Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mógł by mi ktoś zrobić pliki root. Sam próbowałem ale mi nie wychodziło był błąd. moje IP 25.130.68.161 nazwa serwera : MackamiaMT2

bardzo prosze !!

 

Opublikowano

Plik : http://www30.zippyshare.com/v/64686117/file.html
Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/59bf1ee1b03078d77e5081b3aa2e1bfa97a563c3257568b1e5dc0a79d1b6097c/analysis/
Co trzeba zrobić ? : zamienić tylko Nazwę w serwerinfo na "Serwer V1" i zamienić IP na 25.210.225.7 i spakować .
Następne ..
Plik : http://www57.zippyshare.com/v/90568301/file.html
Skan:https://www.virustotal.com/pl/file/4fb42bb5219814f1adde070f77b015d4758db6571088ed073972e84aade9e66b/analysis/
Co trzeba zrobić ? : Zamienić tylko pliczek windows.dss na ten i spakować:

http://speedy.sh/tBzfn/windows.dds

Skan : https://www.virustotal.com/file/443336b3ffed650782d2b6d36689d387543552978ff56f62a15b2cef02d6c66f/analysis/

Z góry dzięki za pomoc ! ;)

Opublikowano

Siema proszę o wgranie tych o to zbroi z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/903478-dl-zbroje-z-biaego-zota/ ponieważ mi nie działa żaden program do pakowania i rozpakowania plików z pack za pomoc daje + i 5 w profilu nie chce żadnych poradników jak wgrać tylko aby ktoś to wykonał wszystkie wpisy są w paczce w temaciez góry dziękuje

 

 

Pliki do których proszę o wgranie:

http://www.multiupload.nl/CM4K2QU9PM

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/3a22b1c8cfcdaca74a1c88c74dd1d6176efce26cf93a16412fae84a1af301772/analysis/1374917282/

Opublikowano

@Tiffanus

Tutaj masz tylko pliki property i effect ponieważ te nowe pliki czyli patchy które zaczęły się pojawiać nikt jeszcze nie "rozgryzł" je i nikt oprócz tim'a nie umie je rozpakować więc z nim nie da rady raczej.

Plik :

 

http://speedy.sh/qDBB2/pack.rar

 

Skan :

 

https://www.virustotal.com/pl/file/6db750497a251b9cc98d21c59267676fa0051916f774b9b3a3cfe4bc8533eae6/analysis/1374937052/

 

 

@Mateusz188c

Sory, ale za dużo roboty i mi się nie chce narazie :D

 

@Skill4rever

Dałbyś też rozpakowany locale_pl bo same wpisy nie starczą -.-

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Witam ostatnio dodałem te bronie na serwer http://www.mpcforum....et-by-bombwork/ lecz mam z nimi problem a konkretnie nie widze ich ikonek gdy mam je w ekwipunku pojawiają się białe plamy na ekranie a także nie moge ich założyć na 250lvl a są od 180 lvl bardzo proszę o podanie dobrych wpisów do wszytskiego mysql item_list item_proto lub o wgranie ich do plików podanych niżej za pomoc daje limit lajków przez tydzień oraz 5 w profilu



Pliki potrzebne do wgrania: http://www.speedysha.../PddDv/pack.rar



Skan: https://www.virustot...d74c0/analysis/




Z góry dziękuje za każdą pomoc


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...