Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Możesz prześwietlić mój permissions ?

BR3ND Mam problem z PEX , otóż chodzi o to że w daję range VIP i nie ma żadnych uprawnień lookniesz . ?

 

Download

http://speedy.sh/nqDfr/permissions.yml

Skan

https://www.virustotal.com/file/b2142bc4ef0a3cbe9ba3af7afb99d322ad08e40e83cb8303d2a461d1e94676e7/analysis/1356472110/

 

Bo nie działa mi . ;/ Dałem łatke też na 1.1

Opublikowano

Dzięki a i Essential /help nie jest spolszczon u mnie :/

 

Jak dodam plugin Factions to coś może sie bugować ?

 

Może nie współgrać z pluginami ichat i mChatSuite. Wgraj, przetestuj. ;)

 

Możesz prześwietlić mój permissions ?

 

Bo nie działa mi . ;/ Dałem łatke też na 1.1

 

Jak już pisałem, usunąć pustą linijkę nad users na samym dole.

Opublikowano

AuthMe - Logowanie 100% PL

ChestShop - Sklepy 100% PL

Essentials - Wszystkie podstawowe komendy 100% PL

iChat - Kolorowe prefiksy 100% PL

iConomy - Pieniądze 100% PL

LWC - Zabezpieczenia 100% PL

mChatSuite - Spolszczenie komunikatów, dodanie kolorów w grze 100% PL

OpenInv - Otwieranie ekwipunku, zakładanie przedmiotów na głowę 100% PL

PermissionsEX - Uprawnienia 100% PL

PlayerStatusSigns - Automatyczna aktualizacja tabliczek z datą 100% PL

WorldEdit - Edycja mapy za pomocą komend 100% PL Całość spolszczona w 90%

WorldGuard - Ochrona terenu, działki, flagi 0% PL Całość spolszczona w 0%

MultiVerse Core - Ponad 2 światy na serwerze A nie 4 światy? Overworld, Nether, End i Skyland? 100% PL

MultiVerse Portals - Wtyczka do MV Core 100% PL

NoCheatPlus - Blokuje cheaty, wyświetla komunikaty o cheaterach 100% PL

Reservations - Można wejść na serwer, gdy jest pełny i będzie np. 21/20 100% PL

ButtonWarp - Warpy na przycisk 100% PL

AutoSaveWorld - Autozapis świata 100% PL

CraftBook - Mechanizmy 0% PL

Vault - Poprawia działanie niektórych pluginów 100% PL

AutoMessage - Info bot 100% PL

Citizens - NPC 0% PL (tymczasowo niedostępny)

MuddersMilk - Możemy się zaćpać cukrem 100% PL

PvPToggle - Szybka zmiana trybu PvP 100% PL

SimpleSpleef - Dodaje na serwer grę "Spleef" 100% PL

MobArena - Dodaje na serwer mob arenę 100% PL

SimpleRegionMarket - Kupowanie działek za pomocą tabliczek 90% PL

LetItRain - Deszcz potworów, przedmiotów 100% PL

EpicBoss - Tworzymy własne bossy, tak jak się nam tylko podoba 100% PL (tymczasowo niedostępny)

Decapitation - Umożliwia tworzenie głów graczy 0% PL

OtherDrops - Zmieniony drop z bloków, anty-xray 100% PL

LagMeter - Pokazuje dokładnie ilość TPS, wolnej pamięci RAM 100% PL

AZRank - Ustawia rangi na czas 100% PL

 

 

Czerwony - uwaga

Żółty - odpowiedź/podpowiedź (jak to nazwać?)

---

 

Opublikowano

Siemka! Jest to mój 1 post na tym forum, i chciałbym się zapytać autora plików, jak wyłączyć/usunąć tą txt pack na serwer, bo jej nie lubię. A jak zmienię na tą normalną, to się sama zmienia. POMOCY! Z góry dziękuję

Opublikowano

Czerwony - uwaga

Żółty - odpowiedź/podpowiedź (jak to nazwać?)

 

Czy to ważne? :F Każdy głupi będzie wiedział o co chodzi.

 

Siemka! Jest to mój 1 post na tym forum, i chciałbym się zapytać autora plików, jak wyłączyć/usunąć tą txt pack na serwer, bo jej nie lubię. A jak zmienię na tą normalną, to się sama zmienia. POMOCY! Z góry dziękuję

 

Usuń treść z linijki textur-pack w pliku server.properties.

Opublikowano

@up komenda /setspawn a jak w multiverse masz mapke to komenda /mv setspawn.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Witam mam taki mały problem, gdy wpisuje

/pex user <nick> group set nazwa_grupy
Wyskakuje mi komunikat
Don't have enough permission for group nazwa_grupy

Nie ważne jaki dam nick czy jaką dam nazwę grupy dzieje się to samo.

 

Proszę o pomoc.

 

 

ROZWIĄZANE!

Opublikowano

możesz dać same pluginy bez paczki serverowej ? BR3ND bardzo bym prosił

 

Pobierz sobie wersję bez instalacji i folder plugins.

 

 

Witam mam taki mały problem, gdy wpisuje

Wyskakuje mi komunikat

 

Nie ważne jaki dam nick czy jaką dam nazwę grupy dzieje się to samo.

 

Proszę o pomoc.

 

 

ROZWIĄZANE!

 

Wpisuj ta komendę w konsoli, nie masz uprawnień do tego.

Opublikowano

[Lift Up] = [W GORE]

[Lift Down] = [W DOL]

[Gate] = [bRAMA]

 

 

Mam problem pisze to i jak klikne pisze "this lift has no destination"prosze o pomoc !

 

Zaktualizowałem CraftBook'a pod 1.4.6. Niedługo pojawi się spolszczony. Na razie jest podstawowe, czyli [Lift Up], [Gate].

Opublikowano

fajna bardzo paczka ale pluginy troche za słabe dodaj survival albo skyblock

 

fajna bardzo paczka ale pluginy troche za słabe dodaj survival albo skyblock

Opublikowano

@up nie będzie plików na ten typ a jak chcesz mieć takie to wejdź na YouTube,i tam poszukaj.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

mam pytanie, czy w tej paczce authme jest zabezpieczone od tego że można wejść na każde konto dodając przed nick "/" ? jeśli nie to gdzie się w configu przed tym zabezpieczało? bo kiedyś korzystałem z xauth ale to dawno było i tam umiałem.

13383240635273632566.png

Opublikowano

@up Jest Zabezpieczony.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

dziwne. Dla rangi gracz musi być "default: true" jednak pod rangą np. admin gdy nie chcę by była ona domyślną rangą to nie pisze "default: false" tylko po prostu nic, bo inaczej by całe permissions nie działało. Też tak macie? mam paczkę na 1.4.6 wersje 1.0

13383240635273632566.png

Opublikowano

@up Spróbuj pobrać v 1.1 lub musi tak być.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Mi ciągle tak wyskakuje :

 

[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2012-12-27 17:09:03

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

2012-12-27 17:09:03

 

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Starting minecraft server version 1.4.6

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Loading properties

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Default game type: SURVIVAL

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Generating keypair

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Starting Minecraft server on 5.10.219.250:25689

2012-12-27 17:10:27 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2012-12-27 17:10:27 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

2012-12-27 17:10:27 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

2012-12-27 17:10:29 [iNFO] Stopping server

 

co mam zrobić?

Opublikowano

Wpisałeś złe ip,lub zły port wpisz port w server.properties 25565 i w serwer ip wpisz ip ale bez portu.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Mi ciągle tak wyskakuje :

 

[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2012-12-27 17:09:03

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

2012-12-27 17:09:03

 

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Starting minecraft server version 1.4.6

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Loading properties

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Default game type: SURVIVAL

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Generating keypair

2012-12-27 17:10:27 [iNFO] Starting Minecraft server on 5.10.219.250:25689

2012-12-27 17:10:27 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2012-12-27 17:10:27 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

2012-12-27 17:10:27 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

2012-12-27 17:10:29 [iNFO] Stopping server

 

co mam zrobić?

 

Hamachi teraz ma początek np. 25.123.123.123

 

Edytuj w server.properties w linijce : server-ip= z 5.10.219.250 na 25.10.219.250 .

 

Powinno działać . ;D

Opublikowano

@up Już pomogłem chyba :D

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...