Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BassCraft [RPG+Survival][Gildie/Frakcje][24/7]


eSUBA Lucker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a teraz najważniejsze

WYZYWASZ nas za to !!! a patrz na siebie nawet nie wiesz co jest na serwerze a już piszesz NIE POLECAM SERWERA dla ciebie mogło bo na wet Spawna nie być ale już oceniłeś serwer.

 

Czy dla ciebie napisanie Nie Polecam Serwera to jest WYZYWANIE Was ?

 

Ja nie muszę być na Serwerze żeby wiedzieć ze Administracja Serwera jeśli ciebie można nazwać Adminem , jest nie ogarnięta

 

i nie nadaje się do prowadzenia serwera.

 

ps. Nie gram na Hamachi , a jak ty tak lubisz grac na hamachi to morze powinieneś zacząć bo na admina się nie nadajesz.

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

, a jak ty tak lubisz grac na hamachi to morze powinieneś zacząć bo na admina się nie nadajesz.

 

MoRZE???? wyzywasz mnie od dzieci a napisałeś moRZe czyli to ty powinieneś tam grać.

Przecież pisałem ci że nie dostałeś ty bana tylko gracz który juz wcześniej grał na twoim nicku.

 

 

 

 

 

ale jestes pierdolonym noobem -.- wkurwiasz ludzi twoim zachowaniem :/ piszesz w nazwie serwa Survival frakcje ktos wchodzi a tu RPG -.- ale idiota jestes

 

 

WTF?? Przecież w nazwie serwera pisze RPG!!!!

 

Jak są frakcje + survival to i tak serwer staje się RPG w 30%

jjVvjT4.png


Opublikowano

 

15410.png

s18.zabijaka.pl:25573

po 1 wejściu na server /register haslo haslo należy się wylogować i wejść ponownie na serwer - dzięki temu nie znikną ci itemy w EQ !!!

 

JEŻELI JESTEŚ ZA ROZBUDOWANYMI SERVERAMI I SPAWNEM TO WBIJAJ NA SERVER.

 

WSTĘP NA SERVER POWYŻEJ 12 LAT !!!! ........ DZIECIOM HAMACHI WSTĘP WZBRONIONY.

 

spacja.png

BassCraft RPG+Survival [Gildie]

Zaprasza na server który jest dla ludzi mających dość działek na każdym pierwszym-lepszym serverze.

Jest to server RPG+Survival oferujący zakladanie gildi(/warp pomoc) ,oprócz gildi oferujemy:

 

- (/warp targ) Targ gdzie kupisz stoisko dla swojej gildi. (na innych serwerach tego nie ma!)

- (/warp bank) Skrytka bankowa gdzie schowasz wszystkie swoje cenne itemy.

- (/warp arena) Podwodna Arena na której powalczysz z innymi graczami/Gildiami zamiast nawalać się pod murami miasta.

- co tygodniowe eventy

- TeamSpeak Kanał dla Gildi na hasło (tani)

- rozbudowany /spawn

- Na Claimach Gildi Creeper nie wybucha!

- (/warp pomoc) Opisane wszystkie komendy oraz zagadnienia dotyczące systemu Gildi.

- rozbudowane forum (reklamy gildi/podania/pomysły/konkursy/filmy)

- Spolszczone mcMMO !

- Gdy tylko ktoś wykopie 2-4 rudy diamentu Administracja natychmiast teleportuje się do gracza i bada tunele. (nowatorski Anti-Xray)

- i wiele więcej.

 

 

Kupno VIPa (/warp tablica)które umożliwi: stworzenie drugiego /home,pisanie na kolowo na tabliczkach/czacie,Teleportacja TPA za zgodą drugiego gracza, rozszerzona pomoc administracji,caly CraftBook(gate/bridge/lift/doors),dostęp do strefy VIPa(/warp vip),25 denarów,POWRÓT NA MIEJSCE ŚMIERCI,lans na serverze,4 dodatkowe skille/umiejętności w mcMMO ...

 

 

 

Wady servera:

- Nie przetłumaczony Plugin Factions

- co 20 minut potrafi zlagować na 7 sekund

- Przy pierwszym wejściu na serwer mapa spawnu się długo ładuje co powoduje lagi tylko na spawn.

- Na Spawnie spadek FPSów !

spacja.png

 

IP Serwera : s18.zabijaka.pl:25573

Ilość slotów : 40 (planowane 42-46)

Gatunek Serwera : RPG+Survival [Gildie]

White List : OFF

Dostęp : Premium/No premium

Forum : PODANE NA SERVERZE

IP TS3: srv2.multigaming.pl:9757

asdasdrf.png

Admnistracja:

HeadAdmin eSUBA_Lucker

Admin PrzeMIX

Admin Panczyk994

Admin Nizzur

Moderator Sekaza

Moderator Jekop_GT

Moderator IVArturVI

Kidmodzi...

spacja.png

 

-Zarejestrowałem się na serwerze BassCraft, co dalej?

-Koniecznie, po wejściu w chat, wpisz /spawn i przeczytaj zasady , a potem /warp pomoc ; Znajdziesz tam wiele potrzebnych informacji, które na pewno pomogą Ci lepiej grać na serwerze/Zarządzać Gildią.

·Co dalej?

-Odejdź 1000 kratek od spawna, tak aby wyjść poza zasięg Cuboida. Będziesz mógł dobrowolnie rozwalać klocki, jednak miejsca blisko cuboida są szybko odkrywane, więc dlatego przemieść się jeszcze 1000 kratek dalej, aby wróg Ciebie nie odnalazł. Zbuduj swoją tymczasową kryjówkę, aby ochronić się przed potworami/wrogami, którzy mogą Ciebie napaść.

Jednak sam sobie nie poradzisz, dlatego warto stworzyć gildię lub dołączyć do jakieś istniejącej, w ten sposób możesz czuć się bezpieczniej. Pamiętaj, aby twoja gildia była wzorem dla innych, najlepiej gdyby byłą zbudowana minimum 4000 kratek od Spawn.

·Jak zarabiać pieniądze?

-Dookoła swojego domku masz dużo drzew, gór do kopania itp. Ścinając drzewa, kopiąc kamień możesz zarobić. Po zyskaniu stacku surowca, czyli 64 sztuk, możesz sprzedać je w Admin Shopie, który znajdziesz blisko spawna lub po prostu wpisując /warp adminshop.

·Jak dysponować pieniędzmi?

/warp targ - o wiele szybszy zarobek oraz rozwój twojej Gildi.

 

Komendy dla gracza:

/sethome

/home

/msg

/spawn

/warps

/warp <nazwa>

/f <komendy Gildi>

/rules

/help

/online

...

 

Parę zdjęć.

20120429174931.png20120429174833.png

 

20120429174905.png20120429174931.png

 

 

20120408230652.png

Opublikowano

Wy macie ku*wa jakieś problemy... Oni się starają, wszystko robią aby było jak najlepiej.A wy ? Ten Serwer jest najbardziej ogarnięty i jak macie zamiar hejtować, to lepiej wyłączcie MPCForum. Każdy serwer zaczyna, a nie wy już chcecie wszystko gotowe.... Ogarnijcie się i spróbujcie zagrać, napewno 30% z was nie wszedło nawet na serwer i hejtuje od tak.Polecam ten serwer, ogarnięta administracja,super klimat gry,największym bonusem jest to, że wszystko robią sami...Miałem przyjemność pogadać na TS3 z nimi i widać jak oni się starają. A taki dzieciak wbije i zacznie hejtować...

 

 

 

 

Pozdrawiam,

Z wszelakim poważaniem, ArkaN

Opublikowano

Wy macie ku*wa jakieś problemy... Oni się starają, wszystko robią aby było jak najlepiej.A wy ? Ten Serwer jest najbardziej ogarnięty i jak macie zamiar hejtować, to lepiej wyłączcie MPCForum. Każdy serwer zaczyna, a nie wy już chcecie wszystko gotowe.... Ogarnijcie się i spróbujcie zagrać, napewno 30% z was nie wszedło nawet na serwer i hejtuje od tak.Polecam ten serwer, ogarnięta administracja,super klimat gry,największym bonusem jest to, że wszystko robią sami...Miałem przyjemność pogadać na TS3 z nimi i widać jak oni się starają. A taki dzieciak wbije i zacznie hejtować...

 

 

 

 

Pozdrawiam,

Z wszelakim poważaniem, ArkaN

 

 

Dzięki.

Oni myślą że mój serwer uważam za idealnym a po prostu mój serwer jest taki jak powinien byc kazdy non prenium rpg+survival - powinien bi inne serwery nawet tego nie maja.Mój server utrzymuje przynajmniej normy dobrego serwera jakie powinien mieć każdy przez co nie twierdze że est idealny ale może być wzorem.

jjVvjT4.png


Opublikowano

Serdecznie polecam i zapraszam na serwer. Ogarnięta administracja, sam to wiem ponieważ mam na serwerze moderatora ! Super miasto !

Duży + ! Ponieważ są frakcje !

_______________________________

Polecam i Zapraszam na BassCraft !

Jekop_GT

Opublikowano

Serdecznie polecam i zapraszam na serwer. Ogarnięta administracja, sam to wiem ponieważ mam na serwerze moderatora ! Super

 

Piszesz że jest ogarnienta administracja bo masz moderatora lol pozdro

Opublikowano

O ale fajnie zapomniałeś?

 

To chyba jesteś <głupi>, jeżeli nie potrafisz zrozumieć prostego posta -,- WIdzisz krytykują twój serwer a ty się bronisz, że jest "ideal". Porównaj w temacie posty negatywne i pozytywne, to zobaczysz

 

 

 

Trudno ten pościk zrozumieć, może ci go streścić? ;p

 

eSUBA Lucker: Możesz już nie wyzywać każdego gracza, który nie poleca serwera od dziecka "hamahi"?

 

@Topic: Za wielu też pisze krytykę tego serwera

 

Nie przechodzi przez ciebie krytyka twojego serwera oraz nie umiesz poprawnie w temacie zrobić odpowiednich []. Serwer dla innych jest fajny, bo pewnie pierwszy raz zobaczyli w minecraft opcję Multiplayer.

Opublikowano

Bo co mówisz tak bo dostałeś bana.

 

Mój serwer ma normę jaka powinny spełniać serwery non-prenium rpg+surv

 

 

TAK MNIE WYZYWASZ TO ZAPRASZAM NA NASZEGO TS3.

jjVvjT4.png


Opublikowano

Zapraszamy,,,

nowe zmiany:

 

-naprawione mcmmo dla VIPa

-1 nowa dobudówka na /warp event

- przebudowany targ GILDI / VIPa

- Spolszczone essentials

-VIP otrzymał /hat (zakładanie bloków na głowę)

jjVvjT4.png


Opublikowano

Zbudowano nowy sklep alchemiczny.

/warp alchemia

Usunęliśmy spolszczenie factionsa bo nie działał czat gildi.

-zaostrzenie walki z xrayowcami i dziećmi.

 

niedługo po pisaniu ORTow chat censor będzie walił piorunami.

jjVvjT4.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...