Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Zbroje z białego złota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem wam udostępnić taką oto teksturę na zbroje oczywiście nie zastępuje starego modelu zbroi jest to nowa odrębna zbroja.

Screnny

 

bkrno8.jpg

eay27y.jpg

7az3u2.jpg

2i1jyu.jpg

jr3yyy.jpg

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Tutorial

 

Pobieramy paczkę ze zbrojami i następnie ją wypakowywujemy

pliki Biale_zbroje.eix i Biale_zbroje.epk wklejmy do naszego packa

następnie edytujemy plik INDEX a dokładniej dopisujemy tam nazwę naszego pliku czyli Biale_zbroje

powinno tak to wyglądać

*

Biale_zbroje
*

Do paczki także wrzuciłem plik index jeśli ktoś by sobie z tym nie poradził. xD

Teraz rozpakuj plik root i locale

Do rozpakowanego pliku root wrzucamy pliki z paczki o nazwie "do_roota"

jeśli to zrobiłeś możesz spakować plik root

Teraz edytujemy rozpakowany plik locale.

wchodzimy do folderu locale i szukamy takiego pliku jak "item_list" i dodajemy tam wpisy z mojej paczki item_list.

Teraz rozpakuj plik item_proto który znajduje się w rozpakowanym pliku locale.

po rozpakowaniu item_proto dodajemy tam wpisy z mojej paczki "item"proto"

Teraz możemy spakować item_proto i folder locale.

Teraz wygrywamy zapytania do Mysql które znajdziecie w paczce.

To już wszystko. Kto bardziej ogarnięty poradzi sobie bez problemu a kto nie potrafi tego zrobić niech się za to nawet nie bierze jest to w 80% gotowiec wystarczy wszystko dobrze podmienić.

 

Wpisy msm

 

Wojownik

 

 

 

Group ShapeData108
    {
        SpecialPath            "d:/ymir Work/pc/warrior/"


        ShapeIndex            111    
        Model                "warrior_4-1.GR2"
        SourceSkin            "warrior_4-1.dds"
        TargetSkin            "warrior_4-4.dds"
    }
 

 

 

Sura

 

 

 

 

Group ShapeData108
    {
        SpecialPath            "d:/ymir work/pc/sura/"
        ShapeIndex            111
        Model                "sura_4-1.GR2"
        SourceSkin            "sura_4-1.dds"
        TargetSkin            "sura_4-4.dds"
    }
 

 

 

Szaman

 

 

 

 

Group ShapeData108
    {
        SpecialPath            "d:/ymir Work/pc2/shaman/"


        ShapeIndex            111
        Model                "shaman_4-1.GR2"
        SourceSkin            "shaman_4-1.dds"
        TargetSkin            "shaman_4-4.dds"
    }
 

 

 

Ninja

 

 

 

 

Group ShapeData108
    {
        SpecialPath            "d:/ymir Work/pc2/assassin/"


        ShapeIndex            111    
        Model                "assassin_4-1.GR2"
        SourceSkin            "assassin_4-1.dds"
        TargetSkin            "assassin_4-4.dds"
    }
 

 

 

 

 

 

 

 

Download

http://uploaded.net/file/7aldymsn
lub
http://www.speedyshare.com/8X2zJ/Biale-zbroje.rar 

Skan: 0/45

https://www.virustotal.com/pl/file/4eab8e628251c0c4b88529168337111db94620a810433f1df2bc3e88185ff12a/analysis/1364756792/
 

Poprawione Tekstury

 

ox231n.jpg

5ss6eq.jpg

 

Download:

http://uploaded.net/file/vpv4h5pv
 

Skan: 0/46

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/aa179d3d48f5ce8307ec72901e5cbe3366ba926267bf490daa2388de03490a78/analysis/1364848513/
 

 

Opublikowano

Dla ninjy i szamana wygląda w porządku. Dla sury i wojownika nie zbyt ciekawie.

Nom za duży kontrast ;p jak będzie mi się chciało to poprawie :P

Opublikowano

Nom za duży kontrast ;p jak będzie mi się chciało to poprawie :P

 

 

Aż razi w oczy ;d jeżeli możesz zrób ciemniejsze :)

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Opublikowano

Ale jesteście brutalni ! :) takie ładne zbrojki a wy narzekacie ;/ nie ładnie xD

 

Zbroje Fajne niby pomalowane stalki ale i tak PRO :D

2jdf0ab.png     


 

Opublikowano

eh... nie czajee tego jak to dodać...

mógł by ktoś zrobić z tym filmik ?

Bo nie wiem co do czego wrzucic jest ten tut troche pomieszany mozei prosty ale nie wiem jak i gdzie to wrzucac

czeslaw118434.jpg
Opublikowano

 

 

Aż razi w oczy ;d jeżeli możesz zrób ciemniejsze :)

Taką czy jeszcze przyciemnić ?

 

8gn982.jpg

 

daj wpisy msm a nie gotowiec

Dodane.

 

eh... nie czajee tego jak to dodać...

mógł by ktoś zrobić z tym filmik ?

Bo nie wiem co do czego wrzucic jest ten tut troche pomieszany mozei prosty ale nie wiem jak i gdzie to wrzucac

z czym masz problem?

Opublikowano

@Asti,

Ładne, ładne :D To, że zamalowane stalki to tam... Wizualnie dość przyzwoite ;D

Jednak nie skorzystam. Wystarczą mi 2 zestawy epickich zbrojek ^^

1377019234-U697852.png


Opublikowano

A mi się podoba. Może troszeczkę dodam więcej złota u Wojownika i Sury, ale Zbrojki Epickie,

 

Thx. i oczywiście +sik ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wpisy w rootach masz zapewne źle albo jak nie wpisy to value 3 w bazie się nie zgadza. Sprawdź dobrze.

Serwer w którym odkryjesz prawdziwego siebie.



ELERION


  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...