Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz jak zarabiać? Zapytaj tutaj!


xSoby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 581
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. RIB +9 śr 37% KD exp +3

2. Boga +9 5b (1.5kHP)

3. Wojownik Mental

4. Silne G1, walnięcie G1, duchowe m7

5. Agronas

6. Lv 69

Opublikowano

1. RIB +9 śr 37% KD exp +3

2. Boga +9 5b (1.5kHP)

3. Wojownik Mental

4. Silne G1, walnięcie G1, duchowe m7

5. Agronas

6. Lv 69

 

MEtki 75lv w piekle, możesz też spróbować red las jak masz bufka.

+

Jak masz coś na dt i dasz rade robić sam dt, to metki na 6piętrze, odlurować moby i tłuc metki 75lv

beztytuuacf.png

Opublikowano

bron fms 27sr (brak KD)

Zbr mnisia (brak kd)

Server:teoden.eu

woj body

aura p

A jaki level? Na tym serwerze dobrym zarobkiem są Metiny (już od 5 levela), bo jest ładny drop. Leć na metiny ze swoim poziomem i dorób ekwipunek na większą wartość ataku. ;-)

Opublikowano

1. Broń (KD) będzie rib 35sr+9 kd+4

2. Zbroja (KD) boga+7 1,5k hp deff uchylka speed+3

3. Klasa postaci woj mental

4. Skille silne m8 duchowe m9 walniecie m5

5. Serwer exandros

6. Lv postaci 61

26495931301941812087.png
Opublikowano

1. Broń (KD) będzie rib 35sr+9 kd+4

 

2. Zbroja (KD) boga+7 1,5k hp deff uchylka speed+3

 

3. Klasa postaci woj mental

 

4. Skille silne m8 duchowe m9 walniecie m5

 

5. Serwer exandros

 

6. Lv postaci 61

 

Idź na Metiny Śmierci na Górę Sohan i tam drop przedmioty z rękawicą złodzieja. Ewentualnie sprzedaż małży.

Opublikowano

1. Miecz +9

2. YY +9 2k hp bez kd

3. SUra WP

4. Carowane , Stach Wirek P

5. PAndoramt2

6. Lv 61

Zrób dropa na Pandorce wbij do jakiejś gildi czy cos oddawaj exp i drop szkaty w światyni hwang dobry drop jest.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Zrób dropa na Pandorce wbij do jakiejś gildi czy cos oddawaj exp i drop szkaty w światyni hwang dobry drop jest.

jakby to było takei proste teraz dodasz jakieś 2 % na 1 lvl i gildia juz 20 lvl ;/ zj..... ;/ a jak dropic szkaty ? Zjawa itp ?
Opublikowano

1. Szeroki miecz +6

2. Tygrysia +9 z KD Witalności +1

3. Wojownik Body

4. Aura m1, Berserker 10, Szarża 1, Wir 1

5. Orion (S22)

6. 30lvl

Nie wiem czy wbić 35 lvl, zrobić boja i iść na metki w M2. Mam zamiar także kupić FMS +9. Więc co mi najlepiej polecacie?

12093562540002048935.jpg

Wieczny kibic Wisły Kraków.

Opublikowano

 

1. Szeroki miecz +6

2. Tygrysia +9 z KD Witalności +1

3. Wojownik Body

4. Aura m1, Berserker 10, Szarża 1, Wir 1

5. Orion (S22)

6. 30lvl

 

Nie wiem czy wbić 35 lvl, zrobić boja i iść na metki w M2. Mam zamiar także kupić FMS +9. Więc co mi najlepiej polecacie?

Polecam Ci wbić 35 i chodzić na metki :0 a teraz możesz próbowac dropić na pustyni ulepszacze ;) mozna sie ladnie dorobic . ew rybki lowic

Opublikowano

1. Broń (KD) - Fms + 9, śr 14 % kd potworków + 4 i jakiś tam bon.

2. Zbroja (KD) - Tygra +6 bez bonów (Przez nieuwagę straciłem + 9 +2k pż ...)

3. Klasa postaci - Wojownik

4. Skille - Mental Silne m1 i walnięcie 15.

5. Serwer - Syriusz (25)

6. Lv postaci - 33

 

Mam zbrojkę na 34 lvl +7 i środki, żeby zrobić ją na +9.

Proszę o szybką odpowiedź.

Obecny brak sygny :(

Opublikowano

1. Broń (KD) - Fms + 9, śr 14 % kd potworków + 4 i jakiś tam bon.

2. Zbroja (KD) - Tygra +6 bez bonów (Przez nieuwagę straciłem + 9 +2k pż ...)

3. Klasa postaci - Wojownik

4. Skille - Mental Silne m1 i walnięcie 15.

5. Serwer - Syriusz (25)

6. Lv postaci - 33

 

Mam zbrojkę na 34 lvl +7 i środki, żeby zrobić ją na +9.

Proszę o szybką odpowiedź.

 

Metki w m2 - jest to jeden z nowszych serwerów, więc zarobek na metkach w m2 będzie dobrym rozwiązaniem.

Rudy - jeśli masz kilka postaci 30lv+ to jest to fajny i łatwy zarobek :]

Ryby - nudny, ale dość opłacalny zarobek - szczególnie na nowszych serwerach ( takich jak ten na którym grasz ).

Ezoty ( dropienie ribów, ulepszaczy, itemów 2,3b ) - dobry zarobek.

Opublikowano

Masz na myśli te ezoty z mniejszym lvl'em czy te z pod świątyni ?

 

@edit. Kolego, jesteś wielki już jednego riba wydropiłem.

Obecny brak sygny :(

Opublikowano

1. Broń (KD) - FMS +9 śr.35 ( Śmierci i Potwora +4 )

2. Zbroja (KD) - [będzie] Mistyk +8/9 (-)

3. Klasa postaci - Sura WP

4. Skille - Ostrze M5, Zbroja M3, Strach M2

5. Serwer - s19. Deimos

6. Lv postaci - Lv54

¡ Hala Madrid !

Opublikowano

1. Broń (KD) - FMS +9 śr.35 ( Śmierci i Potwora +4 )

2. Zbroja (KD) - [będzie] Mistyk +8/9 (-)

3. Klasa postaci - Sura WP

4. Skille - Ostrze M5, Zbroja M3, Strach M2

5. Serwer - s19. Deimos

6. Lv postaci - Lv54

 

Metiny Diabła (55lv) - bardzo dobry zarobek na tym lvl'u co masz.

Loch małp trudny - jeśli medale są w cenie ( opłacalne ) to jest to jeszcze lepszy zarobek niż metki diabła.

 

 

1. Truta +9 sr 46

2.Stal +9

 

3. Sura WP

 

4. Czarowane P,Strach,P,Palec P

 

5. Feniks

 

Jaki lvl tej surki ?

 

Najlepszy zarobek będzie na metkach w red.

Opublikowano

1. Broń (KD) zwykly miecz

2. Zbroja (KD) mnisia

3. Klasa postaci wojo body lub mental

4. Skille

5. Serwer Solar S26

6. Lv postaci jeszcze nie wiem

Chodzi mi o to ze chcialbym zarabiac tak gdzies 10 wojem na metinach bitwy i zbierac ku na kamer modzie

Ale nie wiem czy warto

Opublikowano

1. Broń (KD) brak :/

2. Zbroja (KD) yy +5 kd defa +4 5 bon 1,5k hp 30 atak

3. Klasa postaci wp

4. Skille m1 czarowane 14 strach

5. Serwer s17

6. Lv postaci 35

spalil fms i chce sie odbic teraz :/

Opublikowano
1. Broń (KD) zwykly miecz

2. Zbroja (KD) mnisia

3. Klasa postaci wojo body lub mental

4. Skille

5. Serwer Solar S26

6. Lv postaci jeszcze nie wiem

Chodzi mi o to ze chcialbym zarabiac tak gdzies 10 wojem na metinach bitwy i zbierac ku na kamer modzie

Ale nie wiem czy warto

Metki w m1 na małym lvlu, dropiąc KU możesz się dorobić.

giphy.gif

Opublikowano

1. Broń (KD) zwykly miecz

2. Zbroja (KD) mnisia

3. Klasa postaci wojo body lub mental

4. Skille

5. Serwer Solar S26

6. Lv postaci jeszcze nie wiem

Chodzi mi o to ze chcialbym zarabiac tak gdzies 10 wojem na metinach bitwy i zbierac ku na kamer modzie

Ale nie wiem czy warto

Możesz tego spróbować, lecz jest jeszcze jeden sposób, a mianowicie wybranie się do Imha (M3) na 8-12 lvl i dropienie broni ze średnimi. To dwie możliwości, na których zarobisz mniej więcej tyle samo. ;-)

 

 

 

1. Broń (KD) brak :/

2. Zbroja (KD) yy +5 kd defa +4 5 bon 1,5k hp 30 atak

3. Klasa postaci wp

4. Skille m1 czarowane 14 strach

5. Serwer s17

6. Lv postaci 35

spalil fms i chce sie odbic teraz :/

Zarabiaj na łowieniu. Najlepiej na fishbocie, potem otwieraj małże i sprzedawaj. Jak już trochę zarobisz to zaopatrz się w FMS'a +9 ze średnimi +30% i leć na Metiny Zazdrości w M2.

 

 

 

1. Fms +9 sr+11,Um+0 k

2. Smocza +7 kd +4

3. Wojownik Body

4. Aura m6, berek m4

5. Syriusz

6. Lv 51

 

Z tym FMS'em nie zdziałasz za dużo. Proponuję tak jak wyżej najpierw sprzedawaj małże lub rudy, a potem zakup lepszą broń. 51 lvl to poziom sporny - radzę też lekko podexpić postać, a potem wybrać się na Metiny na Sohan lub na Ognistej Ziemi.

Opublikowano

1. Broń (KD) kosa bojowa +4

2. Zbroja (KD) lwia +4

3. Klasa postaci wojo mental

4. Skille m1 silne duchowe na 7 i reszta po 1

5. Serwer s26 solar

6. Lv postaci 30

Chcialbym zebrac kasy na riba +9 ze srednimi 30

Opublikowano

1. Broń (KD) kosa bojowa +4

2. Zbroja (KD) lwia +4

3. Klasa postaci wojo mental

4. Skille m1 silne duchowe na 7 i reszta po 1

5. Serwer s26 solar

6. Lv postaci 30

Chcialbym zebrac kasy na riba +9 ze srednimi 30

Łów ryby na FishBocie na razie i sprzedawaj małże. Gdy już coś zarobisz jakąś kwotę to poszukaj tego RIB'a +9 ze średnimi +30%, a następnie spróbuj na Metiny Zazdrości na 35 levelu z bojowcem - wtedy zarobisz naprawdę dużo. ;-) Co do fishbota, to jeden z najlepszych działających teraz to LightFishbot (polecam go każdemu), który automatycznie blokuje HS, więc nie ma się co martwić o bana. Tutaj temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/771576-dl-lightfish-06-by-kris006/

Opublikowano

1. Broń (KD): Kosa Bojowa +6

2. Zbroja (KD) Tygrysia +6 (Kd obrony +1 i 1500hp)

3. Klasa postaci Wojownik Mental

4. Skille Silne M1

5. Serwer Syriusz

6. Lv postaci 28

Opublikowano

1. Broń (KD): Kosa Bojowa +6

 

2. Zbroja (KD) Tygrysia +6 (Kd obrony +1 i 1500hp)

 

3. Klasa postaci Wojownik Mental

 

4. Skille Silne M1

 

5. Serwer Syriusz

 

6. Lv postaci 28

 

1. Dobij 30 lvl i łów rybki.

2. Metki 25/30 level, ewentualnie 35 jak dajesz radę.

3. Besty w m2 w celu wydropienia fms'a, kozików i jelonka

4. Drop ribów na ezotach, są słabe to powinieneś dać radę.

5. Jak masz sporo kasy na start to kupuj tanio, sprzedawaj drogo.

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...