Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz jak zarabiać? Zapytaj tutaj!


xSoby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Rib+9 sr 33

2.Tygra+9 2k hp

3.Wojownik Mental

4.silne m7/duchowe m2

5.S10.

6.lv 38

mam wilka wojennego. metki w m2 odpadają .

Zrób buffa, spróbuj czymś zwiększyć wartość oraz szybkość ataku i leć na Lorda Małp (lub Metiny 40 lvl na pustyni / kopanie rud).

  • Odpowiedzi 581
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Rib+9 sr 33

2.Tygra+9 2k hp

3.Wojownik Mental

4.silne m7/duchowe m2

5.S10.

6.lv 38

mam wilka wojennego. metki w m2 odpadają .

Metki na 40 lvl

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

1.Rib+9 sr 33

2.Tygra+9 2k hp

3.Wojownik Mental

4.silne m7/duchowe m2

5.S10.

6.lv 38

mam wilka wojennego. metki w m2 odpadają .

Zrób buffka i ciskaj na metki 40/45.

Także możesz dropić na BO.

Opublikowano

1. Broń (KD)fms +4 śr 12

2. Zbroja (KD)lwia +6

3. Klasa postaci woj body

4. Skille aura m1

5. Serwer Metin2 sg

6. Lv postaci30

Prosze o pomoc jak zarabiać tą postacią!;)

Opublikowano

1. Broń (KD)fms +4 śr 12

2. Zbroja (KD)lwia +6

3. Klasa postaci woj body

4. Skille aura m1

5. Serwer Metin2 sg

6. Lv postaci30

Prosze o pomoc jak zarabiać tą postacią! ;)

Z tym ekwipunkiem nic nie zrobisz. Możesz zaryzykować i odpalić fishbota (+wykonywanie misji).

Opublikowano

1. Broń (KD)fms +4 śr 12

2. Zbroja (KD)lwia +6

3. Klasa postaci woj body

4. Skille aura m1

5. Serwer Metin2 sg

6. Lv postaci30

Prosze o pomoc jak zarabiać tą postacią! ;)

Metki 25/30 jak to na sg bywa : ]

Opublikowano

1. Broń (KD) FMS +9 śr 36  kd  potwora +3 i kryta +3
2. Zbroja Smocza +9 1.5k hp 15 dzwony kd +3 defa +3 uchylki
- Tarcza okrągła +9 12 siła 10 diabły i reszta syf (BEZ NNO)
- EBO +4 Zrobie z +6 może kupie tanio +9
- Nasyjnik 1.5k hp
- Buty 1.5k hp
- Hełm narazie tradycyjny +6 kupie żelaka +9 może zrobie

 

3. Klasa postaci: Wojownik Body
4. Skille: Aura M6 Berek M2
5. Serwer: Draenor2
6. Lvl postaci: 43

 

Nie wiem na jakim lv najlepiej zarabiać tak w granicach 41-55myślę zarobek tylko gdzie by był najlepszy dobije większy i gdzie mam iść zarabiam powiem że tam kamole to g*wno chodzi mi przeważnie żeby dropić w syff kd +3 potrzebne żeby ulepszyć na +4 +4 też niech dropi i te skrzynie.

 

Więc gdzie najlepiej ?

A i może powiecie mi jakie eq dokupiać itp bo skile czytam za pomocą egzorcyzmów i rad a berka normalnie tylko aure bo droższa

 

Więc jak polecacie ?
Mam bufa narazie 38 dzisiaj jej wbije może 41 to bd perłowy +4   i coś tam skile pomoc smoka m3 błogo m2
Chyba zrobie ninje więc woj to będzie taki jakby dropek gdzie iść najlepiej zarabiać ?

Opublikowano

1. Broń (KD) FMS +9 śr 36  kd  potwora +3 i kryta +3

2. Zbroja Smocza +9 1.5k hp 15 dzwony kd +3 defa +3 uchylki

- Tarcza okrągła +9 12 siła 10 diabły i reszta syf (BEZ NNO)

- EBO +4 Zrobie z +6 może kupie tanio +9

- Nasyjnik 1.5k hp

- Buty 1.5k hp

- Hełm narazie tradycyjny +6 kupie żelaka +9 może zrobie

 

3. Klasa postaci: Wojownik Body

4. Skille: Aura M6 Berek M2

5. Serwer: Draenor2

6. Lvl postaci: 43

 

Nie wiem na jakim lv najlepiej zarabiać tak w granicach 41-55myślę zarobek tylko gdzie by był najlepszy dobije większy i gdzie mam iść zarabiam powiem że tam kamole to g*wno chodzi mi przeważnie żeby dropić w syff kd +3 potrzebne żeby ulepszyć na +4 +4 też niech dropi i te skrzynie.

 

Więc gdzie najlepiej ?

A i może powiecie mi jakie eq dokupiać itp bo skile czytam za pomocą egzorcyzmów i rad a berka normalnie tylko aure bo droższa

 

Więc jak polecacie ?

Mam bufa narazie 38 dzisiaj jej wbije może 41 to bd perłowy +4   i coś tam skile pomoc smoka m3 błogo m2

Chyba zrobie ninje więc woj to będzie taki jakby dropek gdzie iść najlepiej zarabiać ?

Metki Dolina i Sohan

Jeśli pomogłem daj like : )

Opublikowano

1)Truta +6 kd +4 sr 37%

2)Fenki +9 2k pż 15% miecze lub kozaki +9 2k pż

Stal +4 kd +4 5 bon 500 pż 15% miecze 15% 2 reka

Ebo +9 20% grota

Sokół nno +9 lub lwia +9 20% grota

Białe złoto +9 20% grota

Wisior z łez +9 2k pż 10% strzały lub białe złoto +9 2k pż

zamkowy +5 20% grota lub wyzywka +9 5 bon 10% lud

 

Gdzie dropić??Możliwe korekty w eq.

3)Sura wp

4)Ostrze/Smoczy/palec/rozproszenie P/Strach M5

5)Metin PL

6)86lvl

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

1)Truta +6 kd +4 sr 37%

2)Fenki +9 2k pż 15% miecze lub kozaki +9 2k pż

Stal +4 kd +4 5 bon 500 pż 15% miecze 15% 2 reka

Ebo +9 20% grota

Sokół nno +9 lub lwia +9 20% grota

Białe złoto +9 20% grota

Wisior z łez +9 2k pż 10% strzały lub białe złoto +9 2k pż

zamkowy +5 20% grota lub wyzywka +9 5 bon 10% lud

 

Gdzie dropić??Możliwe korekty w eq.

3)Sura wp

4)Ostrze/Smoczy/palec/rozproszenie P/Strach M5

5)Metin PL

6)86lvl

Proponuję Ci najpierw zarobić na ulepszenie stalki oraz hełmu, jak i wbicie Strachu przynajmniej na G1. Gdy to zrobisz to bez problemu możesz iść dropić do Groty albo wybrać się na Metiny w Red Lesie, jednak tam nie będziesz miał aż takiego zysku.

Opublikowano

1.rib +5 kd penetry+4 sr 24

2.smierta +9 1,5khp

3. Woj body

4. Skile aura m2 wirek m3

5.solar s26

6.53lvl kon bojowy jest

7.posiadam jeszcze buffke 38 lvl blogo m3 pomoc m2 odbicie 3

drugie konto dropek do m2

1.fms sr 35 penetry +3

2.yin-yang +7 2khp

3.sura wp

4. Ostrze m1 czarowna zbroja m2

5.solar s26

6.35lvl kon bojowy jest .

Zarabiam tak ze expie postacie do 30lvl wykorzystuje bodzie i zmianki zeby riba na +9 zrobic ale juz z 30 bodzi poszlo a potem stawiam te konta jako fishboty az nie dostana i tak caly czas oczywiscie maile nowe caly czas robie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.rib +5 kd penetry+4 sr 24

2.smierta +9 1,5khp

3. Woj body

4. Skile aura m2 wirek m3

5.solar s26

6.53lvl kon bojowy jest

7.posiadam jeszcze buffke 38 lvl blogo m3 pomoc m2 odbicie 3

drugie konto dropek do m2

1.fms sr 35 penetry +3

2.yin-yang +7 2khp

3.sura wp

4. Ostrze m1 czarowna zbroja m2

5.solar s26

6.35lvl kon bojowy jest .

Zarabiam tak ze expie postacie do 30lvl wykorzystuje bodzie i zmianki zeby riba na +9 zrobic ale juz z 30 bodzi poszlo a potem stawiam te konta jako fishboty az nie dostana i tak caly czas oczywiscie maile nowe caly czas robie

Masz w miarę dobry sposób na zarobek i w końcu coś ciekawego może Ci się trafić. Z tych fishbotów zbieraj na ekwipunek, a z dropa w M2 na skille na główną postać i na buffa. Na 53 lvl możesz wybrać się do V2, jednak jeszcze poczekaj z tym wypadem, bo z takim EQ możesz mieć trudności.

Opublikowano

 

Masz w miarę dobry sposób na zarobek i w końcu coś ciekawego może Ci się trafić. Z tych fishbotów zbieraj na ekwipunek, a z dropa w M2 na skille na główną postać i na buffa. Na 53 lvl możesz wybrać się do V2, jednak jeszcze poczekaj z tym wypadem, bo z takim EQ możesz mieć trudności.

powiem tak expie w v1 na tych spotach tuz przy szponach. Ale wlasnie powiedzcie mi jakies eq sobie zalatwic(kupic) ile na ty wydam i co za ile mam kupic. Bo mam zamiar stanac na 54lvl czytac ku i robic biologa a jak juz expic to tylko te postacie do 30lvl

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.Rib +9 sr 38

2.Stalka +4

3.Wojownik Mental

4.Silne G1/Duchowe G1/Walniecie M6

5.Serwer Balmora

6.Lvl 67

Metki 65/80

DT

Opublikowano

1.Rib +9 sr 38

 

2.Stalka +4

 

3.Wojownik Mental

 

4.Silne G1/Duchowe G1/Walniecie M6

 

5.Serwer Balmora

 

6.Lvl 67

Polecam DT

i ognista ziemię.

offtop.gif

 

DAJLIKE! ! !

HollyMusic.pl

Opublikowano

 

1.Rib +9 sr 31 kd pod exp +4

 

2.Smocza 1,5k hp def+3 Speeda+3

 

3.Wojownik Body

 

4.Aura m2 Berek m3

 

5.Serwer Solar

 

6.Lvl 56

7.396 defa

8. 14,5k hp

Nerubianin_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

 

1.Rib +9 sr 38 kd pod exp +4

2.Smocza 1,5k hp def+3 Speeda+3

3.Wojownik Body

4.Aura m2 Berek m3

5.Serwer Solar

6.Lvl 56

7.396 defa

8. 14,5k hp

 

 

Metki 55 / 65 i próbuj lorda zawsze jakaś szansa na kamień duchowy

Opublikowano

1.Rib +9 sr 31 kd pod exp +4

 

2.Smocza 1,5k hp def+3 Speeda+3

 

3.Wojownik Body

 

4.Aura m2 Berek m3

 

5.Serwer Solar

 

6.Lvl 56

7.396 defa

8. 14,5k hp

 

Najlepszym zarobkiem dla Twojej postaci będzie bicie metinów najlepiej na sohan jeżeli coś dropnie to polecam również na pustyni twardości :)

Opublikowano

1.Rib +9 sr 31 kd pod exp +4

 

2.Smocza 1,5k hp def+3 Speeda+3

 

3.Wojownik Body

 

4.Aura m2 Berek m3

 

5.Serwer Solar

 

6.Lvl 56

7.396 defa

8. 14,5k hp

Zarabiaj na Metinach na metinach w DT oraz na górze sohan. Level wbijaj na V2 z wierzchowcem (skille popraw).

Opublikowano

Najlepszym zarobkiem dla Twojej postaci będzie bicie metinów najlepiej na sohan jeżeli coś dropnie to polecam również na pustyni twardości :)

Głównie polecam metiny .
Opublikowano

Klasa postaci: Sura Broń (WP)

Serwer: Solar
Poziom postaci:37
Ekwipunek (EQ):
Broń - fms+7 sr 29
Zbroja - YY +4 2k hp 5pz 10 odbicie
Hełm - wyzywka +5
Tarcza - bojowa+6
Bransoleta - drewniana+1 <lol>
Buty -bambusowe 5 spowolnienie
Kolczyki -brak
Naszyjnik -brak
Poziomy umiejętności (skilli):
Czarowane Ostrze - m1
Strach - m1
Status Postaci:
WIT - 20
INT -77
SIŁ -30
ZRĘ -3
Poziomy dodatkowych umiejętności:
Jeździectwo - 4 lvl
Dodatkowe informacje:

mam 4 lvl konia chce sb dorobic na ku jak?

Opublikowano

Klasa postaci: Sura Broń (WP)

Serwer: Solar

Poziom postaci:37

Ekwipunek (EQ):

Broń - fms+7 sr 29

Zbroja - YY +4 2k hp 5pz 10 odbicie

Hełm - wyzywka +5

Tarcza - bojowa+6

Bransoleta - drewniana+1 <lol>

Buty -bambusowe 5 spowolnienie

Kolczyki -brak

Naszyjnik -brak

Poziomy umiejętności (skilli):

Czarowane Ostrze - m1

Strach - m1

Status Postaci:

WIT - 20

INT -77

SIŁ -30

ZRĘ -3

Poziomy dodatkowych umiejętności:

Jeździectwo - 4 lvl

Dodatkowe informacje:

mam 4 lvl konia chce sb dorobic na ku jak?

 

Bij best specjalistów na dolinie, albo po prostu metki bij z buta ;)

 

ewentualnie zrób dropka 15 lvl i w m1 drop:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...