Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Uczeń
Opublikowano

 

@Tiffanus

Tutaj masz tylko pliki property i effect ponieważ te nowe pliki czyli patchy które zaczęły się pojawiać nikt jeszcze nie "rozgryzł" je i nikt oprócz tim'a nie umie je rozpakować więc z nim nie da rady raczej.

Plik :

 

http://speedy.sh/qDBB2/pack.rar

 

Skan :

 

https://www.virustotal.com/pl/file/6db750497a251b9cc98d21c59267676fa0051916f774b9b3a3cfe4bc8533eae6/analysis/1374937052/

 

 

To są rozpakowane property z metin2.pl ? Bo chyba niektórych brakuje, a tym bardziej tych z nowych map.

ExodusMt2.pl


Opublikowano

Witam, proszę o zrobienie mi launchera / clienta . Zrobiłbym sobie sam, ale tego nie ogarniam. Postawiłem serwer hamachi i chcę już grać, ale nie mam clienta, żeby wejść. Proszę kogoś o zrobienie mi takiego. Ps. Mam pliki by Terenzo IP z Hamachi: 25.152.23.230 Nazwa serwera: Gromo Hosting: obojętny Za pomoc daje + i 5*

Opublikowano

To są rozpakowane property z metin2.pl ? Bo chyba niektórych brakuje, a tym bardziej tych z nowych map.

Brałem to z polskiego spatchowanego clienta wiec raczej tak.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Siema

Rozpakuje mi ktos item_proto i zamieni w nim na takie przedmioty jak w item_list ???

Od wczoraj z tym robie i nie moge rozpakowac ;/

http://speedy.sh/SF7tg/Rozpakowanie-i-zamienienie-takich-itemkow-jak-w-item-list.rar
https://www.virustotal.com/pl/file/86a5750e66fdc0f1be13fe85b22ad9ba51bede6e160ae8f3a5f036bf077e359c/analysis/
Jesli ktos nie wie o co chodzi to tlumacze jeszcze raz. Chodzi o to zeby item_proto bylo zgodne z item_list tzn ze te same id czy cos tam . Tak jak sie robi do autopickupa na wybrane itemy . Nagradzam + i 5 . Prosze pomożcie :I

Lub prosze o samo rozpakowanie item_proto

Opublikowano

 

Plik: http://speedy.sh/TzxeR/spakowanie.rar

Skan Pliku: https://www.virustotal.com/pl/file/a5d34da0c65c43443426e1cc4711ef95d474974ccc6591ca404c9a3739e76382/analysis/1375735504/

Co trzeba zmienić : Trzeba spakować root, locale_pl i uiloading. Wynagrodze czym sie da like 5* w profilu :D

http://speedy.sh/6MH3n/PLIKI.7z

PS : szukasz technika/GM/lub kogoś /?

i nie spakowałem loading bo mi dyski rozłączyło i nie moge rozpakowac ;p

66603082608911692451.png

Pomogłem daj LIke ;p

Opublikowano

 

Prosze bardzo , jak chcecie mozecie takze sprawdzic czy wpisy mam dobre itp, do itemu 800010 tylko.

http://speedy.sh/azGHG/do-spakowania.rar
https://www.virustotal.com/pl/url/c8eccf8850e8cc5fdcfc466ca839ff64635afb30a1904cdc9eb2cd5a460057fa/analysis/1376261476/
Macie tam item_proto | icon | item | locale_pl.

masz tu locale_l narazie:

activemt2.cba.pl/down/locale_pl.rar

66603082608911692451.png

Pomogłem daj LIke ;p

Opublikowano

teraz mi sie wrzuca na hosting icon ;p podesle ci plik do pakowania item i sobie spakujesz



ale wolno idzie;p

66603082608911692451.png

Pomogłem daj LIke ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...