Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napisałem do niego czy mógłby dodać gildie, i prace.

0 reakji olał mnie, widać wlasnie jak jego pliki sa złozone, ekonomia+dzialki+sklepy. A gracze nie maja nawet jak zarobic na serwerze. Dno o.O

Opublikowano

Sam używam, i polecam serdecznie!

 

Mam pytanie: Czy mógłbyś udostępnić listę permissions (WSZYSTKICH) które są na tym serwerze?

Opublikowano

Czy te pliki działają przez Hamachi??

 

Oczywiście.

 

Niemasz dostępu do tej komendy -_-

 

Jakiej?

 

Sam używam, i polecam serdecznie!

 

Mam pytanie: Czy mógłbyś udostępnić listę permissions (WSZYSTKICH) które są na tym serwerze?

 

Wystarczy otworzyć plik permissions.yml

 

jest juz wersja 1.4.7?

 

Serwery z 1.4.6 działają na 1.4.7. Nie wymagają nowego silnika.

 

Daj dać sobie "permissions"

 

?

Opublikowano

Czemu nie ma MultiVerse-Core?

W pliku permissions.yml są wszyściutkie permisje?

Widziałem plugin, który po wygraniu przez Gracza określonej ilości godzin na serwie dawał lepszą rangę... Mógłbyś dodać ;)

Czy WorldBorder działa od bedrocka do nieba? I jeszcze dalej?

Czy w WorldBorderze można robić nieregularne kształty granic? (np, romby, gwiazdki :D )

______________________________

Jak dać (np.) dla VIP'a pojedyńczą komendę, lub ograniczenie ilości działek?

Opublikowano

Dlaczego gdy wgrywam Factions do twoich plików to wtedy nie działają mi rangi (chodzi że permissions działa ale np [Wlasciciel]Kowalski2407 to wtedy Wlasciciel znika co jest ??)

Proszę zdejmijcie mi parę % tak bardzo się staram :D

Opublikowano

Czemu nie ma MultiVerse-Core?

 

Zdecydowałem, aby usunąć. Zawsze można sobie pobrać i dodać. :)

 

W pliku permissions.yml są wszyściutkie permisje?

 

Nie rozumiem o co Ci dokładnie chodzi. Są uprawnienia mniej więcej ustawione jak na normalnym serwerze pod pluginy zawarte w paczce.

 

Widziałem plugin, który po wygraniu przez Gracza określonej ilości godzin na serwie dawał lepszą rangę... Mógłbyś dodać ;)

 

Ok, sprawdzę.

 

Czy WorldBorder działa od bedrocka do nieba? I jeszcze dalej?

 

Zapewne do takiego poziomu gdzie da się budować

 

Czy w WorldBorderze można robić nieregularne kształty granic? (np, romby, gwiazdki :D )

 

Tylko kwadrat i koło.

 

Jak dać (np.) dla VIP'a pojedyńczą komendę, lub ograniczenie ilości działek?

 

Jeśli chcesz dać dodatkowe uprawnienia prywatne dla jednej osoby to dodajesz pod wybraną grupą dla użytkownika permissions:, tak jak to normalnie jest zrobiony dla grup. Bodajże ograniczenie działek możesz ustawić dla różnych grup w pliku konfiguracyjnym SRM.

 

co odpowiada za to, że tnt nie wybucha?

 

WorldGuard.

 

Czekam na gildie, i prace.

 

Wątpię, abyś się doczekał.

 

Dlaczego gdy wgrywam Factions do twoich plików to wtedy nie działają mi rangi (chodzi że permissions działa ale np [Wlasciciel]Kowalski2407 to wtedy Wlasciciel znika co jest ??)

 

Nie wiem, pluginy do chatu nie są zapewne kompatybilne z Factions.

 

serio mchat i ichat ?

 

Yyy? Serio.

Opublikowano

Wgrałem sobie łatke v2 i ButtonWarp nie czyta :)

 

Could not load 'plugins az rank i button warp :)

Opublikowano

To wie ktoś gdzie sięga WorldBorder?

Czy tylko na tych wysokościach gdzie się da budować? Czy jeszcze dalej?

 

(bo ja chce miec go na serwie nie z powodu aby ludzie nie budowali... tylko z takiego aby nie uciekali :P - i żeby mapy nie poszerzali...)

Opublikowano

Wgrałem sobie łatke v2 i ButtonWarp nie czyta :)

 

Could not load 'plugins az rank i button warp :)

 

Zapewne usunąłeś plugin Vault.

 

Pomoze mi ktos WordEdit mi nie działa pomocy!

 

Możliwe, że posiadasz złą wersję silnika

 

 

@topic

 

Stworzyłem fanpage, na którym będę Was często informował o najnowszych zmianach dotyczących plików/craftbukkit'a/minecraft'a. Link znajdziecie na dole prezentacji. Zapraszam!

Opublikowano

Na tak nie ma dzięki ;d

 

co musze usunąć żeby działy Factions ? (Domagają sie tego pluginu u mnie) :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...