Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosze o pliki klienta Eloth (www.eloth.pl), będę sypał like ile się da.  

 

atlasinfo.txt

 

npclist.txt

 

 npc, npc2, monster, monster2

Opublikowano

Ogólnie mam problem, ponieważ po przerobieniu roota i spawkowaniu go nie uruchamia mi się client. Mam clienta z 2010r. bardzo proszę o przerobienie go pod IP 25.128.244.127

 

Pliczek

 

http://speedy.sh/S4eAg/root.rar

 

Skan

 

https://www.virustotal.com/pl/file/8bd8fa41e49d1302ae71d1935b61a3c3889973d7651b5737e01b159ae9692ad9/analysis/1393189274/

Kocham mame

Opublikowano

 

Ogólnie mam problem, ponieważ po przerobieniu roota i spawkowaniu go nie uruchamia mi się client. Mam clienta z 2010r. bardzo proszę o przerobienie go pod IP 25.128.244.127

 

Pliczek

http://speedy.sh/S4eAg/root.rar

Skan

https://www.virustotal.com/pl/file/8bd8fa41e49d1302ae71d1935b61a3c3889973d7651b5737e01b159ae9692ad9/analysis/1393189274/

Ja też tak miałem, a problem tkwił w pong, musisz edytować plik metin2.bin z głównego folderu i zmienić pong na taki jaki masz na serwerze, tutaj masz poradnik jak to zrobić:

http://www.priv-metin2.pl/topic/50449-tutorialjak-zmienic-pong-co-to-jest-pong/
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"  

                                                                                                                                   -  A.Einstein

Opublikowano

Spakuje mi ktoś plik z clienta Ventris : treen (root) , bo rozpakowałem ale jak pakuje żadnych zmian , jeżeli ktoś się znajdzie niech napisze GG : 48457170 / PW.

Opublikowano

Proszę o rozpakowanie tego root, zmiane ip w serverinfo.py na : 25.96.7.100

 

Nie wiem dlaczego, gdy rozpakuje tego roota to nie mogę spakować xml->m2 bo error, że brakuje plików w folderze (a są).  Cóż koniec końców, będę wdzięczny za zmianę jak się uda zmienić. 

Opublikowano

Proszę o rozpakowanie tego root, zmiane ip w serverinfo.py na : 25.96.7.100

 

Nie wiem dlaczego, gdy rozpakuje tego roota to nie mogę spakować xml->m2 bo error, że brakuje plików w folderze (a są).  Cóż koniec końców, będę wdzięczny za zmianę jak się uda zmienić. 

http://speedy.sh/3q6mu/root.eix
Opublikowano

Witam, mam problem z rozpakowaniem plików locale z Metka Longju2.pl. Czy ktoś z was potrafi rozpakować te pliki? Jeśli tak to proszę dać znać pod tematem lub w prywatnej wiadomości, podam znać o co dokładnie chodzi 

 

http://www16.zippyshare.com/v/2470749/file.html

 

 

 

Skanik 

https://www.virustotal.com/pl/file/5c53eab6babb504b24b5972df751da97c3f58036cbb6e25e81f56942958b5e5d/analysis/1395498913/

Opublikowano

Witam, mam problem z rozpakowaniem plików locale z Metka Longju2.pl. Czy ktoś z was potrafi rozpakować te pliki? Jeśli tak to proszę dać znać pod tematem lub w prywatnej wiadomości, podam znać o co dokładnie chodzi 

 

http://www16.zippyshare.com/v/2470749/file.html

 

 

 

Skanik 

https://www.virustotal.com/pl/file/5c53eab6babb504b24b5972df751da97c3f58036cbb6e25e81f56942958b5e5d/analysis/1395498913/

Ref

Opublikowano

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Plik: http://www.speedyshare.com/qYmG2/Item-proto-dump.xml

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/1e71c698666805a3103e1843666e94c3d2d22dc77d203659c660d92ba6eb5191/analysis/1396819508/

Co trzeba zmienić: Spakujcie mi to do normalnego clientowego "Item_Proto" bo mi błędy wypierdala

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

logo8.png


 


Niedługo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...