Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Wspomnienia starych czasów z serwera POLAND


Marcuśny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stare czasy, az chce sie zagrac :>

Suois

 

Szukam osoby do wspólnej gry na prywatnych serwerach metin2, wiecej informacji na Prywatnej Wiadomości

:)

Opublikowano

To byly czasy :( Biala aura ehh pamietam jak aura zrobila sie zielona to myslalem ze komp mi sie zje**ł :( Pograłbym na takim czyms teraz masa czitow tyle yang kiesyd rib fms do 300k teraz miliony yang :(

Opublikowano

Piękne stare czasy jak 3/4 serwera nie wiedziała co robić ;p I Te moje equ na +2 bo bałem się ulepszać jak zapewne większość. :D

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Opublikowano

Może MPC Team zrobi taki serwer metka ? xD

Nazwali by go Metin 2007 albo MetinPC, mówię wam ale by grało ludzi.

 

Ja mogę się pobawić ale nie sam <_<

Jak znajdę hosting + osoby z MPC to możemy walnąć serwer.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Może MPC Team zrobi taki serwer metka ? xD

Nazwali by go Metin 2007 albo MetinPC, mówię wam ale by grało ludzi.

 

Ja mogę się pobawić ale nie sam <_<

Jak znajdę hosting + osoby z MPC to możemy walnąć serwer.

 

Były serwery MPC w metka, po 2dniach padały. Miesiąc po ''starcie'' nadal czekaliśmy.

 

@topic

Te v3 bardziej ciekawsze+fajne twoje opisy :)

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

ja pamiętam jak na astralu można było kupić ku aura miecza za 100-250k :)

Wiecie Gdzie Mam te wasze + i - ,?? tam gdzie światło nie dociera (domyślcie się gdzie....)

Opublikowano

Old - good times...

Szkoda, że już nigdy nie powrócą. Trzeba byłoby zrobić całkiem nowego priva, z całkiem nowymi itemami , mapami, moobami, miastami, i w prezentacji nie napisać nie co i jak.. Samemu się dowiadujemy . Takie coś by było fajne ;)

'Człowiek się zmienia, a wraz ze człowiekiem przyzwyczajenia' - `Gnyp3k

Opublikowano

mnie w starych czasach metina najbardziej wkurzało to że nie mogłem ubić pustynnych zawiadaków ;)

brak eq, ale za to najlepsze czasy :)

 

a teraz.. wierzchowce w IS za PLn. Yangi na allegro.

 

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Heh też pamiętam te czasy wtedy miałem BM'a 23lv! expiłem w m1 na zaprzysiężonych xD

E tam:d ja expiłem do 33 na zaprzysiężonych w m1,do tego w pt:d

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Nie warto robić serwera takiego, ludzie już dobrze grają, w tydzień będzie już 70 lvl, zapewniam wam to.

 

@top Tak, to prawda. Pamiętam jak kupiłem od kolegi postać, 20 lvl za 5 zł, z szerokim +4 i tygra +5. Tydzień później już miałem Tygre

+ 8, i kose +7. Kupiłem SM, potke szybkosci +60 Speeda, i ban, za speed hacka :( łezka w oku się kręci, jak sie patrzy, na tych newbie, albo jak sie ganiało po v2, w poszukiwaniu Zelaznych, itp :) Ahh, wspomnienia. Pozdrawiam

spreysignature2.png

Zapraszam Na Mój Profilek! :)

Opublikowano

Niestety stare czasy juz nie wroca jedyny ratunek to metin2.sg

100 postów +

200 postów +

300 postów +

400 postów -

8213.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...