek m3

5. Solar

6. 61

Metki na Sohan odpadają za dużo ludu najwyżej nocą. DT nie mam co ulepszać. Chciałbym z 3kk dziennie zarobić na wszystkie KU przeczytanie aha i z lorda nic mi prawie nie dropi ew. 2 medale z komnaty ...

Metki 65/70 z buffem.

Opublikowano

 

1. FMS+9 sr 27 kd+3 na DT

2. BOGA +7 czysta bizu itp 1,5k 470 deffa buff ebo +9

3. Body

4. Aura m4 (staram się codziennie czytać) wirek berek m3

5. Solar

6. 61

Metki na Sohan odpadają za dużo ludu najwyżej nocą. DT nie mam co ulepszać. Chciałbym z 3kk dziennie zarobić na wszystkie KU przeczytanie aha i z lorda nic mi prawie nie dropi ew. 2 medale z komnaty ...

Gamus, on przecież napisał, że Metiny Śmierci odpadają. Ja polecam wystawić fishbota (link do FB, który nie wysyła logów i ma kilka dobrych opcji znajdziesz na moim profilu). Zarób na tym trochę na KU oraz lepszy ekwipunek, bo z tym FMS'em to nie ogarniesz żadnego Metina na swój level. Zaopatrz się też w NNO i potem próbuj wychodzić na DT.

Opublikowano

 

1. FMS+9 sr 27 kd+3 na DT

2. BOGA +7 czysta bizu itp 1,5k 470 deffa buff ebo +9

3. Body

4. Aura m4 (staram się codziennie czytać) wirek berek m3

5. Solar

6. 61

Metki na Sohan odpadają za dużo ludu najwyżej nocą. DT nie mam co ulepszać. Chciałbym z 3kk dziennie zarobić na wszystkie KU przeczytanie aha i z lorda nic mi prawie nie dropi ew. 2 medale z komnaty ...

FB wystaw i zarabiaj i otwieraj malze . Potem ulepsz skile i lepsza bron ;)

Opublikowano

1. parta +4

2.Boga +6 kd defa +3

3. woj body 75lvl

4. wir m8 aura m7 berek m7 trzystronne m7

5. Kronos

Z tym ekwipunkiem szczytów nie osiągniesz, dlatego lepiej zacząć od podstaw, czyli fishbot lub kopanie rud. Gdy zaopatrzysz się w lepszą broń i jakąś stalkę to wyrusz do Red Lasu na Metki. ;-)

Opublikowano

1.fms sr35+7 kd penetry+3

2.tygra +9czysta

3. Woj body 47lvl

4.skille m1aura wirek m1 (moze w koncu wejdzie na m2) berek 9

5.solar

6.oczywiscie mam boja i buffka blogo 13 pomoc m1 lacznie mam 323defa Gdzie zarabiac???

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.fms sr35+7 kd penetry+3

2.tygra +9czysta

3. Woj body 47lvl

4.skille m1aura wirek m1 (moze w koncu wejdzie na m2) berek 9

5.solar

6.oczywiscie mam boja i buffka blogo 13 pomoc m1 lacznie mam 323defa Gdzie zarabiac???

Wyrusz na Lorda Małp lub Metiny na pustyni - teraz przyda się to na eventach walentynkowych, gdzie dodadzą drop Szkatułek Amora.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...