Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czesc, mogl by ktos mi rozpakowac Clienta .de lub dac unpackera do niego tak zeby bledow nie bylo ze np blad crc jak rozpakuje .gr2 (mialem tak przedtem)


Oczywiscie jesli ktos chce moge dac cos w zamian :)



Kontakt :



GG : 48375340


Skype : knartyba

Opublikowano

Witam czy mogl by mi ktos spakowac locale? zeby byly 2 pliki locale_pl.epk i eix

http://www59.zippyshare.com/v/88231401/file.html

SKAN

https://www.virustotal.com/pl/file/946e84765df1659157edf7457e70f1c33a70429685e70f3b9f221fd404b55c96/analysis/1388363677/

Jak trzeba jeszcze jakis plik to podeśle tylko piszcie.

Prosze o pomoc ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano
Cytat

Pomogłem? kliknij "Lubię to" ;)

 

Opublikowano

Trzeba rozpakować plik etc.epk, po jego rozpakowaniu pokażą się pliki locale_pl które też bym chciał żeby ktoś rozpakował ;)

LINK: https://mega.co.nz/#!eQYQSKCL!LjSXGhSFvDDbvuIVPHbWdAAUdtgMuZMFrZjWES7Z5bw

SKAN: https://www.virustotal.com/pl/file/2d5e773637a3a342cc057d4d160c2d43c1354f286123c48150fe90a07d9ed85e/analysis/1389364489/

 

EDIT: server invoria.pl

Zostaw lajka ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Proszę was o spakowanie pliku item_proto_dump.xml bo mnie szlak jasny trafi i zaraz wypier*ole kompa przez okno z 5piętra.

Za chu*a nie mogę tego zrobić.

Za spakowanie dam limit plusów.

 

 

Wiem że powinno byc bez x ale teraz edytowałem bo próbowałem z innym item proto ale to samo.

 

 

DL: http://www52.zippysh...91958/file.html
Skan: https://www.virustot...sis/1391453865/


Przepraszam za zdenerwowanie. dziękuje z góry. Obiecuje że jak ktoś zrobi dam limicik.

Opublikowano

Witam proszę o rozpakowanie binki binka spakowana moleboxem 4.3016

 

 

 
https
://mega.co.nz/#!EEphXQyQ!gORUfjHFM5AEzBKXy1hu6CJc6rTozFLHdluqqeCna9Q
 
--
 
https
://www.virustotal.com/pl/file/e65c67ac9c5060e61742df40c1149a71ab6bd6af0527816c76d8b285bfbdcf0e/analysis/1391951732/
 

 

taka sytuacja komp mi padł i straciłem indexy a klienta miałem na penie i nie wiem co teraz zrobic bardzo proszę o pomoc jakoś się zrewanżuję  :)

 
indexy do plików pack ( czystą binkę ) i plik index 

wg88.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...