Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Wspomnienia starych czasów z serwera POLAND


Marcuśny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś pokaże wam pare ss z POLAND=)
Reup - Niestety większość screenów wygasła bezpowrotnie. To co zostało ;)

 


 GTS 21lv=)
429021419680451576612.jpg

Wojna Gildii białe aury i te sprawy "stara elita"

188161419680451576612.jpg
 733061419680452576612.jpg

 

Białe Aury, "kocham kowala" ranga - podstawa

988801419680452576612.jpg

 

Boss Ezotów i Ekipa

805921419680454576612.jpg

 

Wojna, Białe aury + dominujace krwawe miecze (ta szybkość)

898051419680455576612.jpg

 

Stary wygląd sklepów i oczywiscie w tle krwawe miecze

188091419680457576612.jpg

 

Wojna stary wyglad spowolnienia

523681419680458576612.jpg

310701419680460576612.jpg

 

Walki o spota + oczywiście full pt na BO (tak sie expilo..)

231991419680461576612.jpg

347441419680462576612.jpg

 

Walka o spota + odpalanie AURY

282731419680464576612.jpg

 

Ekran logowania POLAND

555191419680471576612.jpg

Kawałek screena GTS'a (niektórzy go pamietaja..)

437311419680473576612.jpg

 

V1 + GM

688241419680475576612.jpg

 

Metiny w lesie kazdy ma coś dla siebie

910621419680476576612.jpg

 

 

 

 

Tutaj jeszcze macie ich troszke ;) przykladowo pt w v1/v2, DT itp

https://www.flickr.com/photos/28207091@N07/sets/72157606196690364/show/with/2630860077/

Tak się kiedyś grało, sam grałem od serwera POLAND a zakończyłem po wejsciu s25 to co się stało z globalem to porażka

Dawniej na globalu był klimat, poznawało się grę.. ktoś coś ulepszył na +6 i był dumny, full pt na BO, V2 a teraz? niestety każdy lata z +9 wybonowanym eq :/ moim zdaniem grę zniszczyły boty, wysypy botów, yangi na allegro = inflacja w górę a gf zareagował za późno, prawie każdy kupował yangi za gotówkę i mógł sobie pozwolić na wszystko, wielu ludzi poodchodziło, powstawały pierwsze polskie priv na plikach 2008 (avalon, tiveria, pandora) i niestety wszystko upadło a GF teraz chcąc zachęcić graczy rozdaje za darmo zmianki, dodania, bodzie (szkaty ucznia) wcześniej tego nie było i grało się dobrze.

Czy ktoś z was  pamięta jak z 20lv latalo sie na bossa małp w 10? i tak każdy dedał, heh nikt nie wyzywał cię od nobba, cheatera..

 

SS z Archiwum metin2.pl

1354749589-U576612.jpg

By miko213

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pamiętam jak z GTS umawiałem się na Ventrillo i mieliśmy gadać a do rozmowy doszło dopiero jakiś rok temu

 

Stary metin to było coś jak by teraz tak był też bym grał ;)

Opublikowano

Pamiętam jak z GTS umawiałem się na Ventrillo i mieliśmy gadać a do rozmowy doszło dopiero jakiś rok temu

 

Stary metin to było coś jak by teraz tak był też bym grał ;)

Też bym zagrał jak by powstał priv identyczny do starego metina z 2007r=)

Wtedy skile max g

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

gdy kasy brakowalo na potki ,

a boga byla "wow co to za zbroja"

a teraz? szkoda gadac :)

 

Piekne czasy metina minely i juz nie wroca :)

Wazne ze mamy takie wspomnienia :D

35677.png27235.png

34025.png28520.gif

 

 

 

 

Dixon37

Opublikowano

Teraz to 1kk to jest nic. A dawniej ?? :)

Ja pamiętam jak zbierałem itemy z v1 szpony i potem sellałem u handlary, żeby było na potki :D

Opublikowano

Dokładnie=)

Pamiętam jak w m2 na generałach sie expiło do 40+;f

na bo full pt i spota było trudno utrzymać ludzie po 4kpz,200defa;d

Póżniej v1,v2,ezo pod sw full pt;f

 

Pamiętam mój 1 raz w dt;d nie wiedziałem co tam robić,co się dzieje skąd te metki=)

staty all po równo,skile19pkt;d

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Ahhhhh. Jak przypomnę sobie 50zł = 10kk, jakieś 2 lata temu i inne. Każda gra jakoś musi jakoś zacząć.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Ahhhhh. Jak przypomnę sobie 50zł = 10kk, jakieś 2 lata temu i inne. Każda gra jakoś musi jakoś zacząć.

wtedy miałeś 150-200k to jak teraz 100kk...

kawałek klejnotu 50k chodził marmur sługi 60k;ribek zwykły 200-300k.

a teraz syf

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

wtedy miałeś 150-200k to jak teraz 100kk...

kawałek klejnotu 50k chodził marmur sługi 60k;ribek zwykły 200-300k.

a teraz syf

Wszystko kiedyś przemija.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Dokładnie...

jak ja zaczynałem grać w metina to był na to szał...

na Metin2 PL moim zdaniem juz sie nie opłaca grać..

lepiej isc popykać z kumplami na prywatnym ;)

1340299139473443.png

Opublikowano

ludzie , też gram w metina od 2008 roku ale to tylko gra, a jaracie się tym jak wspomnieniami z dzieciństwa... wasze jedyne wspomnienia to to jak wbijaliście lvl w metinie 5 lat temu?

Tak kurwa, ten temat tego dotyczy i mamy prawo do wspomnienia chwil, z tą jakże cudowną grą. Wkurza mnie takie pierdolenie trzy po trzy.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

to były czasy.. aż się łezka w oku kręci ;>

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Opublikowano

To ja coś napiszę :)

Najbardziej pamiętam jak kupiłem pierwszego riba - 300k.

Spaliłem go na +5 :(

38lvl dobijałem na boju - m2 :D

 

I najgorsze co pamiętam - pierw nie działają passy, potem bann (wtf), a potem konta nie ma...

Opublikowano

Nowe ss=)

1. GM w mieście;d podjara

kjhw.jpg

2. Tak sie expiło na BO!!!

kfex.jpg

3. Tak sie expiło na BO v2!!!

lxss.jpg

4. To były eventy=)

qiyj.jpg

5. Gts na boju=)

umpp.jpg

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Skąd masz tyle ss gts ;> ?

 

Pamiętacie to jak 100 k kosztował klucz do złotej skrzyni ? :D

Archiwum forum metin2;d

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Bardzo zacne ss :)

Ja zacząłem grać na metku jak był może drugi, trzeci dzień "Astral" - to była gra :)

 

34lv tam wbiłem.. ha Jak przypomnę sobie tą postać, to śmiech na sali ^^

Nie wiedziałem nawet czy fms jest dobry, to sprzedałem za grosze..

 

Zajebiste czasy ;)

 

// Wszystkie ss macie na "Froum Metin2 PL" ^^ Tylko trzeba wpisać rocznik 2007 ss ;]

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Kiedy jeszcze GTS był noobem,

Kiedy jeszcze były te eventy,

Kiedy jeszcze nie bawiliśmy się botem,

Kiedy jeszcze umawialiśmy się na venty,

Kiedy jeszcze Gameforge kasy nie wyciskał,

Kiedy jeszcze FuBu tylko cicho piskał...

urechisyg.png

Opublikowano

Szkoda, że zacząłem grać na późniejszym metku, tzn w wakacje 2010 roku Chiński priv U867, potem serwer Gromo, ta muzyczka z m2 hmmmm...

@ 600 post ;d

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...