Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz jak zarabiać? Zapytaj tutaj!


xSoby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wie ktos moze czy te skrzynie amora beda dropac z tego lorda malp lub z chodzacej malpy tzn. Bossa malp z normalnego lochu? I czy ja dam rade z lordem malp?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 581
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. FMS+9 śr 32, szansa na otrucie 5% z kd śmierci+3, penetry+4

2. Łuska +8 kd defa,uchylenia,speeda+3

3.Wojownik Body

4.Aura M2, Berek M6

5.Monolit

6.52

Opublikowano

1. FMS+9 śr 32, szansa na otrucie 5% z kd śmierci+3, penetry+4

2. Łuska +8 kd defa,uchylenia,speeda+3

3.Wojownik Body

4.Aura M2, Berek M6

5.Monolit

6.52

Najlepiej metki Diabła na Sohan/Ciemności w Dolinie. Jak masz buffa to może metki Śmierci 65 skubnąć ale postaraj się podbić aurę bo golemy robią swoje.

Opublikowano

a wie ktos moze czy te skrzynie amora beda dropac z tego lorda malp lub z chodzacej malpy tzn. Bossa malp z normalnego lochu? I czy ja dam rade z lordem malp?

Skrzynie Amora będą dropić z każdego bossa oraz Metinów 5-90 lvl (prócz tych z DT oraz Komnaty Smoka!). Aby mieć jakiś dobry drop potrzebujesz na Lorda, potrzebujesz coś więcej niż 48 lvl i na pewno lepsze skille.

 

 

 

1. FMS+9 śr 32, szansa na otrucie 5% z kd śmierci+3, penetry+4

2. Łuska +8 kd defa,uchylenia,speeda+3

3.Wojownik Body

4.Aura M2, Berek M6

5.Monolit

6.52

Metiny w okolicach Oazy na Pustyni lub środek Góry Sohan na Metkach Diabła.

Opublikowano

1. FMS+9 śr 32, szansa na otrucie 5% z kd śmierci+3, penetry+4

2. Łuska +8 kd defa,uchylenia,speeda+3

3.Wojownik Body

4.Aura M2, Berek M6

5.Monolit

6.52

Metki diabla, sohan .

Opublikowano

1. FMS+9 śr 32, szansa na otrucie 5% z kd śmierci+3, penetry+4

2. Łuska +8 kd defa,uchylenia,speeda+3

3.Wojownik Body

4.Aura M2, Berek M6

5.Monolit

6.52

Metki Diabła / Lord Małp
sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

1. fms+9 25sr (kryta i moba+3)

2. Smocza+9 1k pż (Uchyłki +4 i defa+3)

3. Body

4. Aura m2 berserk m2

5. 18, Phobos

6. 51

 

Chciałbym zarobić na biżu 1,5/2k HP i żeby przynajmniej codziennie tą aurę przeczytać :)

Opublikowano

1. fms+9 25sr (kryta i moba+3)

2. Smocza+9 1k pż (Uchyłki +4 i defa+3)

3. Body

4. Aura m2 berserk m2

5. 18, Phobos

6. 51

 

Chciałbym zarobić na biżu 1,5/2k HP i żeby przynajmniej codziennie tą aurę przeczytać :)

Najpierw włącz jakiegoś FishBota, sprzedawaj małże/ryby i kup lepszą broń - może być jakiś FMS ze średnimi 35%+. Do tego postaraj się o NNO i jakąś regenerację PŻ oraz wyrusz na Lorda Małp. Na tym levelu drop powinien Cię zadowolić, jednak najpierw lekko lepszy ekwipunek oraz skille na M4/M5. Możesz też próbować na metinach na pustyni.

Opublikowano

1. fms+9 25sr (kryta i moba+3)

2. Smocza+9 1k pż (Uchyłki +4 i defa+3)

3. Body

4. Aura m2 berserk m2

5. 18, Phobos

6. 51

 

Chciałbym zarobić na biżu 1,5/2k HP i żeby przynajmniej codziennie tą aurę przeczytać :)

 

Ja bym sobie zrobił nobchara i łowił rybki na FB lub dropił KU/KD.

 

 

 

1.fms sr35+7 kd penetry+3

2.tygra +9czysta

3. Woj body 47lvl

4.skille m1aura wirek m1 (moze w koncu wejdzie na m2) berek 9

5.solar

6.oczywiscie mam boja i buffka blogo 13 pomoc m1 lacznie mam 323defa Gdzie zarabiac???

 

Lord,Metki na Sohan możesz próbować lecz szczytów zbyt wielkich solo nie osiągniesz.

Możesz też jak napisałem pod cytatem wyżej zrobić dropa.

Opublikowano

1. fms+9 25sr (kryta i moba+3)

2. Smocza+9 1k pż (Uchyłki +4 i defa+3)

3. Body

4. Aura m2 berserk m2

5. 18, Phobos

6. 51

 

Chciałbym zarobić na biżu 1,5/2k HP i żeby przynajmniej codziennie tą aurę przeczytać :)

Metki na sohan lub metki na 3 piętrze w DT.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

1. FMS 31sr 8it +9

2. Boga +8 z KD Defa +4 / tygrysia tarcza +9/ żelak +9 (530defa)

3. Woj Body 61lvl

4. Aura m4 berek m4 wir m3

5. Solar

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

1. FMS 31sr 8it +9

2. Boga +8 z KD Defa +4 / tygrysia tarcza +9/ żelak +9 (530defa)

3. Woj Body 61lvl

4. Aura m4 berek m4 wir m3

5. Solar

Wybierz się na Metiny Śmierci na Górze Sohan lub próbuj robić DT z buffem. Za zarobioną kasę postaraj się wbić skille na M7/M8, a potem kupić jakiegoś bojowego.

Opublikowano

1. Broń (KD)- rib +9 sr 27 kd+3 potwora i powtórki


2. Zbroja (KD)- śmiertelka +9 4b(w tym max pż i na miecze) kd obrony+3


3. Klasa postaci:Woj Body


4. Skille:aura m2 berek m2 wirek na 2 i reszta na 1


5. Serwer:arkantes


6. Lv postaci:40

/sygna wychodzaca poza mpc

Opublikowano

1. Broń (KD) Rib +9

2. Zbroja (KD)Zaraz zbrojka na 42

3. Klasa postaci Body

4. Skille Aura m8 wir m1 (zaraz bede robil wir m9)

5. Serwer Diamond

6. Lv postaci 39

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano

1. Broń Miecz na 1lv +0



2. Zbroja (pęknięte chyba daje bardzo dużo) Mnisia +0



3. Klasa postaci (Wojownik Mental)



4. Skille SILNE CIAŁO 4



5. Serwer S 21



6. Lv postaci 5

Opublikowano

 

1. Broń (KD)- rib +9 sr 27 kd+3 potwora i powtórki

2. Zbroja (KD)- śmiertelka +9 4b(w tym max pż i na miecze) kd obrony+3

3. Klasa postaci:Woj Body

4. Skille:aura m2 berek m2 wirek na 2 i reszta na 1

5. Serwer:arkantes

6. Lv postaci:40

Metiny na pustyni albo dropienie medali.

 

 

 

1. Broń (KD) Rib +9

 

2. Zbroja (KD)Zaraz zbrojka na 42

 

3. Klasa postaci Body

 

4. Skille Aura m8 wir m1 (zaraz bede robil wir m9)

 

5. Serwer Diamond

 

6. Lv postaci 39

Serwer DiamondMT2? Tam nie zarobisz na tym levelu, ewentualnie sztabki lub ulepszacze na nowych mapach.

 

 

 

 

1. Broń Miecz na 1lv +0

2. Zbroja (pęknięte chyba daje bardzo dużo) Mnisia +0

3. Klasa postaci (Wojownik Mental)

4. Skille SILNE CIAŁO 4

5. Serwer S 21

6. Lv postaci 5

Wbij 7 lvl i pójdź do Imha dropić bronie na 30 lvl - exp wpłacaj na gildię.

Opublikowano
1. Fms +9 sr 35 um -11 kd potwora +4 przeszycia +4

2. Mistyk +9 2k pz kd blokady+4 i kd obrony +4

3. Sura wp

4. Ostrze G1 strach M8 planowane g i smoczy wir m2

5. Ravia.eu

6. 52

7. 400 defa na boju
Opublikowano

1. Broń (KD) simki 9+ full kd 3+

2. Zbroja (KD) Funkcja 9+ deffa i speeda 3+

3. Klasa postaci Ninja Dagger

4. Skille zasadzka m5 wirek m4 szybki m3 trutka m1 ( dopiero wbita ;p, a skille słabe bo nie czytałem tak ku dopóki nie wbiłem 70 ;p )

5. Serwer Monastyr

6. Lv postaci 70

7. 15k hp i 540 deffa buffy po 29 %

Jakbym mnie ktoś zaprowadził do dt na metki 70 to KD będą dropiły ?? BO nawet w krainie gigantów tera latają 2 75 i lipa ;/

Opublikowano

 

1. Fms +9 sr 35 um -11 kd potwora +4 przeszycia +4
2. Mistyk +9 2k pz kd blokady+4 i kd obrony +4
3. Sura wp
4. Ostrze G1 strach M8 planowane g i smoczy wir m2
5. Ravia.eu
6. 52
7. 400 defa na boju

Ta ale tam pelno ludu a metka smierci nie uciagne :)

Opublikowano

1.fms +9 sr 30% kd potw +3 i spalone

2.smocza +9 kd spalone

3.Woj body

4skile aura m2 berek m4

5 syriusz s25

6.53

Idź na tym levelu na Lorda Małp - od 48 do 54 lecą kamyki i nie tylko.

Opublikowano

1.fms +9 sr 30% kd potw +3 i spalone

2.smocza +9 kd spalone

3.Woj body

4skile aura m2 berek m4

5 syriusz s25

6.53

Metki sohan , metki w DT lub ulepszanie

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...