Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje osoby która doda mi jakiś fajny znaczek GM (Próbowałem to zrobić sam ale mi niestety nie wyszło...) Po rozpakowaniu locale_pl jest tam wklejona paczka ze Znaczkiem GM ale niestety dziwnie sie buguje, być może jest to wina złej konfiguracji. Z góry dziękuje.

 

 

 

Link : http://www.speedyshare.com/Pnguv/Locale.rar
Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/4ec93c060107933b1774186421005dc1e2ae654a6edcc4cea38953820d64116c/analysis/1363790576/
 

 

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Plik:http://speedy.sh/MKQGA/root.7z
Skan pliku:https://www.virustotal.com/pl/file/64d3bddf7b91d61eeb02f0217318c9f4afd16fd91b7b5b52627694cd6d216bfb/analysis/1363884980/
 

 

co zrobic : Czy mógł by mi ktoś edytować root i zmienić wygląd mobów z Se Pong na dzikie psy ?bo ja już próbowałem ale po

1. Nie znam id tych mobów

2. po spakowaniu wyskakuje mi jakiś dziwny bug przy logowaniu postaci na server

jeżeli ktoś juz to kiedyś zrobił to poprosiłbym o linka wynagrodze to +

x


Opublikowano

 

Plik:http://speedy.sh/MKQGA/root.7z

Skan pliku:https://www.virustotal.com/pl/file/64d3bddf7b91d61eeb02f0217318c9f4afd16fd91b7b5b52627694cd6d216bfb/analysis/1363884980/

co zrobic : Czy mógł by mi ktoś edytować root i zmienić wygląd mobów z Se Pong na dzikie psy ?bo ja już próbowałem ale po

1. Nie znam id tych mobów

2. po spakowaniu wyskakuje mi jakiś dziwny bug przy logowaniu postaci na server

jeżeli ktoś juz to kiedyś zrobił to poprosiłbym o linka wynagrodze to +

Daj nazwy tych mobów

Opublikowano

Daj nazwy tych mobów

Przeklety demon włocznik

Przeklety demon szaman

Przeklety demon łucznik

Przeklety demon

Nieb Śmierć

Minotaur

Sluga kosiarza

Silny Sługa kosiarza

x


Opublikowano

Przeklety demon włocznik

Przeklety demon szaman

Przeklety demon łucznik

Przeklety demon

Nieb Śmierć

Minotaur

Sluga kosiarza

Silny Sługa kosiarza

x


Opublikowano

Skan bd potem jestdm na tel rozpakowanie nie ma tsgo serwa

LZO: 833418481187418417841847D2372723 xTea: 762DBD2B72B2FB2BDF23B7F342762366 reszta standart chyba

Opublikowano







Cześć proszę aby ktoś mi ten folder pliku : Locale zapakował na te 2 pliczki


bo edytowałem locale i teraz nie umiem na te 2 pliczki zamienić


dziękuje

 

x

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam. Spakowalibyście mi pliki root, i locale pod mój Adres z Hamachi ?

Moje IP z Hamachi :

25.51.192.245

Nazwa Serwera : ChaoMT2 ( Prosze o jego wpisanie )

Jak będzie cos jeszcze trzeba Napisz w kom.

Locale znajduje sie w folderze

jest ich 4 o.O ( mam pliki Derina)

nie wiem czemu jest 4 lecz proszę zróbcie to po swojemu aby działało.

rooty i serwerimfo jest normalnie wpakowane do Folderu WinRar

Download :

 

 

http://speedy.sh/whwqm/MPCforum.rar
 

 

Skan :

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/9988fc4c56a26004055a733ed6525ab03fbdd9622bb50eb7b29a9865c455b3be/analysis/1364819142/
 

 

Wykryte wirusy : 0/46

Jeśli ktos mi to Zrobi. Będe Lajkował ;)

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

 

Witam. Spakowalibyście mi pliki root, i locale pod mój Adres z Hamachi ?

Moje IP z Hamachi :

25.51.192.245

Nazwa Serwera : ChaoMT2 ( Prosze o jego wpisanie )

Jak będzie cos jeszcze trzeba Napisz w kom.

Locale znajduje sie w folderze

jest ich 4 o.O ( mam pliki Derina)

nie wiem czemu jest 4 lecz proszę zróbcie to po swojemu aby działało.

rooty i serwerimfo jest normalnie wpakowane do Folderu WinRar

Download :

 

 

http://speedy.sh/whwqm/MPCforum.rar
 

 

Skan :

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/9988fc4c56a26004055a733ed6525ab03fbdd9622bb50eb7b29a9865c455b3be/analysis/1364819142/
 

 

Wykryte wirusy : 0/46

Jeśli ktos mi to Zrobi. Będe Lajkował ;)

 

 

Edytuje się tylko root.

 

 

http://www76.zippyshare.com/v/74968981/file.html
https://www.virustotal.com/pl/file/c1bb2f31fc207cae4fc4a500e7e0f9bcdee131b0816f3e24a6d65ecfc2b2d6b5/analysis/1364820331/
 

Opublikowano

Szukam Osoby która mi wypakuje pliki root !

Plik:

http://speedy.sh/whYKm/Rooty-MPCforum.pl-WinTeR32.rar 

 

Skan Pliku:

https://www.virustotal.com/pl/file/59a7aefc3627b7607723056572d3552680a70c7a9ac5f052be163dc5c94b85f4/analysis/1364997481/ 

 

Co trzeba zmienić : IP w rootach na : 25.51.192.245 i pamiętaj !! zalezy mi na tym abyś dał nazwe serwera : ,, WinteroSMT2"

Najlepiej jak wyslecie mi to na PW :P ale mozna tez i tutaj,

Daje + !!!

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

 

Szukam Osoby która mi wypakuje pliki root !

Plik:

http://speedy.sh/whYKm/Rooty-MPCforum.pl-WinTeR32.rar 

 

Skan Pliku:

https://www.virustotal.com/pl/file/59a7aefc3627b7607723056572d3552680a70c7a9ac5f052be163dc5c94b85f4/analysis/1364997481/ 

 

Co trzeba zmienić : IP w rootach na : 25.51.192.245 i pamiętaj !! zalezy mi na tym abyś dał nazwe serwera : ,, WinteroSMT2"

Najlepiej jak wyslecie mi to na PW :P ale mozna tez i tutaj,

Daje + !!!

 

 

 

http://speedy.sh/qct32/Desktop.rar
https://www.virustotal.com/pl/file/5acdca2071ac7d41324a7c762d6b0028643f47e6fc217ed93917c58a8611c88a/analysis/1364998781/
 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...